Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: покриття автомобіля вініловою плівкою

Бізнес-ідея: покриття автомобіля вініловою плівкою

Багато давно мріяли почати свій бізнес. Але, для того, щоб почати перші кроки в цьому нелегкому шляху іноді відсутня грамотна ідея, рішучість і стартовий капітал. Вашій увазі пропонується Car Wrapping. За цією комбінацією слів криється цілком зрозуміла процедура.
У перекладі з англійської, «wrapping» означає упаковка. Car Wrapping являє собою обгортання машини в вінілову плівку. Це менш витратний спосіб оновлення зовнішнього вигляду автомобіля, ніж традиційне фарбування.
Для того щоб відкрити подібного роду бізнес, необхідно на першому етапі зареєструвати індивідуального підприємця на ПДВ. При проходженні процедури реєстрації, В Класифікаторі видів економічної діяльності необхідно вказати «технічне обслуговування автомобілів».
На перших порах знадобиться орендоване приміщення (що знаходиться в належному стані), витратні матеріали, набір інструментів, а також проведення невеликий мас-медійної кампанії. Одиничні витрати в даному випадку можу скласти від 90 до 110 тис. грнлів.
Щоб інструменти і матеріали завжди знаходилися під рукою, рекомендується встановити кілька звичайних стелажів. У звичайно підсумку, вартість підготовки робочого приміщення обійдеться приблизно в 30 тис. грнлів. В майбутньому, прибирання повинна проходити регулярно. Декорувати бокс не обов’язково, однак якщо в процесі роботи будуть з’являтися регалії, то чому б ними не похвалитися.
В перелік необхідного інструментарію входять промислові фени, ножі і ракелі (спеціальний інструмент, видаляє пупиришки при нанесенні плівки). Ключовим елементом тут є фен, який повинен мати температурний регулятор і розсіювати потоки теплого повітря. На рік безпроблемної експлуатації вистачить фена, вартістю 2 тис. грнлів.
Набір інших інструментів буде коштувати приблизно 3 тис. грнлів. Крім того, не варто забувати і про спеціальних засобах, необхідних для приготування поверхні, на яку буде наноситися плівка (праймери і знежирювачі). Все це можна придбати в спеціалізованих будівельних магазинах.
Щомісяця на придбання витратних матеріалів, здійснення профілактичних робіт, електроенергію буде йти трохи більше 3 тис. грнлів. Ця цифра була взята з розрахунку на виконання 10 замовлень.
Ключовим матеріалом у даній справі є безпосередньо плівка. Вінілова або поліуретанова плівка це не звичайний витратний матеріал, а продукція, яку майстерня продає споживачу з певною націнкою. Накрутка повинна становити приблизно 20% від собівартості сировини. Оптимально використовувати плівку відомих виробників.
Матеріали американських, британських, італійських, французьких і японських компаній не тільки на порядок якісніше китайських і корейських аналогів, але і доступні в багатому асортименті. Їх вартість вище, відповідно з них можна більше вичавити.
Ціна за 1 кв. м. плівки може коливатися в межах 300-3000 грнлів. За 300 грнлів можна придбати саме звичайне глянсове або матове покриття, за фактурне покриття під карбон доведеться віддати від 1000 до 1500 грнлів. Вартість плівки під золото або хром стартує з позначки в 2000 грнлів. Купувати плівку оптимально у офіційних дилерів і представників.
Майбутній персонал
Робота здійснюється в кілька етапів – формування замовлення, установка і демонтаж знімних елементів (бічні дзеркала, дверні ручки тощо), приготування поверхні, наклейка плівки. Формування замовлення відводиться менеджера, роль якого виконує, як правило, власник.
Для роботи зі знімними елементами необхідний механік, для нанесення плівки – оклейщик з помічником. Насправді, з цим може впоратися дві людини, так як операції мають чітку послідовність, відповідно кількість працівників ніяк не відбивається на швидкості виконання замовлення.
Жорсткої потреби в дизайнері немає, так як ним є сам замовник, в іншому випадку дизайн розробляється сторонньою компанією, оплату послуг якої клієнт бере на себе. Вартість створення макета коливається від 1000 до 5000 грнлів.
Збірка і розбирання каркаса автомобіля не вимагає серйозної кваліфікації, ці процедури під силу навіть досвідченому автомобілісту. В державних навчальних закладах немає підготовки фахівців по роботі з автомобільної плівкою. Всі тонкощі вивчаються на приватних курсах. Мінімальний курс навчання – 3 дні, його вартість становить 25 тис. грнлів.
Власник такого бізнесу може або сам освоїти професію оклейщика, або знайти стороннього майстра і виплачувати йому зарплату. Крім того, ймовірно з оклейщиком потрібно буде ділитися доходами, так як вартість роботи майже завжди пов’язується з вартістю матеріалів. У такій ситуації, співробітник мимоволі стає партнером, якому дістається майже половина прибутку.
Перспективи на майбутнє
Коли бізнес почне користуватися популярністю, можна запропонувати додатковий спектр послуг. Останнім часом серйозною популярністю починає користуватися винилография – нанесення малюнка, який надрукований на вініловій плівці, на гладкі поверхні кузова автомобіля. У додаткові послуги також варто включити і полірування авто.
