Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Облицювання виробів рідким каменем (гранітом)

Бізнес ідея: Облицювання виробів рідким каменем (гранітом)

Виробництво з мінімальними вкладеннями
У середовищі підприємців-початківців часто можна почути думку, що малий бізнес і виробництво несумісні. Адже виготовлення конкурентоспроможної продукції неможливо без дорогого обладнання, кваліфікованих фахівців і налагоджених каналів збуту. Але правила існують для того, щоб їх порушувати, і облицювання виробів рідким каменем – наочний приклад того, що організація виробництва можлива навіть при незначних капітальних вкладень.
Камінь в інтер’єрі – це завжди красиво і презентабельно, але дозволити собі подібну розкіш до недавнього часу могли небагато. І лише в останнє десятиліття, з поширенням технології облицювання штучним каменем в України, виробники меблів і будівельні компанії змогли запропонувати своїм клієнтам підвіконня, стільниці, елементи меблів і декору, що імітують натуральний камінь, за демократичною ціною.
Штучний камінь – це композитний матеріал, в основі якого – кам’яна крихта і сполучні смоли. Його твердіння відбувається, за рахунок додавання в масу реактивів: прискорювача і затверджувача.
Технологія виробництва штучного каменю була винайдена в США ще у 60-ті роки минулого століття. Аналог натурального матеріалу швидко став популярним, завдяки відмінним експлуатаційним властивостям. Штучний камінь:
— відрізняється міцністю: він не боїться подряпин, не схильний до корозії;
— не старіє, і зберігає свою привабливість довгі роки;
— стійкий до впливу ультрафіолетових променів;
— дозволяє створити безшовну поверхню будь-якого розміру;
— відрізняється багатством колірної гами;
— не гігроскопічний, на відміну від натурального каменю, а значить, не схильний до розвитку бактерій;
— стійкий до утворення плям від кави і чаю, соків і фруктів, бензину і масла;
— простий в ремонті;
— приємний на дотик.
В даний час у виробництві меблів і обробці приміщень використовують два різновиди штучного каменю: листовий і рідкий. Вони абсолютно ідентичні по своєму складу, міцності і технічними характеристиками, але, тим не менш, мають принципові відмінності в технології виробництва.
Листовий камінь – це готовий будівельний матеріал: аркуші з плит ДСП або МДФ, обклеєні штучним каменем. Його виробництво – процес високотехнологічний і дорогий.
Рідкий камінь – облицювально-поверхневий матеріал, робота з яким не потребує застосування спеціального обладнання та значних витрат на організацію бізнесу. Рідким каменем, як правило, називають не сам матеріал, а технологію облицювання спеціальною сумішшю різних поверхонь. Товщина шару при цьому невелика і становить 3-15 мм
Крім доступності технології облицювання для представників малого бізнесу, рідкий камінь володіє ще одним явним перевагою перед листовим аналогом – можливість втілити в життя найсміливіші дизайнерські задуми. Рідкий камінь може застосовуватися для обробки:
— стільниць;
— умивальників, раковин, ванн, джакузі;
— підвіконь;
— елементів меблів;
— ваз та кашпо;
— деталей катерів і автомобілів.
Основою для напилення можуть служити поверхні будь-якої конфігурації з:
— дерева;
— МДФ;
— ДСП;
— каменю;
— металу;
— порцеляни;
— кераміки;
— фібергласу.
Крім того, рідкий камінь може застосовуватися для виготовлення декоративної плитки, що імітує кам’яну кладку. Але при цьому потрібно врахувати, що даний матеріал може використовуватися виключно всередині приміщень.
Цільова аудиторія і канали розміщення
Кінцевими споживачами послуги облицювання рідким каменем є дві категорії покупців:
фізичні особи (власники приватних будинків, дач) із середнім і нижче середнього рівнем доходу;
юридичні особи (будівельні фірми).
Технологія ручної облицювання виробів рідким каменем передбачає виготовлення нетипових виробів, а тому робота здійснюється під замовлення. Способи реалізації:
прямі продажі;
реалізація через будівельні магазини: установка виставкових стендів, проведення презентацій;
продаж за допомогою посередників: співпраця з будівельними бригадами, виробниками меблів, реалізаторами сантехнічної продукції.
Технологія виробництва
Виробниче приміщення може бути невеликим: до 50 м2, але обов’язково складатися з двох окремих кімнат: в першій відбуватиметься виготовлення рідкого каменя, і нанесення матеріалу на заготівлю, у другій – шліфування виробів. Температура повітря в приміщенні не повинна опускатися нижче 180 С, і в ідеалі перебувати в діапазоні 20 – 240С. Крім того, обов’язковим є наявність вентиляційної системи.
Сам процес виготовлення виробів з рідкого каменя простий і складається з декількох етапів:
Підготовка суміші. Прозорий гелькоут (60 – 70%) змішується з гранулами (29 – 39%), ретельно перемішується за допомогою дриля. Безпосередньо перед напиленням, в суміш додається отверджувач (1%).
