Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Комп’ютерний сервіс

Бізнес-ідея: Комп’ютерний сервіс

Початкові вкладення: 1152.р.
Щомісячна прибуток: 136 грн.
Термін окупності: 12 міс.
Фірми, що займаються сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки, з’являються як гриби після дощу, і кожна знаходить своїх клієнтів. Інвестиції в цій сфері мінімальні, досить завантажити бізнес-план комп’ютерного сервісу в інтернеті, щоб отримати уявлення про порядок інвестиційних витрат.
Єдиною складністю на шляху реалізації бізнесу може стати слабке знання IT-сфери, оскільки контролювати роботу персоналу буде складно, якщо не сказати неможливо. Бажано, щоб інвестор сам був фахівцем в області технічного і програмного комп’ютерного забезпечення. В іншому бізнес на комп’ютерному сервісі привабливий для будь-якого регіону.
Середовище для бізнесу
Зростання попиту на послуги з ремонту та налаштування ПО пов’язаний зі збільшенням обсягу продажів персональних комп’ютерів в країні і в місті. Крім того, все частіше продається техніка вже колишня у вживанні, яка обов’язково потребує в сервісному обслуговуванні.
Великі фірми в основному працюють з юридичними особами. Їх графік розрахований на офісний робочий день. Вони орієнтовані на великі обсяги і не зацікавлені у залученні дрібних приватних клієнтів. Їх маркетингова політика неприваблива для приватних осіб, оскільки знижки отримують великі замовники, а невеликі разові роботи обходяться клієнтові дуже дорого.
Фірма “Комп’ютерна швидка” працюватиме саме з невеликими приватними клієнтами. Попит у цьому сегменті стабільний і постійно зростаючий. Задовольняють його маленькі фірми і приватні майстри. Конкурентної боротьби фактично немає.
План по маркетингу і продажам
Для того щоб мати стабільний попит, потрібно пропонувати як можна більш широкий спектр послуг. Велике значення для ухвалення рішення клієнтом має наявність інформації про ціну до виклику майстра і проведення діагностики. Тому буде складений як можна більш повний перелік послуг з тарифами. При цьому повнота списку не повинна заплутувати.
Бізнес-план: комп’ютерний сервіс
Фірма буде просуватися за допомогою рекламних буклетів та інтернет-сайту, а також реклами в соціальних мережах. У буклетах буде дана стисла інформація. На сайті можна буде знайти всі необхідні відомості про надані роботах, як у компактному наочному вигляді, так і повний перелік. Початкові вкладення у створення і просування сайту складуть 50 тис. грнлів. Витрати наступних місяців на сайт і скромні (не кольорові) буклети складуть 30 тис. грнлів на місяць з урахуванням того, що частина функцій по управлінню сайтом працівники фірми зможуть виконувати самостійно.
Середній чек складе 700 грнлів з урахуванням того, що вартість найбільш затребуваних видів робіт наступна:
— діагностика – 200 грнлів;
— чистка ноутбука – 800 грнлів;
— чищення комп’ютера – 300 грнлів;
— ремонтні роботи – 300-800 грнлів;
— виїзд до клієнта – 200 грнлів.
Маркетингові дослідження показують, що 10-15 замовлень в день для фірми з 4 чоловік – це цілком доступно. Таким чином, дохід в місяць складе 252 тис. грнлів (12 замовлень 700 грнлів).
Оперативний бізнес-план комп’ютерного сервісу
Великих вкладень комп’ютерний сервіс не вимагає. Для успіху підприємства основною статтею витрат повинен стати персонал. Заробітна плата у вигляді окладу і відсотка від доходу повинна зацікавити співробітників працювати багато і якісно. Далі важливо подбати про довгострокові договори з постачальниками запасних частин для ремонту і модернізації техніки.
Купувати запчастини оптом недоцільно, а при купівлі поштучно ціна буде високою. Рішенням може стати довгостроковий договір, згідно з яким фірма зобов’язується купувати комплектуючі тільки у певного постачальника. Така співпраця вигідна обом сторонам. Аналогічні договори слід укласти і з постачальниками програмного забезпечення.
При такій організації роботи знадобиться невелике приміщення, площею до 30 м2, яке планується взяти в оренду у скромному будинку, але в центральній частині міста. Поїздки в годину пік, коли міські вулиці повні пробок, з околиці будуть займати занадто багато часу.
Бізнес-план: комп’ютерний сервіс
План комп’ютерного сервісу трудових ресурсів
Для початку достатньо буде 4-х спеціалістів, включаючи самого інвестора. Інвестор-керуючий буде приймати клієнтів в офісі, а 3 майстри за змінним графіком виїжджати додому до власників сломавшейся техніки. Перші 2 майстри будуть працювати з 11.00 до 19.00, а третій з 12.30 до 20.30.
Заробітна плата 1 майстра складе 15 тис грнлів + 10%. Персонал планується набирати з досвідом роботи, тому навчання не потрібно. Консультування щодо складних питань буде проводити інвестор, завжди доступний за стільникового зв’язку.
Послуги бухгалтера не знадобляться, так як бізнес комп’ютерний сервіс для населення потрапляє під ЕНВД (єдиний податок на поставлений дохід).
Фінансовий план
Витрати першого року:
— оренда приміщення – 12 тис. карбованців;
— витрати на сайті і рекламу – 380 тис. грнлів;
— обладнання і 120 тис. грнлів;
— витрати на оплату праці – 45 тис. грнлів 12 = 540 тис. грнлів;
— інші витрати – 50 тис. грнлів;
— непередбачені витрати – 50 тис. грнлів;
Разом: 1 152 тис. грнлів.
Доходи першого року складуть 3 024 тис. грнлів, з них 226,8 тис. грнлів підуть на премії трьом найманим працівникам. Таким чином, бізнес комп’ютерний сервіс окупиться вже в перший рік роботи.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!