Home / Бізнес / Бізнес ідея: Оббивка м’яких меблів

Бізнес ідея: Оббивка м’яких меблів

У наші дні, коли добротні меблі коштує неймовірно дорого, ось так просто взяти і поміняти меблі більшість людей просто не може собі дозволити. Та й викидати улюблене крісло лише тому, що у нього потріпалася оббивка, на думку багатьох, непрактично і дорого, та й шкода-то, в кінці кінців. Тому, дбайливий господар приймає розумне рішення – звернутися до фахівця, і за порівняно невелику плату (зазвичай це третя частина ціни виробу) замовити заміну оббивки меблів.
Про те, як побудувати своє справу за перетяжку м’яких меблів, ми і поговоримо в цьому розділі.
Перше, що необхідно буде зробити, – зареєструвати свою діяльність. Якщо ви плануєте на перших порах займатися виключно перетяжкою, то приміщення під майстерню вам поки не потрібно, оскільки така робота проводиться на дому у замовника. Але вже незабаром ви зможете попутно реставрувати і ремонтувати як окремі деталі, так і самі вироби. Тому непогано б заздалегідь подумати про приміщення під майстерню, куди ви зможете привозити меблі і лагодити її там. Якщо у вас немає автомобіля, підшукайте перевізника.
Приймати замовлення і спілкуватися з клієнтами можна по телефону, але робіть упор на особисті контакти, при яких обов’язково користуйтеся каталогом зі знімками ваших робіт. Маленька хитрість: майте знімки до перетяжки і після.
Вам не потрібно багато дорогого інструменту. Головний механізм – це швейна машина, на якій ви будете шити чохли, далі – меблевий степлер, потім електричні дриль, лобзик, шуруповерт. Інший інструментарій – молоток, викрутки, плоскогубці і т. д. – знайдуться у вас вдома.
Необов’язково купувати оббивний матеріал рулонами, достатньо мати зразки, але в широкому асортименті, щоб будь-який замовник, на будь-який гаманець, міг підібрати свій варіант. Адже і власники меблів з дорогою шкіряною оббивкою теж замовляють перетяжку, тому врахуйте і шкіру. Ще вам знадобиться набивальної матеріал – поролон різної товщини, кріплення – степлерные скоби, меблеві цвяхи, саморізи.
Розмістіть свою рекламу в газетах, дайте оголошення в безкоштовних грнриках, замовте листівки, рекламу на місцевому радіо.
Буде набагато вигідніше, якщо цей бізнес ви побудуєте на сімейній основі, наприклад, батько і син. Надалі можна додати і перетягування салонів автомобілів.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно