Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Магазин з продажу автомобільних аксесуарів

Бізнес-ідея: Магазин з продажу автомобільних аксесуарів

Початковий капітал: #от1млн
На сьогоднішній день автомобіль набуває все більшого значення в нашому житті, він давно перестав бути розкішшю в прямому сенсі цього слова. З його допомогою вдається вирішувати безліч проблем як сімейного, так і робочого плану. Все частіше ми знаходимося в автомашині і все більше активного часу ми проводимо в її салоні. Тому потреба в автомобільних аксесуари, які не тільки роблять нашу поїздку комфортною, але і збільшує функціонал техніки, зростає. Цей сегмент автомобільного ринку розвинений в України ще недостатньо.
Найбільш поширені автоаксесуари:
-килимки для салону та багажника автомобіля
-бризковики передні і задні.
-дефлектор капота і дефлектори вікон
-фаркоп (причіпний пристрій).
-багажники на дах і автомобільні бокси
-паркувальний (гальмо) радар.
-кошти автохімії та автокосметики, а також спеціальні добавки, що поліпшують роботи різних систем автомобіля
При виникненні питання про відкриття магазину по продажу автомобільних аксесуарів пропонується розглянути кілька варіантів:
1) оформлення оренди або суборенди у вигляді відділу в автомагазині. Оформити вітрину тими товарними позиціями, якими підприємець планує продавати, тобто спеціалізованими товарами. У цьому випадку починаючому бізнесменові немає потреби, якщо витрати на додаткову рекламу, покупці автозапчастин і так буде в курсі товару, який продається в магазині
2) З середини літа 2009 року в Російській Федерації, введений в дію закон «Про спрощення відкриття торгової точки». Тепер, за наявності необхідних коштів, можна організувати свій бізнес з продажу автомобільних аксесуарів, де на вітринах буде знаходитися велика кількість всяких корисних атрибутів для автомобіля.
В цьому випадку необхідно проведення маркетологічних досліджень за видами товару, реального попиту на окремі його види, що послужить підставою для раціональної витрати коштів на закупівлю різного роду аксесуарів. Тут же підприємець може визначитися з кількістю товару, що закуповується, щоб не купувати зайві вироби, які можуть призвести початківець бізнес до збитку. Основне в цій справі – знайти якісний товар, який буде користуватися попитом.
3) Вигідна форма реалізації автомобільних аксесуарів – відкриття інтернет-магазину. Це той же магазин з продажу, тільки віртуального типу. Тут дуже важливо розробити правильну схему сайту, щоб відвідувачі ресурсу могли зрозуміти, які товарні позиції пропонуються до продажу, порядок цін, організація віртуального діалогу, приклади цінових показників, питань і відповідей. Якщо інтернет-ресурс буде зручним при експлуатації, то багато користувачів, занесуть сайт інтернет-магазину в свої особисті списки.
Для залучення на свій ресурс потенційних покупців необхідно показати, що підприємець, зацікавлений у продажу товару, тому ціни повинні бути прийнятними. Що ж може запропонувати нам інтернет-магазин автоаксесуарів? Зазвичай така структура не витрачається на оренду торгових площ і складів. Головний вид діяльності таких торгових точок — відпрацювання замовлень, отримання та доставка товару покупцям. За таким принципом ведення бізнесу витрати стають оптимізованими.
4) варіант продажу автомобільних аксесуарів при купівлі франшизи. Франшиза такого типу дає можливість реалізації великої групи товарів та надання послуг з техобслуговування автотранспорту.
Головні види діяльності — реалізація автомобільних аксесуарів, «протиугонок», спеціальних косметичних засобів і автохімії, а також сервіс по ремонту та заміні скла автомашин…
Франчайзер (особа, продавшее франшизу), виконуючи договірні зобов’язання, проводить обов’язкову в таких випадках для одержання позитивного результату інформаційну і рекламну основу, проводить консультації з питань створення пакета торгового набору, цін, складування продукції і приміщення даних на інтернет-ресурсах, надає допомогу у вирішенні технічних питань, організовує практичні тренування для співробітників магазину.
Переваги роботи по франшизі:
-великий рівень рентабельності («накрутка» — до 90-100 %), повернення коштів по окупності франшизи (до року), у високому відсотку річних і низький відсоток входження в спільну справу.
— низька конкуренція, що створює привабливість проекту
— відсутні ризики втрати інвестованих грошових коштів (гроші в проекті — це вартість товару та оснащення магазину).
Франчайзер має вже типові проекти фірмових магазинів, що дає право на ексклюзивний продаж в регіоні.
2. Фінансова складова проекту по відкриттю магазину автоаксесуарів.
Наведені цифри витратних засобів на роботу магазину автомобільних аксесуарів в доларах США
Витратна частина
Оренда магазину – від 1000 дол. в місяць (12 000 дол. у рік) Вартість спеціального оснащення – 3500 дол. Витрати на товар – 10.000 дол. в місяць Фонд зарплати співробітникам – від 20.000 дол. у рік Додаткові витрати – 3500 дол. у рік Разом: від 50 000 дол.- сума, необхідна для початку роботи і на наступний рік.
Прибуткова частина
Продаж запчастин та аксесуарів – 10 000 дол. в місяць (чистий прибуток) Разом: від 120.000 дол. у рік Окупність магазину аксесуарів становить термін від року до півтора років.
Документи для відкриття магазину
Перелік документів для відкриття магазину залежить від обраної підприємцем форми організаційно – правової власності підприємства, яке він планує відкрити. Крім цього, необхідна підготовка документації на товар і на приміщення для магазину. Для організації торгівлі товарами, які підлягають сертифікації (мастила, тосол, АКБ, окремі види автокосметики та автохімії та ін), необхідно мати відповідні документи Держстандарту України, які повинні поставлятися постачальником товару у комплекті поставки згідно з договором.
Товари, необхідні для сертифікації, визначені в Єдиному переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації, який затверджено постановою N 982 Уряду України від 1.12. 2009 р. Необхідність проведення сертифікації звіряється за кодами ТН ЗЕД та ОКП. У випадку, якщо код продукції збігається з переліком – товар повинен бути сертифікований.
Підбір типового приміщення для магазину
Основні початкові дії — пошук і підбір відповідного будови. Мінімально необхідно підібрати площа будови 60 кв. метрів. З них 45 кв. метрів – площа торгового залу, 15 кв. метрів – для складу. Наступна дія — покупка оснащення магазина.
Тут знадобляться:
— стелажі
— стійки
— комп’ютери, комплектуючі до них
— вітрини
— касовий апарат (за необхідності)
Разом з цими кроками складається реєстр автомобільних аксесуарів і їх закупівля. В залежності від регіону, закуповувати автоаксесуари можна як за кордоном, так і через російських постачальників..
Необхідна кількість персоналу для магазину автомобільних аксесуарів.
Для магазину потрібен наступний персонал:
— директор-керуючий
— бухгалтер (можна використовувати послуги аутосорсинговой компанії)
— продавці-консультанти
— менеджер по закупкам (якщо товар закуповується за кордоном або в іншому регіоні України)
Залучення потенційної клієнтури.
Дуже важливо визначити правильне місце розташування магазина, має бути жваве місце, біля бізнес – центрів або супермаркетів, з обладнаними під’їзними шляхами. Повинна бути проведена відповідна рекламна акція, реклама повинна бути в ЗМІ, на телебаченні, використовується також зовнішня реклама. Покупцям лунають візитки з адресами магазинів, рекомендують приїжджати разом з друзями — автомобілістами. Дуже важливо правильно проводити цінову політику.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.