Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес ідея: Мобільна кав’ярня

Бізнес ідея: Мобільна кав’ярня

Мобільні кав’ярні активно захоплюють ринок. Кава – другий за популярністю продукт у світі, після нафти. В міській суєті чашечка ароматної кави — відмінний спосіб відпочити і підбадьоритися. А якщо немає часу і потрібно випити кави на ходу, то мобільна кав’ярня – те, що потрібно. Вона являє собою автомобільний кузов, або причіп, в якому встановлюється кава-машина.
Це вид бізнесу з невеликим вкладенням стартового капіталу. Ви можете почати справу з нуля, придбавши все самостійно, або купити франшизу у якогось відомого бренду. Купуючи франшизу, ви отримуєте не тільки саму кав’ярню, але і необхідне обладнання, консультації, навчання персоналу. У середньому, вартість подібної франшизи становить 20-30 тисяч доларів (все залежить від бренду). Окупається кав’ярня, як правило, вже через рік. Проте, в цьому бізнесі є свої нюанси. Доведеться багато возитися з оформленням документів, адже в законодавстві цей вид діяльності не розглядається конкретно. Сан станція теж може принести чимало проблем, т. к. продаж продуктів харчування в машині може не відповідати нормам.
При підборі персоналу варто враховувати деякі моменти. Зазвичай для роботи вистачає однієї людини. Навчання займає, як правило, кілька днів. У холодну пору року зарплата повинна бути трохи вище, т. к. студенти, готові працювати влітку за невеликі гроші, вчаться, а стояти на морозі — справа неприємне. Але взимку доходи від продажу кави теж істотно збільшуються. Є ще один нюанс – багато обладнані мобільні кав’ярні не підходять для використання в сильні морози.
Для того, щоб збільшити кількість клієнтів, потрібно урізноманітнити асортимент кави. У середньому, вистачає 4-5 видів. Хороша ідея — продавати не тільки каву, а ще й випічку до нього. Це істотно підвищить попит на ваші послуги.
Наступним моментом є час роботи мобільної кав’ярні. Т. к. продукт розрахований на активний, зайняте населення (працюючі люди, студенти), то є сенс встановити графік роботи з самого ранку (наприклад, з 7 години). В цей час люди поспішають на роботу і навчання, і можуть забігти до вас за смачною кавою.
Переміщати кав’ярню з місця на місце не варто. Так втрачається можливість знайти постійних клієнтів. На початку роботи добре вивчіть попит, визначте місце, де продажів найбільше. Після цього намагайтеся не змінювати розташування, щоб люди звикли і завжди знали, де можна знайти вас.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.