Бізнес-ідея – лотерея для дітей

Можливо, знайдуться люди, які назвуть цей вид заробітку не самим оригінальним, але вже точно ніхто не ризикне сказати, що це самий дієвий чесний заробіток з усіх існуючих. Мова піде про те, як працює бізнес ідея створення лотереї, і чи вона зможе забезпечити нас стабільно великим доходом.
Мова піде про те, як можна організувати лотерею, орієнтуючись на інтереси дітей, хоча, по правді кажучи, орієнтуючись на інтереси і гроші батьків. Кожен може помітити, що у святкові дні кількість продавців іграшок, наче магніт притягують дітей до себе за рахунок яскравості та оригінальності.
В основному, бізнес ідея – лотерея, рекомендує купувати дешеві, але цікаві іграшки, щоб мати можливість заробити. Чим дорожче будуть коштувати іграшки, тим дорожче будуть ігрові квитки. Краще всього купувати пістолети, ляльки, фломастери, брелочки, сумочки та інше, що могло б привернути увагу дитини старше трьох років. В основному, ціни на іграшки повинні бути невеликими, але можна зробити виняток, зробивши категорію “дорогі призи”. Їх потрібно зробити найменш виграшними, інакше бізнес ідея лотерея не дасть бажаного прибутку.
З правової точки зору такий бізнес ніколи не викликав нарікань. Але краще проконсультуйтеся зі спеціалістами щодо реєстрації ПБОЮЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.