Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Бізнес ідея: Мобільна кав’ярня

Бізнес ідея: Мобільна кав’ярня

Мобільні кав’ярні активно захоплюють ринок. Кава – другий за популярністю продукт у світі, після нафти. В міській суєті чашечка ароматної кави — відмінний спосіб відпочити і підбадьоритися. А якщо немає часу і потрібно випити кави на ходу, то мобільна кав’ярня – те, що потрібно. Вона являє собою автомобільний кузов, або причіп, в якому встановлюється кава-машина.
Це вид бізнесу з невеликим вкладенням стартового капіталу. Ви можете почати справу з нуля, придбавши все самостійно, або купити франшизу у якогось відомого бренду. Купуючи франшизу, ви отримуєте не тільки саму кав’ярню, але і необхідне обладнання, консультації, навчання персоналу. У середньому, вартість подібної франшизи становить 20-30 тисяч доларів (все залежить від бренду). Окупається кав’ярня, як правило, вже через рік. Проте, в цьому бізнесі є свої нюанси. Доведеться багато возитися з оформленням документів, адже в законодавстві цей вид діяльності не розглядається конкретно. Сан станція теж може принести чимало проблем, т. к. продаж продуктів харчування в машині може не відповідати нормам.
При підборі персоналу варто враховувати деякі моменти. Зазвичай для роботи вистачає однієї людини. Навчання займає, як правило, кілька днів. У холодну пору року зарплата повинна бути трохи вище, т. к. студенти, готові працювати влітку за невеликі гроші, вчаться, а стояти на морозі — справа неприємне. Але взимку доходи від продажу кави теж істотно збільшуються. Є ще один нюанс – багато обладнані мобільні кав’ярні не підходять для використання в сильні морози.
Для того, щоб збільшити кількість клієнтів, потрібно урізноманітнити асортимент кави. У середньому, вистачає 4-5 видів. Хороша ідея — продавати не тільки каву, а ще й випічку до нього. Це істотно підвищить попит на ваші послуги.
Наступним моментом є час роботи мобільної кав’ярні. Т. к. продукт розрахований на активний, зайняте населення (працюючі люди, студенти), то є сенс встановити графік роботи з самого ранку (наприклад, з 7 години). В цей час люди поспішають на роботу і навчання, і можуть забігти до вас за смачною кавою.
Переміщати кав’ярню з місця на місце не варто. Так втрачається можливість знайти постійних клієнтів. На початку роботи добре вивчіть попит, визначте місце, де продажів найбільше. Після цього намагайтеся не змінювати розташування, щоб люди звикли і завжди знали, де можна знайти вас.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.