Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: продаж дров

Бізнес-ідея: продаж дров

Постійне зростання цін на паливо і потреба в теплі зими призвели до «буму продажів» дров’яних печей. На ситуацію вплинуло також прагнення середнього класу і багатих сімей до спорудження камінів як додаткового джерела тепла і предмета розкоші, що створює атмосферу затишку. Відродження популярності дров’яного палива, і швидкозростаючий обсяг продажу відповідного обладнання створили попит на дрова, який майже неможливо задовольнити.
Цей попит за кілька років викликав підвищення вартості дров майже в два рази. Яка б не була вартість доставки у Вашому окрузі — можна очікувати, що протягом наступних десяти років вартість деревного палива буде ЩОРІЧНО ЗБІЛЬШУВАТИСЯ на 20-30%.
Потенційний ринок сильно залежить від погоди. Ви знайдете покупців як серед мешканців квартир, так і серед домовласників. Багаті купують більше. Ті, хто дбають про чистоту навколишнього середовища і прагнуть до «простоті», становлять частину Вашого ринку збуту.
Не подумайте, що продаж дров можлива тільки в холодних північних областях. Люди, які живуть в південних районах, купують дрова з тих же самих причин, що і в північних.
Один із секретів успіху в цьому бізнесі полягає в розумінні того, чому люди у Вашій області використовують дрова. Потім необхідно вивчити, коли і як часто вони потребують в них, і задовольнити їх потреби.
Щоб успішно займатися продажем дров, не потрібно ніякого спеціального освіти. Майте на увазі, що Ваші потенційні покупці знаходяться в широкому діапазоні від сільських жителів до лікарів, адвокатів, продавців нерухомості і навіть університетських професорів.
Необхідне обладнання залежить від виду товару, який Ви будете поставляти.
Перш ніж почати роботу, Ви повинні вирішити, який саме рід діяльності Вас більше влаштовує — оптовий продаж в роздрібну торгівлю, або безпосередньо роздрібний продаж.
Потім необхідно зупинитися на типі дров, які Ви будете продавати. Є три категорії дров:
l) обрізки, тріска для розтопки;
2) неколотые поліна, розміром за бажанням покупця;
3) колоті дрова стандартного розміру.
Наступний крок — знайти джерело постачання. Краще мати навіть кілька джерел. Пізніше, коли Ваш бізнес почне розвиватися і рости, Ви, можливо, захочете продавати кілька різних типів дров. Розглянемо типытоплива, щоб Ви змогли вивчити можливості постачальників і їх ціни.
ОБРІЗКИ, ТРІСКА ДЛЯ РОЗТОПЛЕННЯ.
Кращий джерело постачання цього виду дров — лісопилки. Якщо Ви живете в столичному районі, зробите кілька поїздок в малі міста в лісових районах Вашої області. Трохи ініціативи з Вашого боку — і Ви неодмінно виявите кілька маленьких працюючих лісопилень. Що необхідно зробити — це придбати вантажівку, навантажений обрізками, відвезти їх додому і розфасувати в мішки. Повний вантажівка обрізків, які Ви, можливо, купили за $50, буде розкладений, наприклад, в 200 повних мішків, які Ви продасте $5 за мішок. Помножте ці 200 мішків дров на $5 за кожен, і Ви отримаєте дохід становить $1.000 за вантажівка дров, який коштував Вам лише $50. Маючи таке джерело постачання, Ви зможете задовольнити місцевий попит.
Переваги обрізків в тому, що це — чисте паливо, що горить легко і швидко, виділяє багато тепла. Будучи розфасована в мішки, воно є ідеальним паливом для тих, хто живе в квартирах, і для людей, що живуть у теплих районах і потребують дровах тільки в короткі проміжки часу кожну зиму. Поки Ви не можете забезпечити постачання різних видів товару, слід зупинитися на продаж дров у вигляді обрізків, постійно збільшуючи кількість, одержуване від стабільних постачальників. Радимо залишатися в межах можливостей постачання і обсягу попиту, а далі концентруватися на продажах та розвитку ринку. Якщо обсяг робіт зростає, поставка обрізків і тріски безумовно заслуговує уваги.
Іншими джерелами поставок обрізків можуть бути:
— місцеві склади лісоматеріалів;
— фірми, які обробляють деревину або виробляють меблі;
— люди, що працюють з будівництва та переобладнання будинків.
