Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Перетяжка салонів авто шкірою

Бізнес-ідея: Перетяжка салонів авто шкірою

Тюнінг автомобілів – популярний і модний напрямок діяльності. І якщо зовнішній тюнінг – досить вузьке і специфічне спрямування, не для всіх, то «салонний дизайн» має статус масової та популярної послуги.
Спеціалізоване ательє може надавати такі види послуг:
1) перетяжка сидінь, керма, ручки важеля перемикання передач, стелі, окремих частин інтер’єру;
2) обшивка дверей і підлоги автомобіля;
3) бічна обробка, оформлення торпедо і інших поверхонь.
Зростає попит на автомобілі, їх кількість збільшується, обіг і зміна власників відбувається тепер набагато частіше, ніж раніше. Клієнтів ательє по тюнінгу інтер’єру може бути багато, з причини того, що:
а) часто салон автомобіля, що випускається з конвеєра, являє собою сумне видовище, матеріал оздоблення бюджетних і вітчизняних автомобілів – дешевий, похмурий, чорний або темно-сірий пластик, який хочеться хоч чимось розбавити, створити затишок;
б) при продажі автомобіля його салон наводиться власником в порядок і може вимагати перетяжки;
в) багато людей, купуючи автомобіль б/у, гидують сидіти на старих потерті сидіннях.
Для реалізації бізнес-ідеї з перетяжки салонів автомобілів в залежності від розмаху і кількості співробітників, а також місцезнаходження знадобиться від 10 до 50 тисяч доларів стартового капіталу.
Секретом успіху маленької фірми-початківця за даними експертів може стати спеціалізація по перетяжці широкого спектру авто, а не тільки вузького сегмента, як було раніше. Приміром, тільки авто преміум-класу — БМВ і Мерседес, що, звичайно, з одного боку спрощує роботу з стандартним для цих моделей лекалами, але і відсікає всіх інших потенційних клієнтів.
Важливу роль грає якість матеріалів, на яких ні в якому разі не можна економити, і високий клас спеціаліста з тюнінгу. Для того щоб перетягнути салон, авто потрібно розібрати без шкоди працездатності його складових частин, тим же подушкам безпеки і електронних компонентів, якими оснащені майже всі сучасні транспортні засоби.
За матеріалом
На основі вибору методу перетяжки можна створити конкуруючу перевагу. Як правило, перетяжка салону часто передбачає використання шкіри. Ринок постачальників тут дуже насичений – німецька, італійська, австрійська. Квадратний метр матеріалу коштує від 50 до 150 євро, алькантари, що імітує замшу, — від 60 до 130 євро. Недобросовісні ательє намагаються заощадити і видати за міцну і зносостійку автомобільну шкіру більш дешеві її варіанти – взуттєву, меблеву. Як правило, обман дуже швидко розкривається. Послуга перетяжки салону шкірою дорога: від 1000 до 1500 доларів, виконання ексклюзивного замовлення – від 4000 до 6000 доларів.
Такий варіант по кишені далеко не всім. Вихід: у новому і більш бюджетному способі обшивки – флокування.
Технологія флокинга полягає в отримання ворсистого, оксамитового напилення, використовуючи спеціальне обладнання — флокатор і форсовое сировина – флок. Необхідна поверхня обробляється спеціальним клеєм, на яку під дією електростатичного поля з розпилювача рівним шаром лягає флок. В результаті виходить ідеально рівна, приємне на дотик покриття будь-якого відтінку та кольору, стійке в експлуатації, піддається очищенню і обробці миючими засобами. Вартість такої послуги-від 500 до 1000 доларів.
Флок-салони дуже популярні за кордоном. Близько 80% західних ательє по тюнінгу салону авто використовують саме цю технологію.
Отже, що ж необхідно для старту бізнесу з перетяжки і флокуванню салонів.
1. Приміщення. Добре освітлене, під розміщення 3-4 машин. Площа 45-60 кв. м. Зі зручним під’їздом. Потрібно подумати і про охорону автомобілів;
2. Обладнання для демонтажу подушок безпеки, дрібний підручний інструмент;
3. Кілька професійних швейних машин;
4. Якісне сировину. Для економії витрат, виключення переплат посередникам бажаний вихід безпосередньо на виробників шкіри, флока;
5. Кваліфікований персонал: швачки, арматурники, майстри;
6. Каталог або сайт з зразками робіт;
7. Адміністратор по роботі з клієнтами, постачальниками, просуванню послуг (як правило, ці обов’язки може на початковому етапі виконувати сам власник бізнесу).
Для організації флок-ательє знадобиться істотно більш скромний початковий капітал – близько 10-20 тис. доларів. При цьому таке покриття – новинка для вітчизняного ринку, витрати на розкручування і рекламу, просування послуг тут будуть вище, але зате конкуренція — менше, можливостей варіації цінового діапазону ширше, а сировину в закупівлі істотно дешевше шкіри. З додаткового устаткування потрібно буде придбати флокатор, організувати сушильну камеру.
Термін окупності бізнес-ідеї – від року до півтора років.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!