Вибір приміщення
Теоретично, організувати власну майстерню можна і в звичайному гаражі, проте практика доводить, що зробити це досить важко. Від вашої діяльності не будуть в особливому захваті мешканці прилеглих будинків, якщо гараж знаходиться в житловому місці, або ж своє невдоволення проявлять сусіди по гаражному кооперативу.
Обклеювання плівки вимагає великого простору, якого в звичайному гаражі не так багато. Крім цього, під час технологічного процесу, на кузов автомобіля не повинні потрапляти пил і волога. Тому робота під відкритим небом загрожує не тільки невдоволенням, але і шлюбом.
Для комфортної організації, площа приміщення повинна становити не менше 60 кв. м. Цього буде достатньо для розташування відразу двох автомобілів, а майстрам буде забезпечений безперешкодний доступ до всіх ділянок. До того ж, знайдеться місце і для складування матеріалів.
Оснащується приміщення нехитро. Оптимально, щоб напруга електрики було 380 В, так як великі обсяги електроенергії необхідні для фенів і освітлення. Присутність каналізації і водопроводу буде тільки плюсом. Бізнес краще організовувати у великих містах, що пояснюється наявністю більшої кількості транспорту, проте в провінціях теж можна знайти клієнтуру.
Якщо підходити до розташування приміщення з точки зору маркетингу, то яких-небудь чітких пріоритетів немає. Для клієнтів немає особливої різниці, добиратися до разового сервісу 10 хвилин або годину.
Тому при підборі боксу, в першу чергу, варто орієнтуватися на його орендну вартість. Правда, в місцях, де спостерігається скупчення автолюбителів, є більш переважними (гаражі, авторинки, заправки тощо), так як майстерня відразу ж потрапить до уваги потенційних клієнтів.
Яку вигоду можна отримати
Виконання замовлення здійснюється протягом 2-3 днів. Проте облік необхідно взяти період року (взимку необхідно додатково виділити один день). За цей час «обгортання» піддаються два автомобіля. Поки одне авто піддається чищенню, друге можна обертати.
Поки загорнута машина знаходиться у відстійнику, плівка наноситься на другий автомобіль. У такому разі, за місяць вдається обернути порядку 10-30 машин. Одні клієнти замовляють повне обгортання, інші – окремих компонентів кузова. Отже, при розрахунку прибутку будемо брати 10 «повних» замовлень.
Витрата сировини безпосередньо залежить від класу автомобіля і конкретних компонентів, що підлягають обклеювання. В нашому випадку будемо орієнтуватися на повний «wrappling», який вимагає в середньому 25 кв. м. плівки. Собівартість плівки становить близько 500 і 1000 грнлів за 1 кв. м. відповідно.
У середньому виходить 700 грнлів за «квадрат», додаємо сюди 20% накрутки (140 грнлів) і на виході отримуємо загальну вартість плівки, яка піде на покриття всього автомобіля – 3500 грнлів.
Вартість роботи становить стільки ж, скільки обійдеться клієнтові матеріал – 21 тис. грнлів. Таким чином, на одному автомобілі можна заробити 24.5 тис. грнлів, а на місяць – 245 тис. грнлів.
Не варто забувати, що з цієї суми віднімаються щомісячні витрати – оренда боксу (22 тис. грнлів), гроші на рекламну кампанію (6.5 тис. грнлів), електроенергія (3.5 тис. грнлів). Якщо не бажаєте самому возитися з плівкою, то плюсуємо сюди зарплату двох майстрів – 30 тис. грнлів.
Разом виходить чистого прибутку 183 тис. грнлів. Подібну прибуток можна отримати вже через півроку роботи.
Завоювання довіри клієнтів
Вініловий тюнінг не можна назвати дешевим задоволенням. Подібна косметична операція відбувається раз на кілька років, іноді – раз у житті. Отже, війна за клієнтів буде йти постійно.
Враховуючи небувале зростання інформаційних технологій, найбільш ефективним методом просування веб-ресурс. На сайті можна помістити прейскурант цін, контакти, а також додатково різні пізнавальні статті щодо раппинга і портфоліо. При цьому додатково необхідно створити сторінки майстерні в популярних соціальних мережах.
Вартість розробки сайту коливається в межах 3000-25000 грнлів. Додатково потрібно буде витрачати від 3 до 10 тис. грнлів на розкрутку щомісяця, а також для оновлення інформації в соціальних мережах. Зрозуміло, все це можна робити самому, але віддавши на аутсорсинг, ви гарантовано отримаєте якісний результат.
Коли добре раскрутитесь, потрібно буде приймати участь в різних автомобільних подіях – виставках і т. п. Тому завжди потрібно бути готовим до непередбачених витрат.
На перших порах, коли компанія ще маловідома, головним ключем до успіху стане вартість послуги. Різні знижки стануть вагомими аргументами на користь вибору майстерні, а також дозволять працювати в плюс. Оптимально, щоб бонусна програма тривала протягом 6-ти місяців. Подібні дії особливо актуальні в зимовий період часу, коли попит на цю послугу серйозно падає.
Крім вартості, клієнтів можна заманювати швидкістю роботи. Наприклад, хромування кузова здійснювати в ті ж терміни, що і звичайну обклеювання плівкою, тобто через три доби. В якості бонусів можна запропонувати ряд додаткових послуг – тонування фар светопроницаемой плівкою.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!