Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Невелике кафе

Бізнес-ідея: Невелике кафе

Початкові вкладення: 720 грн.
Щомісячна прибуток: 98 грн.
Термін окупності: 8 міс.
Метою проекту є створення кафе, яке буде розташоване у центрі п. Новосілки, Мелекеського району, Ульяновської області на відстані 10 кілометрів від міста Дімітровград. Даний проект планується реалізувати у формі діяльності індивідуального підприємця для зменшення оподаткування та спрощення фінансової звітності. Ініціатором проекту виступає індивідуальний підприємець Іванов Іван Іванович. Протягом всього періоду реалізації проекту буде використана нова для російського законодавства система оподаткування – патентна. Така система оподаткування зменшує податкове навантаження, дозволяє підтримувати досить високий рівень заробітної плати, сплачуючи при цьому мінімальний податковий збір, порівняно з іншими системами оподаткування.
Кафе планується створити для надання населенню та гостям села якісних послуг у сфері організації громадського харчування і продажу супутніх товарів, а також послуг з проведення урочистостей та інших заходів у приміщенні кафе для людей з середнім рівнем доходу.
Створюване підприємство комплектується новим виробничим обладнанням, меблями, іншими активами, у тому числі за рахунок власних коштів підприємця і субсидії (гранти) початківцям суб’єктам малого підприємництва з бюджету Ульяновської області на відкриття власної справи. Загальна вартість проекту оцінюється в 720 000 грнлів. Підприємець вкладає 58% власних коштів для реалізації проекту, і 42% планує залучити у формі субсидії. Термін бюджетної окупності проекту 36 місяців. Загальний строк окупності вкладених грошових коштів 24 місяці. У Ульяновської області громадське харчування є однією з пріоритетних галузей розвитку малого бізнесу. Відсутність таких форм діяльності на території сільського поселення автоматично робить його вельми здатним до існування.
Головною конкурентною перевагою реалізації проекту на території с. Верхній Мелекесс, в яке входить 5 населених пунктів з чисельністю населення близько 5000 чоловік, є відсутність місць громадського харчування і розташування на федеральній трасі Димитровград-Казань. Це дозволить залучити додаткових клієнтів з числа проїжджають по трасі. Все це робить даний проект вельми можливим до здійснення.
2. Опис підприємства
Кафе буде розташовуватися в адміністративному центрі п. Новосілки. Федеральна траса Димитровград-Казань проходить через п. Новосілки, що дозволить залучити додаткових клієнтів з числа проїжджають по цій трасі водіїв-далекобійників.
Відкриття кафе передбачається місткістю 30 посадочних місць. Кафе середнього цінового рівня орієнтованого в основному на відвідувачів із середнім рівнем доходу. Додатково будуть організовуватися святкові заходи з проведення загальноросійських свят, випускних вечорів, корпоративних вечірок, весіль. Також передбачається можливість проведення поминальних обідів, як одна з послуг даного пункту громадського харчування. Для фінансування проекту планується отримати субсидію (грант) на розвиток власного бізнесу, що виділяється з бюджету Ульяновської області в сумі 300 000,0 грнлів, а також вкласти власні кошти в розмірі 420 000,0 грнлів. Грошові кошти, які планується отримати у формі гранту, в повному обсязі планується направити на придбання обладнання, т. е. основних засобів, з допомогою яких буде здійснюватися діяльність.
Для організації виробничого процесу передбачається укласти договір оренди приміщення на безоплатній основі. Приміщення розташоване за адресою: Ульяновська область, Мелекеський район, п. Новосілки, вул. Леніна. На даний момент такий договір вже укладено, можлива реалізація проекту.
Необхідно придбати:
— технологічне обладнання (плити, жарочні шафи, мікрохвильову піч, холодильні камери, обробний інструмент, посуд);
— меблі;
— провести ремонт у приміщенні кафе.