У багатьох випадках Ви зможете запропонувати заходити до них раз на тиждень, і чистити робочі місця, вивозячи обрізки деревини. Можливо, вони віддадуть матеріал безкоштовно. Можна навіть заплатити. Єдиний недолік — в тому, що Ви самі повинні сортувати деревину і різати її за розміром, прийнятного для мішків. Користуючись електро – або бензопилою, на вантажівку обрізків Ви витратите не більше двох годин.
Коли деревина готова для пакування в мішки, ви заощадите час і збільшите прибуток, найнявши кілька помічників. Зверніться в сусідню середню школу; поясніть, що Вам потрібна пара хлопців для тимчасової роботи по упаковці дров. Встановіть ставку оплати за 100 повних мішків. Один з двох школярів тримає мішок відкритим, в той час як інший, використовуючи совкову лопату, наповнює мішок. Після цього два мішка можна зв’язати мотузкою. Повні мішки виставляються на продаж. Визначте час, який буде потрібно для двох міцних хлопців, що працюють у швидкому темпі, щоб заповнити 100 мішків. Знаючи погодинну тарифну ставку, Ви визначите оплату за 100 завантажених мішків.
Для постачання мішків з ггрної тканини, придатних для упаковки дров, зв’яжіться з оптовими постачальниками. Купуючи у великій кількості, Ви отримаєте їх за дуже низькою ціною. Там же Ви купите мотузку для зв’язування мішків.
ЦІЛІСНІ ПОЛІНА, НЕКОЛОТЫЕ ДРОВА.
У багатьох є ланцюгові пили, але немає часу, щоб відправитися в ліс і набрати дров. Надавши їм місце недалеко від будинку, де вони зможуть і напиляти собі дров наколоти, Ви забезпечите собі стійкий потік клієнтів. Вам необхідний великий ділянка — приблизно півгектара на гектар — переважно в передмістях міста. Перше, що треба зробити — поставити паркан навколо ділянки, і поставити невелика споруда, яка буде служити Вам офісом.
Зв’яжіться з лісопилкою, розташованої недалеко від того місця, де Ви хочете розташуватися. Домовтеся про доставку до Вашої ділянки колод, вибракуваних за якістю деревини. Витрати не повинні бути більше ніж $3 за колоду, але вони будуть залежати від розміру поставки та кількості колод у кожній навантаження.
Якщо у Вас є транспортний засіб і джерело електроенергії, Ви можете зв’язатися з лісництвом для отримання дозволу на грнку лісу в лісових масивах, що перебувають під їх охороною. Ви відправляєтеся в ліс, распиливаете повалені дерева на двометрові колоди, завантажуєте їх у вашу машину і буксіруете до дров’яного складу.
Можливий інший джерело постачання — сільські жителі. Поговоріть з ними і запропонуйте «розчистити» ділянки лісу, де зростають і повалені дерева. Часто Ви зможете одержати деревину безкоштовно, запропонувавши власнику землі частку увозимой деревини. Розчищення і перевезення може бути предметом обміну за дозвіл на грнку.
Не забудьте про фірми, які займаються дорожнім будівництвом і комерційним будівництвом житлових будинків. Почавши цей бізнес, Ви знайдете фактично необмежені джерела постачання, або обмежені тільки Вашою власною ініціативою щодо вступу в контакт з постачальниками. Забезпечивши постачання колод на склад, ось що Ви зможете зробити, щоб залучити клієнтів. Помістіть в місцевій газеті рекламу, запрошуючи тих, хто любить працювати сам, приїхати і напиляти собі дров. Ви візьмете за кожну колоду плату вдвічі більшу, ніж це коштувало Вам. Покупець сам розпиляє, наколе і завантажить паливо в автомобіль або вантажівку, і відвезе до себе. Вам залишиться тільки стежити і брати оплату.
Ви також можете здавати в оренду ланцюгові пилки, сокири, і джерело живлення. Дозвольте клієнту самому обрати розмір колод, найняти робочу силу – школярів чи підлітків – для розпилювання, колки і завантаження деревини в машину покупця. Можна також взяти на себе доставку та складування деревини у покупця.
Клієнт вибирає товар, платить Вам $5 за розпилювання кожної колоди по обраному розміром $10 за колку, $10 за навантаження на його машину. В цілому Ви призначите ціну приблизно $100 за корд дров (корд — приблизно 3,6 куб. м.). Помічники повинні бути розбиті на бригади — це підвищить ефективність роботи, і збільшить Ваш дохід.
