Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: готель для тварин

Бізнес-ідея: готель для тварин

Перше, що слід зробити — це вирішити, для яких тварин буде призначатися ваш заклад. Так як відкриття готелю для багатьох видів тварин — надто витратне підприємство.
Оптимальний варіант — два види домашніх вихованців, наприклад, кішок і собак.
Після того, як ваша справа стане приносити стабільні доходи і повністю окупить себе, ви можете подумати про розширення.
Вибір місця розташування готелю
Бізнес-план готелю для тварин повинен в обов’язковому порядку висвітлювати питання вибору території.
На майданчику вам потрібно буде встановлювати як літні, так і зимові вольєри. Зверніть увагу на те, що вольєри повинні бути відокремлені один від одного. Їм потрібно освітлення, опалення в холоди, кондиціонер у спеку.
Відшукати підходящу площадку, яка розташовувалася в міській межі, досить важко. І тому не варто відкидати території, які знаходяться за містом.
В свій бізнес-план готелю для тварин ви повинні включити витрати на переобладнання майданчики.
У деяких випадках сума таких витрат перевищує 400-500 тисяч грнлів.
Бізнес-план готелю для тварин: підбір персоналу
Ваш готель для домашніх вихованців ніколи не буде мати успіху, якщо ви не зможете найняти кваліфікованих співробітників.
У штаті неодмінно повинен бути ветеринар. Пам’ятайте про відповідальність, яку ви приймаєте на себе, взявши на утримання чужого вихованця. При виникненні проблем з його здоров’ям, без досвідченого ветеринара не обійтися.
Крім того, вам слід найняти прибиральника, співробітника, який стане вигулювати звірів, головного по пищеблоку.
Грамотний кінолог вам потрібно в тому випадку, якщо ваш бізнес-план готелю для тварин включає в себе створення готелю з наданням послуг з дресирування домашніх вихованців.
Як продавати ваші послуги?
Незважаючи на те, що кількість готелів для звірів у нашій країні поки що не надто велике, реклама вашого закладу знадобиться в будь-якому випадку.
Розмістити її ви можете де завгодно — і на телебаченні, і в журналах, і в інтернеті.
Але будьте уважні до вибору рекламних майданчиків. Так як в деяких випадках вони виявляються просто неефективними.
Бізнес-план готелю для тварин: ефективність проекту
Отже, підводячи підсумки, можна сказати, що на відкриття готелю для звірів необхідно витратити близько 700-800 тисяч грнлів.
Крім того, потрібно враховувати і щомісячні витрати, які складуть близько 40-50 тисяч грнлів.
Що ж стосується прибутку, то тут все залежить від завантаженості вашого розплідника.
У випадку з розкрученими готелями для тварин сума чистого прибутку досягає 150 тисяч грнлів і більше.
Але мова йде про літніх місяцях. Будьте готові до того, що після того, як період відпусток підійде до кінця, ваші доходи різко скоротяться.
Для того, щоб підвищити їх, ви можете пропонувати клієнтам додаткові послуги.
Наприклад, стрижка вовни і пазурів, дресирування, послуги ветеринарного лікаря і так далі. Цю нішу бізнесу можна вважати практично вільним в нашій країні, і тому все тут залежить від ваших підприємницьких здібностей.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.