Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Оренда будівельного обладнання

Бізнес ідея: Оренда будівельного обладнання

Ця історія не про те, як заробити мільйон доларів за один день. І не про те, як винайти новий, який не має аналогів, продукт, необхідний ринку. Це історія простої людини, який не хотів працювати на когось, а просто хотів відкрити свою справу. І він його відкрив.
Ви дізнаєтеся, де він взяв гроші на старт бізнесу. З чого починав, як рекламував і просував свій бізнес. Не будемо розтягувати вступ, а краще відразу передамо слово нашого сьогоднішнього гостя. Далі весь текст з його слів.
Мої перші кроки в бізнесі
Мене звуть Ганна, мені 22 роки. Хочу повідати Вам історію створення невеликого власного бізнесу. Після армії я почав шукати роботу. Шукав не довго, влаштувався нічним сторожем на стоянку. Від будинку 100 метрів. Зарплата була невелика, і я повністю віддавав її батькам. Ідеї і стартового капіталу не було, був старенький Nissan. І бажання працювати самостійно.
Від власного бізнесу я чекав наступного: гарного прибутку, чесної роботи і незалежності. Ще хотілося не сильно занурюватися в рутину, щоб мати свободу дій. А простіше кажучи, не сильно напружуватися.
Моя нічна робота дозволяла багато часу приділяти роздумів. Перебравши різні сфери послуг і товари, я зупинився на орендному справі. Мені імпонували всі аспекти орендного бізнесу. Предмет оренди залишається моїм, треба тільки стежити за його станом. Постійна робота не потрібно.
Ідеальним варіантом для предмета оренди я вибрав комерційну нерухомість. Але стартовим капіталом був автомобіль вартістю 250 тис. грн. Нерухомість вимірювалася в мільйонах.
Було вирішено почати з малого. І першим етапом я почав з оренди будівельного обладнання. Оперативно продавши машину за 210 тисяч, я купив: мотопомпу для брудної води, віброплиту, вібратор для бетону, два бензогенератора по 5 кВт на 2 кВт і зварювальний інвертор 160 А. Все це я склав на автостоянці і з початку наступного місяця платив за одне крите місце дві тисячі на місяць.
Перші клієнти з’явилися вже на наступний тиждень. Це були водії, які проходили повз всього цього добра і проявляли інтерес. Мої наступники говорили: та це Семен, прокат затіяв. Я працював вночі і склав прайс для денної зміни. Ціни встановив звичайні. Вібратор 500, віброплита 1500, маленький генератор 700, решта по 1000 грнлів за добу. Мінімальне замовлення добу. Люди почали брати, а я завів зошит, в якій почав вести облік.
До того часу фірма зробила мені всі документи і я зареєстрував ТОВ на спрощеній системі оподаткування. Потрібно шукати клієнтів. Але, ні офісу, ні телефону не було. Всі документи і комп’ютер вдома. Я почав з реклами. Без паперу, тільки інтернет. Але сайту не було.
За перші два місяці я визначив кращі три ресурсу в Мережі, які приводили мені клієнтів відразу на телефон.
І все закрутилося. Витрати були невеликими. Місце зберігання (переїхав на охороняються склад), звітність, реклама – 25 тисяч на місяць. Знадобився сайт, куди приземляти рекламу. Зробив простий, із семи файлів html. По сезону включав рекламу в Яндекс Директ.
Спочатку я прийняв рішення «не дрібнити». Клієнти просили шуруповерти, грнанки, лазерні рівні. Але я вирішив йти в «важку техніку, конкуренції менше. Для дріб’язку потрібен вже не склад, а пункт видачі та прийому. За типом магазину. Оренда такого місця від 40 тисяч. Зарплати брав по мінімуму, і за перший рік збільшив вартість активів (обладнання) з 175 до 380 тисяч. Плюс прикупив старенький УАЗ з залізним дахом за 40 тис., т. к. з’явилися сервісні функції.
Доставка і сервіс це важливо для клієнта і вигідно для мене. Мої основні групи клієнтів – монтажники парканів і комунікацій, агентства з вуличними заходами, будівельники з котлованами, затоплені підвали та багато-багато приватних забудовників.
На жаль, моя мрія про комерційної нерухомості йшла все далі. Давно звільнився зі стоянки. Останні півроку я орендую невеликий офіс і найняв працівника. Сам їжджу по клієнтам, вожу обладнання, займаюся його ремонтом, продаю списане. Роботи стало багато. Активи ростуть, вже близько 1,2 млн. Є хороший тепловізор, дві побутовки, теплові газові гармати, мала бурова установка. До власного клаптика землі, а тим більш будівлі дуже далеко. Але мені цей шлях цікавий, я знаю він мій. Так як вибір роблю я сам.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!