Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея : Кулінарні курси для початківців

Бізнес ідея : Кулінарні курси для початківців

Відкриття приватної кулінарної школи.
Кулінарія перетворилася в новий вид дозвілля, що поєднує кілька корисних моментів – спілкування, навчання і смачну вечерю.
Ще в кінці дев’яностих ідею кулінарної школи привіз в Росію знаменитий кухар Джеймі Олівер. Зараз стало модним готувати під керівництвом професійних кулінарів, і ця концепція продовжує розвиватися. Непомітно і цілком природним чином кулінарія з розряду домашніх обов’язків перейшла у вид дозвілля.
Приготування будь-якої страви в компанії приятелів під наглядом шеф-кухаря стає корисним дозвіллям. Такі майстер-класи дозволяють не тільки навчитися готувати, але і приємно поспілкуватися. Цим і пояснюється популярність майстер-класів у великих компаніях, що використовують їх як один з видів корпоративного відпочинку.
Але якщо відволіктися від розважального характеру кулінарних курсів і спуститися на землю, потрібно визнати просту істину – всі ми їмо щодня. Дуже хотілося б, щоб їжа була смачною, корисною та різноманітною. Одноманітне меню перестає радувати так само швидко, як постійне прослуховування однієї і тієї ж, навіть самої приємної, мелодії. Нечасто таке сумне сталість буває викликане фінансовими труднощами, набагато частіше люди просто не вміють готувати. Справжній талант кулінара зустрічається так само рідко, як музичне обдарування. Але навчитися готувати смачну і здорову їжу під силу кожному.
До загальної радості, останнім часом, особливо у великих містах, ситуація змінюється кардинально, завдяки появі шкіл кулінарного майстерності, в яких досвідчені шеф-кухарі навчають охочих цього вічного мистецтва.
Багато хто хоч раз у житті відвідували якісь навчальні курси. Кулінарні курси працюють за тією ж схемою. Викладачі в особі досвідчених кухарів діляться досвідом і передають свої знання.
Створюємо кулінарний бізнес.
Важливо, щоб кухар, який викладає у кулінарній школі, не тільки чудово знав своє ремесло, а й умів знайти підхід до кожного учня. Нерідко навіть самий досвідчений професіонал не в змозі передати свої знання, тому що не вміє сформулювати свої думки в легкій для сприйняття формі. Втім, це проблема будь-якого навчального закладу. Таким чином, підбір педагогічного складу можна вважати найскладнішим завданням при організації кулінарної школи. Якщо вам вдалося знайти комунікабельного і високопрофесійного викладача, вважайте, що півсправи зроблено і можна переходити до наступного організаційного етапу.
Необхідно скласти розклад занять і визначити вартість навчання. Графік повинен бути зручним для усіх, тому передбачте і ранкові і вечірні заняття.
Ціну можна встановлювати за повний курс або за одне заняття – вирішуйте самі. Рівень цін прямо залежить від кваліфікації і запитів шеф-кухарів, які погодилися викладати.
Звичайно курси передбачають разові і повні навчальні програми. Разові тривають близько трьох годин, повні – до п’яти днів. Середня вартість разового заняття – від 2,5 до 3 тисяч грнлів. 4-5-денні програми коштують від 25 до 50 тисяч грнлів.
Ці цифри ми наводимо тільки для того, щоб ви могли зорієнтуватися в цінах, встановлювати свої тарифи ви можете, виходячи з власних обставин. Загальна рекомендація одна – не намагайтеся заощадити на оплаті праці кухарів-викладачів, це від них залежить успіх вашого бізнесу.
Наступний етап – формування навчальних груп по 8-10 осіб. Чим меншою буде група, тим ефективнішою стане навчання в ній. Бажано організувати індивідуальне навчання, можливо, з виїздом на дім. Ціна таких послуг, звичайно, вище.
Обов’язково потрібно підшукати відповідне приміщення та закупити обладнання. Клас повинен бути комфортним для занять, а обладнання – сучасним. Будуть потрібні:
• великі стільниці;
• духовки;
• варильні панелі;
• холодильники і морозилки для зберігання продуктів;
• столові прибори;
• посуд;
• кухонні приналежності.
Дуже важливо знайти надійних постачальників якісних продуктів та організувати рекламну кампанію. Довірити інформування громадськості про нововиявленою кулінарній школі краще добре зарекомендував себе рекламному агентству, фахівці якого зуміють створити привабливий імідж для вашого закладу. Тепер потрібно тільки чекати візитів і дзвінків людей, зацікавлених вашими послугами. Бажаємо удачі.
Справжнім кулінарним талантом володіє дуже мало людей. Саме тому готувати вишукані й екзотичні страви дано не всім.
Переважно кулінарні знання черпаються з книг або ж з порад батьків. Однак, навчання кулінарних премудростей за книгами – це заняття важке, так і часто, нецікаве. Куди більш цікаве і ефективне навчання може дати приватна кулінарна школа на чолі з грамотним професійним викладачем.
Приватна кулінарна школа може бути як самостійною різновидом бізнесу, так і додатковим видом бізнесу (у разі, якщо школа при діючому кафе і ресторані). Для просування кулінарної школи у всесвітній павутині обов’язково потрібно замовити свій власний сайт, тим більше що вартість створення сайту повністю буде виправдана новими студентами, які дізнаються про школу з Інтернету.
Напрямки у навчанні можуть бути різними:
• Загальна програма. Вивчення основ кулінарного мистецтва, ознайомлення з особливостями кухонь різних країн;
• Програма, спрямована на підвищення кваліфікації фахівців у кулінарній справі;
• Програма для навчання дітей.
Заняття, як правило, тривають кілька годин і проводяться 2-3 рази в тиждень. Для максимально позитивного ефекту в групі має бути не більше 10 чоловік. Адже тоді у кухаря-викладача буде можливість продемонструвати своє вміння і приділити увагу кожному учню.
Безсумнівно, успіх кулінарної школи залежить від уміння і досвіду викладача, якісного обладнання і приміщення. До речі, організувати хорошу команду з кухарів-викладачів досить складно. Приміщення повинно бути зручним, просторим і затишним, обладнане необхідним інвентарем.
На вартість занять впливають розташування школи, місто. Перед тим, як встановити фіксовану ціну за навчання, необхідно враховувати всі витрати: за оренду приміщення, придбання продуктів харчування, виплата заробітної плати і т. д.
Після того, як після всіх проведених розрахунків і аналізу, вийде вигідне співвідношення витрат до прибутку, можна сміливо приступати до відкриття кулінарної школи.
Кулінарної школі, як і будь-якого виду бізнесу, потрібно рекламна компанія. Розміщення реклами в інтернеті, друкованих виданнях приверне зацікавлену аудиторію. Додатковими джерелами доходу можуть стати заняття по вихідних днях для дітей та їх батьків, а так само приготування і доставка їжі для корпоративних клієнтів.
Особливо актуальними кулінарні школи у великих містах з великою кількістю охочих навчитися смачно і професійно готувати. Враховуючи всі нюанси, школа кулінарного мистецтва може стати дуже прибутковим і досить цікавим бізнесом.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!