Показники соціальних та економічних результатів реалізації проекту:
1. Реєстрація нового суб’єкта малого підприємництва на території Мелекеського району;
2. Розвиток інфраструктури села у напрямку громадського харчування;
3. Створення 5 нових робочих місць;
4. Надходження в бюджетну систему Російської Федерації податкових платежів за три роки складе понад 300 000 (триста тисяч) грнлів.
Для початку діяльності планується створити 5 нових робочих місць для обслуговування діяльності пункту громадського харчування.
Плановане штатний розклад:
№ п/п Найменування Кількість,
(осіб)
1 Кухар 1
2 Підсобний робітник 1
3 1 Охоронець
4 Бармен 1
5 Адміністратор 1
Разом 5
3. Опис продукції та послуг
В асортимент кафе буде входити:
— перші та другі страви;
— холодні та гарячі напої;
— салати;
— морозиво, коктейлі;
— десерти, випічка;
— свіжовичавлений сік.
У денний час кафе в основному буде обслуговувати жителів села, які працюють на території поселення. Вище вже було зазначено, що кількість таких людей буде зростати разом із зростанням кількості суб’єктів підприємницької діяльності. А також, кафе буде обслуговувати проїжджаючих по федеральній трасі Димитровград — Казань водіїв та їхніх пасажирів, які потребують недорогий, смачний і ситний обід.
У вечірній час в основному відвідувачами є молодь, яка буде призначати зустрічі в нашому кафе.
У нашому кафе планується широкий асортимент страв. Різноманітність страв у меню дозволить задовольнити найвимогливіших клієнтів і кожен зможе вибрати щось на свій смак. Планований асортимент страв:
1. Салати — 9 видів (олів’є, м’ясний, овочевий, зі свіжої капусти, вінегрет, морквяний салат, цезар, мімоза, сирний);
2. Закуски — 6 видів (сирна та ковбасна нарізка, овочева нарізка тощо);
3. Перші страви — 5 видів (суп, борщ, розсольник, солянка, окрошка);
4. Гарячі м’ясні страви — 6 видів (пельмені, манти, котлети, биточки, смажене м’ясо, стегенця);
5. Гарніри до м’яса — 5 видів (картопля варена і смажена, картопля-фрі, рис, спагетті в грибному соусі);
6. Десерти — 12 видів;
7. Напої — більше 40 видів.
Надалі асортимент страв планується розширювати.
4. Маркетинг план
В цілях просування послуг нашого кафе, нам буде необхідно підготувати барвисту вивіску, що залучає клієнтів, яка також буде вказувати на переваги харчування саме в нашому кафе. Наприклад, «Бізнес-ланч за 100 грнлів». Також планується розмістити інформацію про нашому кафе в газетах і дошках оголошень, різних базах даних, в тому числі і телефонних довідниках. Виготовити та встановити рекламний щит на трасі Димитровград — Казань. Для постійних клієнтів можна буде надавати дисконтні картки, які стануть додатковим стимулом пообідати чи повечеряти у нас. Прийнятна вартість послуг дозволить населенню села проводити різні урочисті заходи в нашому кафе.
Через відсутність на території п. Новосілки аналогічних кафе, конкуренція буде повністю відсутнім. Основна складність при отриманні замовлень на проведення свят та вечірок. Для того, що б перевести такого роду свята з домашньої обстановки в наше кафе, необхідно буде встановити позитивний образ нашого кафе. Поява нових кафе малоймовірно. Зараз відсутні проекти по відкриттю кафе або столових на території п. Новосілки.
Даний проект передбачає створення підприємства, яке має зайняти порожню на сьогоднішній день нішу на ринку громадського харчування в даному сільському поселенні. У разі успішної реалізації проекту, на території села буде створено місце для відпочинку і харчування громадян, яке зможе дати позитивний поштовх розвитку території, забезпечити необхідним харчуванням будуються підприємства населеного пункту та прилеглих територій.
