Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Очищення вентиляційних систем

Бізнес ідея: Очищення вентиляційних систем

Система вентиляції має властивість поступово забруднюватися, і навіть якщо вчасно міняти фільтри, у вас не вийде запобігти процес виникнення сміття і пилу на поверхні повітроводів. А це ідеальне середовище для появи цвілі, розмноження бактерій, виникнення корозії механічних частин і ін. Чим сильніше забруднюються вентиляційні канали, тим менше стає сила повітряного потоку.
З часом може виникнути навіть повна закупорка у вентиляційній системі. Такого ризику особливо схильні до приміщення, в яких встановлюються системи з вентиляторами. За рахунок того, що накопичується пил, обладнання може відбуватися зниження продуктивності, і надалі перегрів і взагалі вихід з ладу. Крім усього цього, в каналах, які забруднені, посилюється ризик щодо виникнення пожеж.
На даному сегменті ринку досить широко представлений спектр послуг, оскільки у великих містах тисячі будівель потребують регулярного чищення вентиляційних систем. На сьогоднішній день рівень конкуренції невеликий, і дуже ймовірні повторення замовлень. Якщо мати широку базу клієнтів, то підприємство зможе цілком собі обслуговувати регіон, в якому знаходиться.
Щоб організувати компанію, яка займається чищенням систем вентиляції, може знадобитися від 600 000 до 1 800 000 грнлів. Залежить все від того, якого виду підприємства будуть обслуговуватися. Бо як обладнання розрізняється по своїй продуктивності і потужності. Основними складовими комплектів необхідного обладнання є вакуумне обладнання, фільтруюча установка і щіткове обладнання.
Один з найбільш дешевих комплектів, призначений для чищення систем вентиляції, коштує близько 300 000 грнлів. Вам знадобиться транспорт для перевезення цього устаткування і людей. Щоб не брати в оренду офіс, ви можете просто зберігати обладнання у себе вдома або в гаражі. Що стосується зустрічей з клієнтами, так вони в основному відбуваються на їх стороні.
Практика показує, що для того, щоб досягти успіху в цій справі знадобиться досить активна робота менеджера з продажу. Тут буде недостатньо одних тільки рекламних оголошень. Найкращим способом буде вихід на осіб, що приймають рішення, а саме на завгоспів, керуючих будівель і ін. Звичайно, вам не буде зайвим обзавестися власним представництвом в мережі інтернет – сайтом. Там ви розмістите всю інформацію про те, як важливо робити те, що ви пропонуєте. Так само ви можете вказати там ціни на ваші послуги.
Коштують такі послуги 150-900 грнлів за один погонний метр повітряного каналу. Такі значні коливання у вартості обумовлені тим, що постійно варіюється складність доступу до каналів, висота їх розташування, ступінь їх забруднення і необхідність додаткових робіт. Власне кажучи, робота з чищення вентиляції не є складною. Просто підготовка та підключення обладнання – ось основні ресурсозатратні процеси. Протягом одного робочого дня можна прочистити близько 100-150 м. у вентиляції.
На першому етапі відбувається демонстрація для клієнта ступеня забруднення повітряних каналів, яку проводять за допомогою спеціального відеообладнання, що прикріплюється до роботів. По закінченню цієї процедури, як правило, підписуються договори на обслуговування і догляд за вентиляцією. Бо часто люди навіть не уявляють собі, чим вони дихають насправді.
Хорошим варіантом може бути пропозицію щодо безкоштовної діагностики ступеня забрудненості вентиляцій у потенційних клієнтів. Робот, до якого кріпиться відеообладнання – це зазвичай чотириколісний пристосування, масою 10-12 кг, розмірами 450 на 150 250 мм, Він оснащується кабелем великої довжини. За допомогою даного приладу проводять огляд горизонтальних вентиляцій. Вертикальні вентиляції оглядають за допомогою схожих пристроїв, але без коліс і з меншою масою.
Щоб провести чистку, необхідно для початку перекрити всі клапани, канали й отвори вентиляційної системи. Далі в дію вступає фильтровентиляционная установка (вона ж вакуумна машина), а також установка з гнучким валом, призначена для чищення вентиляції. Фильтровентиляционную установку кріплять до повітропроводу з допомогою гофрованого рукава. За рахунок цієї установки у вентиляційному каналі створюється сильний негативний тиск, за рахунок чого повітря йде через фільтри пристрої, на які осідають бактерії, спори грибків, віруси, частинки пилу, тирси, азбесту, кварцу та інших шкідливих речовин. Підбір фільтрів для пристроїв виробляють виходячи з особливостей об’єкта, де ведуться роботи.
В установку з гнучким валом для чищення вентиляції входить візок, повний привід барабана і власне гнучкий вал 20-40 см в довжину, а також чистяча щітка. Такий агрегат виконує свої функції в парі з вакуумною установкою. Мийні машини можуть оснащуватися гідравлічним, механічним, пневматичним або електричним приводом. Коли роботи по очищенню вентиляції завершені, знову здійснюється огляд системи за допомогою видеоробота.
На харчових виробництвах і промислових підприємствах для чищення повітряних каналів необхідно використовувати спеціальне обладнання в силу того, що звичайне обладнання просто-напросто може не здолати велику кількість жиру, який осідає на стінках у повітроводах. До такого спеціальному обладнанню можна зарахувати щеточную машину з унікальними соплами, які виконують функцію подачі активної піни і системою видеоинспекции, парогенератор, здатний працювати в постійному температурному режимі, лопатевої компресор, який здатний виконувати свої функції без обмежень за часом.
Подібне обладнання покликане чистити з успіхом вентиляції на шашличних, ковбасних цехах, бойнях і пр. Щоб виробляти обслуговування подібних агрегатів вам знадобиться дві людини. Операції з чищення вентиляції від жиру набагато дорожче звичайних чисток від пилу. Різниця в ціні між ними може доходити до 3 разів.
Деякі з виробників обладнання, призначеного для очищення систем вентиляції і реалізують свій продукт на території України, пропонують для своїх клієнтів розробити бізнес-план і здійснювати повну підтримку в технічних питаннях і питаннях маркетингу. Окупність бізнесу з чищення вентиляційних систем, як стверджують вони, питання суто риторичне.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!