Нанесення суміші на підготовлену виріб, одним з двох методів: прямим або зворотним.
Прямий метод передбачає нанесення рідкого каменя безпосередньо на заготовку. Метод хороший для обробки виробів складної форми, але має ряд недоліків: великі витрати часу на облицювання, складності первинної обробки виробу і велика витрата матеріалів. Тому більш вигідним з економічної точки зору вважається зворотний метод.
Зворотній метод передбачає виготовлення форм (опалубки) майбутнього вироби з ДСП, фанери або пластику. У неї рівномірно розпорошується суміш гранул і гелькоута, потім пофарбований грунт з додаванням кальциту. Після затвердіння суміші у форму вкладається підготовлена заготовка з деревно-стружкової матеріалу. Для видалення надлишків грунту і бульбашок повітря на 60 – 90 хвилин на поверхню плити розміщуються вантажі. Потім майбутній виріб знову заливається грунтом.
Шліфування та полірування готового виробу.
Всі подальші розрахунки будуть проводитися технології для облицювання різних виробів: стільниць, підвіконь, ванн, раковин, умивальників рідким каменем.
Яке обладнання вам знадобитися для початку бізнесу?
Облицювання виробів рідким каменем не вимагає ніякого спеціального обладнання! Весь процес виробництва здійснюється з допомогою наступних інструментів.
1) Дриль-міксер BOSCH GRW 11 E (Підготовка суміші) — 18 500 грн
2) Розпилювач гелькоута G-100 (Нанесення рідкого каменю) 6 100 грн
3) Шліфувальна машина MAKITA PV7000C (Шліфування готового виробу) — 9 000 крб
4) Електролобзик BOSCH GST 850 BE (Виготовлення заготовок, опалубок) 4 600 грн
5) Шуруповерт BOSCH PSR 1200 (Виготовлення опалубки) — 2 100 крб
6) Дискова пила Bosch GKS 190 (Виготовлення заготовок, опалубок) — 5 400 грн
Загальні витрати на придбання обладнання складуть 45 700 грнлів.
На початку діяльності немає необхідності вдаватися до допомоги найманих працівників: всі роботи може проводити сам підприємець. Надалі, зі зростанням обсягів виробництва, досить буде найняти 1-2 робочих.
Необхідні витрати на початок бізнесу
Основне устаткування — 45 700 грн.
Витратні матеріали — 100 000 грн.
Навчання технології облицювання рідким каменем — 190 000 грн.
Витрати на реєстрацію ІП, виготовлення печаток — 5 000 грн.
Оренда приміщення — 25 000 грн.
Проведення маркетингових заходів — 10 000 грн.
Інші витрати — 20 000 грн.
ЗАГАЛЬНА: 395 700 грн.
Наскільки вигідним може бути бізнес по облицюванню виробів рідким каменем?
У зв’язку з малою поширеністю технології на території України, облицювання рідким каменем залишається послугою дорогою. Так, середня ціна покриття, площею 1 м2 з урахуванням вартості роботи становить 8 – 10 тисяч грнлів при виробничій собівартості 2,5 – 3 тисячі грнлів за 1 м2 покриття. Знижувати вартість послуг, кожному підприємцю належить вирішити самостійно.
Утримувати ціни на високому рівні дозволяють:
— низька конкуренція в галузі;
— високі експлуатаційні властивості покриття;
— зростаючий попит на вироби зі штучного каменю;
— індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення.
Зниження ціни може бути виправдано:
— як тимчасової заходи в самому початку діяльності для популяризації послуги серед населення;
— у тих ситуаціях, коли компанії-конкуренти, які працюють в обслуговуваному регіоні, пропонують клієнтам більш вигідні умови.
Технологічний цикл виробництва одного виробу становить не більше 4 годин. Таким чином, за 1 робочий день підприємець зможе виготовити 2 вироби, загальною площею 2 – 6 м2. Виходячи з цього, можна розрахувати приблизну рентабельність виробництва.
Денний обсяг виробництва, м2 — 4
Кількість змін на місяць — 22
Місячний обсяг виробництва, м2 — 88
Ціна за 1 м2 продукції, грн. — 8 000
Виручка, крб — 704 000
Постійні витрати, крб — 167 100
Витратні матеріали на місячний обсяг виробництва, грн. — 264 000
Прибутковість, грн. — 272 900
Рентабельність, % — 39
Окупність, місяці — 2
* Розрахунки, представлені в розділі носять умовний характер і дають лише загальні розуміння рентабельності даного виду діяльності виходячи з експертної думки автора матеріалу. Звертаємо вашу увагу, що так само скептично потрібно підходити до розрахунків прибутковості представленої на сайті постачальника обладнання. Фабрика манимейкеров настійно рекомендує самостійно (або залучити незалежних експертів) зробити техніко-економічне обґрунтування запланованої діяльності, опираючись на конкретні цифри вашого регіону і планованого розміру бізнесу. Розрахунок окупності необхідно робити консервативним методом, тобто витрати брати по максимуму, а виручку з мінімальних розрахунків.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!