Бізнес-ідея: Покриття різних виробів люмінофором.

Стартовий капітал – 50 тис. грн.
Прибуток в місяць — від 50 тис. грн.
Термін окупності — 1 міс.
Рентабельність – до 250%.
Суть бізнесу в покритті різних поверхонь речовиною люмінофор, здатним світитися в темряві. Інвестиційна привабливість застосування люмінофора в досить вільному від конкуренції просторі, продукт новий, область його застосування обширна, а за негласним законом маркетингу, всі шанси на успіх є у того, хто першим займе ринкову нішу.
Люмінофор являє собою порошкоподібний хімічна речовина, здатне накопичувати світлову або сонячну енергію і випромінювати її в темряві. Подібними властивостями володіє і фосфор, на відміну від якого люмінофор нешкідливий для людини. Іншими словами, предмет покритий люмінофором, заряджається від сонця, лампочки чи від будь-якого іншого джерела світла, і в темряві починає світитися.
Клієнтом може стати кожен бажаючий, наприклад, що б позначити в темряві дворову доріжку або додати ексклюзивності свого автомобіля, пофарбувавши його диски світною фарбою.
Для роботи з люмінофором, його необхідно змішати з основою, найбільш підходящою для певної поверхні, найчастіше використовується прозорий лак (для дерева, металу, спеціальний лак для бетону та ін), рідше використовується «рідке скло».
Область застосування.
Люмінофором можна покрити практично будь-яку поверхню:
— дерево;
— метал;
— бетон;
— пластик;
— шкіра;
— тканина і ін
Відповідно вибирається напрямок роботи, наприклад:
1. Вузьконаправлений автотюнінг або як додатковий дохід сервісів по фарбуванню автомобілів.
Фарбування світною фарбою металевих дисків, пластикових колпаков, аерографія, створення світиться символіки і комплексне фарбування автомобіля.
2. Комплексні послуги по фарбуванню:
Декорування і приміщень світиться в темряві фарбою. Фарбування тротуарів, доріжок, бордюрів, металевих поручнів, сходів, плінтусів, меблів, басейнів.
3. Виготовлення сувенірної продукції.
Передбачається виготовлення власних виробів чи фарбування вже готових.
4. Додатковий дохід для фахівців з манікюру.
Доданий в лак для нігтів люмінофор, створить неповторний ефект для манікюру в темряві або напівтемряві.
5. Текстильне виробництво світиться одягу.
Особливості люмінофора.
Люмінофор не розчиняється у воді або інших неорганічних розчинниках і має різну фракцію часток, що необхідно враховувати при роботі. Оптимальна фракція для роботи з металами або деревом 60-80 мкр.
Натуральний колір випромінювання зелений або блакитний, інші відтінки можливі при додаванні спеціальних кольорових пігментів, але колір фарби у цьому випадку буде відповідати кольору пігменту.
Час випромінювання залежить від ступеня вбраної енергії і джерела, в середньому це 4-8 годин. Деякі виробники гарантують термін придатності люмінофора до 200 років, але на якість роботи, головним чином, впливає якість підготовки поверхні і вибір основи для фарби.
Принцип роботи.
У стандартному варіанті робота проходить наступні етапи:
1. Підготовка поверхні.
Залежить від матеріалу, дерево шліфується, метал зачищається, знежирюється і. т. д. По можливості поверхня грунтується, ідеальний колір ґрунтовки білий, так як він має властивість відображення, і ефект світіння буде краще.
2. Складання робочого розчину.
В рідку основу (переважно прозорий лак) додається люмінофор у співвідношенні ¼ і розмішати. Частинки люмінофора можуть осідати, тому перед безпосереднім нанесенням на поверхню, суміш ще раз перемішується, для рівномірного розподілу по поверхні.
Додавання пігментів проводитися у співвідношенні до маси люмінофора 1/5.
3. Нанесення на поверхню.
Проводитися будь-яким способом: фарборозпилювачем, кистю, валиком і ін. Суміш люмінофора краще наносити в один шар, при бажанні збільшити ефект світіння, краще збільшити кількість порошку в складі фарби.
4. Покриття поверхні захисним шаром.
Після висихання шару, що світиться розчину – фарби, поверхню ставати злегка шорсткою на дотик, тому наноситься ще один шар основи (лак), який згладить поверхню і захистить перший шар від пошкоджень.
Для прискорення роботи в майстерні виготовляються камери для сушіння та фарбування виробів.
Капітальні витрати.
Розраховані за умови наявності виробничого приміщення – майстерні, транспорту і роботи без найманих робітників. При інших умовах необхідно записати в постійні витрати вартість оренди, а змінні заробітну плату робітникам (у відсотку від виручки)
1. Придбання основних засобів виробництва.
Компресор з насадками для фарбування (фарбопульт) – 7,5 тис. грн.
Термофен будівельний – 1,25 тис. грн.
Обладнана сушильна камера – 2,5 тис. грн.
Електроінструмент (для шліфування і зачистки поверхні) – 2 тис. грн.
Ємності для приготування сумішей – 1 тис. грн.
Загальна: 14,25 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.