5. Виробничий план
Першочерговим кроком у реалізації даного проекту буде укладення договору на оренду приміщення під кафе. На даний момент такий договір вже укладено. Далі буде розробка дизайну та ремонт приміщення, його подальше оформлення. Для кафе знадобиться наступне обладнання:
— плити;
— жарові шафи;
— столи виробничі;
— миття;
— столи і стільці;
— посуд;
— барна стійка;
— вішалки;
— музичний центр і телевізор.
Варто зазначити, що устаткування для приготування їжі краще купувати хорошої якості і за доступною ціною. Вже знайдений контрагент для укладення договору поставки обладнання, офіс якого знаходиться на території міста Ульяновська. Узгоджений перелік необхідного обладнання, ціни та порядок поставки.
Наступним кроком стане розробка меню. Відразу звернемо увагу, що відвідувачам буде запропоновано широкий вибір, і кожен може задовольнити свої кулінарні бажання в нашому закладі.
Підбір персоналу планується здійснювати перед відкриттям кафе.
Чисельність персоналу і заробітна плата представлені в наступній таблиці:
№ п/п Посада Кількість,
(осіб) Зарплата в
місяць Зарплата в рік
1 кухар 1 8000 96 000
2 підсобний робітник 1 6000 72 000
3 бармен 1 8000 96 000
4 охоронець 1 7000 84 000
5 адміністратор 1 8000 96 000
РАЗОМ 5 37000 444 000
У підготовчий період необхідно виконати наступний обсяг робіт:
— укласти договір оренди приміщення на безоплатній основі;
— закупити необхідне для організації виробничого процесу устаткування;
— здійснити ремонт та дообладнання приміщення;
— закупити меблі;
— провести підбір персоналу;
— отримати дозвіл на надання послуг у сфері громадського харчування;
— укласти договори на постачання сировини і витратних матеріалів.
Розмір виручки від надання послуг нашого кафе буде залежати від пори року і від місяця. В середньому за розрахунковий період (5 років) виручка становитиме 183500 грн. в місяць. Витрати також будуть залежати від цих факторів. У витрати включаються витрати на закупівлю сировини, оплату праці, сплату податків і зборів до ПФ України, транспортні витрати, електроенергію і становитимуть в середньому за період розрахунку 151500 грнлів.
6. Календарний план
Основними завданнями підприємства, з метою початку здійснення прибуткової діяльності, є:
— Провести організаційні заходи щодо укладення договору оренди приміщення на безоплатній основі, розташованого за адресою: Мелекеський район, п. Новосілки, вул. Леніна;
— Укласти договори на придбання та встановлення необхідного обладнання. Для цього планується витратити 300000 грнлів, отриманих у вигляді грантової підтримки підприємців-початківців і 14950 грнлів власних коштів;
— Закупити необхідну меблі для здійснення діяльності. На цьому етапі необхідно 120000 грнлів, які планується витратити за рахунок власних коштів;
— Провести ремонтні роботи в приміщення;
— Отримати необхідні дозволи для початку діяльності;
— Укласти договори на постачання сировини.
— купівля обладнання 314950
купівля меблів 120000
— обробка приміщення 285050
ВСЬОГО 720000
Передбачається, що кафе виходить на запланований обсяг збуту на другий місяць роботи по всіх позиціях, крім організації комплексних обідів, за якими вихід на заплановані обсяги розрахований на п’ятий місяць, і по проведенню урочистостей, для яких цей термін становить 6 місяців. Це пов’язано з тим, що вихід на планові показники по організації комплексних обідів, проведення урочистостей вимагає напрацювання репутації і популярності (формування звички споживачів).
7. Фінансовий план
Вартість даного проекту складає 720000 грнлів, з них:
— субсидія (фінансова допомога) – 300000 грнлів у вигляді гранту з обласного бюджету;
— особисті кошти — 420000 грнлів.