КОЛОТІ ДРОВА І ДРОВА ДЛЯ КАМІНІВ.
При виконанні робіт із продажу цього виду дров, Ви використовуєте всі ті рекомендації, які були обговорені раніше, і займетеся оптової або роздрібної продажем дров, або постачанням комерційних торгових точок.
Найпростіша і найбільш вигідна процедура — організувати склад або майданчик, куди будуть поставлятися цілі колоди. Тимчасові робочі розпилюють їх за розміром від 40 до 60 см завдовжки. Пара людей з ланцюговими пилами повинні розпилювати два корду дров в годину. Двоє людей, що працюють з потужним колуном, не повинні відставати від людей на ланцюгових пилах. І ще двоє людей укладають цю деревину на піддони або на склад, поки товар не буде проданий.
Якщо Ви організуєте бізнес у відповідності з цими рекомендаціями, Ви отримаєте найбільшу прибуток, і Вам не доведеться особисто займатися фізичною працею. Головне – пам’ятати: так як Ви – владелецбизнеса, Ваш час має бути присвячено продажу кінцевого продукту.
Якщо Ви вирішите стати оптовим постачальником і продавати в роздрібну торгівлю, розмістіть оголошення і найміть людей на комісійні продажу роздрібним покупцям. Для всіх варіантів продажів Вам знадобляться помічники.
Ви будете продавати дрова в мішках і піддонах. Пам’ятайте: чим більше вийде мішків або піддонів на які Ви зможете поділити одну поставку дров, тим більший прибуток Ви отримаєте з кожної поставки.
Багато люди будуть купувати цілий корд або вантажівки дров перед холодною погодою; багато хто буде купувати в кількості, достатній щоб пережити раптові похолодання. Якщо Ви продаєте, минаючи роздрібний продаж — переконайтеся, що Ваші ціни, принаймні у середньому, відповідають цінам роздробу. Не підрізайте» ціни, роздрібні продавці — Ваша опора.
Якщо Ви вирішите робити все самостійно продажу — іншими словами, бути роздрібним продавцем — Вам потрібна реклама.
Почніть з рекламного оголошення в місцевій газеті. Якщо у вас немає досвіду в рекламі — поговоріть з учнями Вузу або школи, де є спеціалізація по рекламі — вони допоможуть Вам скласти оголошення. Якщо Ви живете недалеко від великого міста — зв’яжіться з рекламними агентствами та отримайте приватним чином допомогу у кого-небудь із співробітників.
Сплануйте так, щоб з’явилося оголошення вранці в суботньому випуску газети. Уявіть відкриття бізнесу як велика подія — з безкоштовною кавою, пончиками і повітряними кулями для дітей. Ідеальна дата відкриття цього виду бізнесу можуть бути вихідні дні в кінці вересня або на початку жовтня.
Запишіть прізвище, адресу і номер телефону кожного відвідувача. Це може бути обставлено дуже просто, з проханням до відвідувачів заповнити анкету.
Мета цього заходу полягає в тому, щоб поінформувати людей про Ваше існування, дати їм можливість дізнатися, де Ви знаходитесь, і запам’ятати Ваші координати.
Після того, як Ви оголосили про відкриття — оголошення 5 на 10 см в Жовтих Сторінках телефонного довідника плюс розсилання рекламних проспектів та візитних карток — це вся необхідна реклама. Проте, кожного разу, коли прогноз погоди прогнозує похолодання або посилення морозів, варто витратитися на рекламу по радіо або в газеті.
Статистика показує, що близько 20 відсотків Ваших потенційних покупців починають закупівлю дров заздалегідь. Інші 30 відсотків чекають перших холодів, потім купують у першого попавшеглся постачальника. Інші купують за рекламними пропозиціями.
Саме тут стане в нагоді список прізвищ, адрес і номерів телефонів людей, які прийшли до Вас на відкриття. Почніть обдзвонювати цих людей і пропонувати свій товар.
Ось що необхідно пам’ятати. Деревина твердих порід горить довше всіх і виділяє більше тепла. Дрова, напиленные навесні і висушені влітку, користуються великим попитом, і платять за них більше. Враховуючи це, слід подбати про довгостроковому успіху своєї компанії.
Коли бізнес почне працювати стабільно і приносити високий прибуток – Ви виявите, що з Вашим обладнанням і досвідом можна створити додаткову лінію товару — наприклад, продаж аксесуарів, печей, вбудованих камінів, теплоізоляції або навіть послуг з модернізації будинків.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!