Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Млинцевий кіоск

Бізнес-ідея: Млинцевий кіоск

Початкові вкладення: 410 грн.
Щомісячна прибуток: 150 грн.
Термін окупності: 3 міс.
Відкриваючи млинцеву врахуйте, що вашими конкурентами є не тільки інші млинцеві, а по суті вся сфера громадського харчування в радіусі 200-300м. Це точки фаст-фуду: чебуречні, пиріжкові, хот-доги, шаурму. Кафе, ресторани — прямі конкуренти. Деякі вважатимуть за краще доплатити зайві 70-100 грнлів і замовити повноцінний бізнес-ланч, ніж їсти ваш блін за 50 грнлів. Макдональдси, піцерії, суші-бари, також не можна скидати з рахунків…
«Млинцевий бізнес» привабливий для багатьох в першу чергу вхідним квитком у справу. Фактично, власний млинцевий кіоск можна відкрити маю сумою в 300-500 тис. грнлів. З придбанням обладнання, технологією і персоналом проблем немає. Головна проблема — знайти підходяще місце для розміщення торгової точки.
Місце вирішує
Вдале місце розташування — 50% успіху справи. Традиційно найкращими місцями для розташування кафе-млинцевої вважаються зупинки громадського транспорту, Вузи, офісні центри, авто і ж/д вокзали. Тут підходять будь-які місця, де людям потрібно ситно і швидко перекусити.
Для розміщення кіоску потрібно площа від 5-8 кв. м. За орендою земельної ділянки під кіоск-млинцеву перебуває у державній власності слід звертатися в місцеву управу (КУГИ). Оренда такої ділянки буде коштувати трохи, але терміни укладання договору можуть затягнутися на декілька місяців. Та й у цілому, муніципальні ділянки роздобути не так то просто. Приватна площа орендується набагато швидше, але і коштує вона в два і більше рази більше.
Реєстрація бізнесу
Для кіоску-млинцевої найкраще підходить організаційна форма у вигляді індивідуального підприємництва. Реєструється ІП в місцевій податковій інспекції за місцем проживання. Юридична особа (ТОВ) доцільно реєструвати якщо ви відкриваєте бізнес на кілька осіб (наприклад, з одним або у вас створюється мережа кіосків.
Найбільш відповідний КВЕД для млинцевого — 55.30 «Діяльність ресторанів і кафе». В якості системи оподаткування найчастіше застосовують УСН, 6% від виручки або 15% від прибутку.
Пересувний кіоск — блинная на колесах
По моєму один з кращих варіантів для організації млинцевої, це купівля пересувного кіоску (автопричіп). І краще, якщо це буде фірмовий кіоск, від конкретного виробника (а не «зляпаний» в гаражних умовах). Справа в тому, що такі магазини на колесах сконструйовані відповідно до вимог СЕС та пожежнагляду і розташовують всім необхідним обладнанням: мийкою, салат-баром, холодильником, плитою і т. д. Це дозволить уникнути додаткових проблем з контролюючими органами. Площа кіоску може бути від 4 до 12 кв. м. Відповідно на одного або двох продавців.
Одним з відомих виробників подібних пересувних кіосків є компанія «Купава» (не вважайте за рекламу). Кіоск-млинцеву «Купава» можна придбати на суму від 300 тис. грнлів.
У комплектацію кіоску-автопричепа входить: плита для приготування млинців «ROLLER GRIL», скляна фрамуга з вікном видачі та скляною вітриною, побутової холодильник «VESTFROST», салат-бар, мийка з водонагрівачем і двома каністрами для води, шафа для одягу. Це свого роду міні млинцевий бізнес «під ключ». Вам залишається тільки знайти торгове місце для встановлення кіоску. Ну і докупити інше обладнання: електричний чайник, мікрохвильову піч, кондиціонер.
Перевагою автопричепа є те, що його без праці і шкоди для конструкції можна перемістити на нове місце продажу. В якості тягача можна використати звичайний позашляховик.
Якщо вас не влаштовує продуктивність штатного обладнання, можна докупити професійний млинцевий автомат. Наприклад, млинцевий автомат Сіком РК-2.1. Таке обладнання дозволяє що називається пустити млинці «на потік».
Автомат обсмажує млинцеві заготовки з прісного тіста у безперервному режимі. Сіком РК-2.1 автоматично формує, випікає і складає в стопки млинцеві заготовки, які залишається тільки покласти начинку. За рахунок зміни копірів можна випікати квадратні, круглі і прямокутні млинці. Ціна автомата починається від 170 тис. грнлів.
Формуємо асортимент
З технологією і сировиною для приготування млинців все досить просто. Основне, що потрібно організатору — знайти постачальника без дріжджового тіста. Таке тісто завозиться на точку в гастроємності або у вакуумних упаковках і прекрасно зберігатися в холодильнику.
Класичний асортимент будь-якого млинцевого кіоску включає: м’ясні і рибні млинці, млинці з фаршем, сьомгою, печінкою, з червоною ікрою, з джемом, варенням, сиром і овочами. Крім млинців клієнтам також пропонують гарячий чай та кава, прохолодні напої, квас, соки, морозиво і так далі.
Бізнес-план млинцевої
Постійні щомісячні витрати:
Оренда земельної ділянки — 20 тис. грн.
Комунальні платежі (електроенергія) — 15 тис. грн.
Заробітна плата + страхові відрахування (2 чол.) — 55 тис. грн.
Інші витрати — 20 тис. грн.
РАЗОМ — 110 тис. грн.
Доходи млинцевої:
Середня ціна одного млинця (за вирахуванням собівартості) — 50 грн.
Кількість продажів в день — 150
Виручка в день — 7,5 тис. грн. (без урахування додаткових доходів від продажу напоїв)
Виручка в місяць — 225 тис. грн.
Прибуток млинцевого кіоску: 225 000 — 110 000 = 115 000 грнлів на місяць.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!