Суму 300 000 грнлів у вигляді гранту з обласного бюджету і 14950 грнлів власних коштів, планується направити на придбання обладнання, необхідного для початку роботи кафе і 14950 грнлів власних коштів:
№ п/п Найменування Кількість Ціна
1 М’ясогрнка 1 22700
2 Прилавок для столових приладів 1 17800
3 Прилавок для холодних закусок 1 46800
4 Марміт перших страв 1 30700
5 Касова кабіна 1 22000
6 Марміт других блюд 1 41700
7 Шафа холодильна 1 25600
8 Ванна мийна 1 4350
9 Стіл виробничий 1 3950
10 Плита електрична 1 32100
11 Шафа жарова 1 40600
12 Фритюрниця 1 6600
13 Стелаж 1 6050
14 Ларь Морозильний 1 14000
РАЗОМ 314950
Власні кошти планується спрямувати на:
1. придбання меблів, побутової техніки — 120000 грнлів:
— столи — 8 * 1500 = 12000 грнлів;
— стільці — 32 * 600 = 19200грнлей;
— музичний центр — 1 * 15000 = 15000 грнлів;
— телевізор — 1 * 30000 = 30000 грнлів;
— мікрохвильова піч 1 * 5000 = 5000 грнлів;
— соковижималка 1 * 5000 = 5000 грнлів;
— посуд — 33800 грнлів.
2. ремонт приміщення — 285050 грнлів:
— оздоблення стелі та стін;
— укладання лінолеуму;
— установка освітлення;
— ремонт покрівлі.
Для цілей оподаткування була обрана спрощена система на основі патенту. Стаття 346.25.1 Податкового кодексу — Особливості застосування спрощеної системи оподаткування індивідуальними підприємцями на основі патенту (введена Федеральним законом від 21.07.2005 N 101-ФЗ).
Страхові внески до ПФ України і Фонди обов’язкового медичного страхування за працівників за місяць будуть становити 12654 грнля, при сплаті сумарної ставки в 34,2% від фонду оплати праці. Фонд оплати праця за місяць 37000 грнлів:
— Внесок у ПФР 37000*26% =9620,0
— Внесок в ФФОМС 37000*3,1% = 1147,0
— Внесок в ТФОМС 37000*2% = 740,0
— Внески до ФСС 37000* 3,1% = 1147,0
Розмір ПДФО сплачується за працівників за місяць складе: 37000*13% =4810 грнлів.
Страхові внески до ПФ України і Фонди обов’язкового медичного страхування за працівників за рік становитимуть 151848 грнлів, при сплаті сумарної ставки в 34,2% від фонду оплати праці. Фонд оплати праця за рік 444000 грнлів:
— Внесок у ПФР 444000*26% =115440,0
— Внесок в ФФОМС 444000*3,1% = 13764,0
— Внесок в ТФОМС 444000*2% = 8880,0
— Внески до ФСС 444000* 3,1% = 13764,0
ПДФО сплачується за працівників за рік складе 444000*13% =57720 грнлів.
За розрахунковий період (5 років) страхові внески до ПФ України і Фонди обов’язкового медичного страхування за працівників будуть складати:
— Внесок у ПФР 444000*5*26% =577200,0
— Внесок в ФФОМС 444000*5*3,1% = 68820,0
— Внесок в ТФОМС 444000*5*2% =44400,0
— Внески до ФСС 444000*5* 3,1% = 68820,0
ПДФО сплачується за працівників за 5 років складе 444000*5*13% =288600 грнлів.
Також підприємці сплачують за себе страхові внески в Пенсійний фонд Російської Федерації і фонди обов’язкового медичного страхування в розмірі, що визначається виходячи з вартості страхового року.
Вартість страхового року визначається як добуток мінімального розміру оплати праці (МРОТ), встановленого на початок фінансового року, за який сплачуються страхові внески, та тарифу страхових внесків у відповідний державний позабюджетний фонд, збільшений у 12 разів.
Таким чином, страхові внески на планований рік складуть:
— Внесок у ПФР 4330*12*26% =13509,6
— Внесок в ФФОМС 4330*12*3,1% =1610,76
— Внесок в ТФОМС 4330*12*2% = 1039,2
— Загальне навантаження по страховим виплатам за рік складе 16159,56 грнлів. За п’ять років буде сплачено 16159,59*5=80797грнлей 95копеек.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!