Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Горизонтальне буріння свердловин

Бізнес-ідея: Горизонтальне буріння свердловин

Початкові вкладення: 1200 грн.
Щомісячна прибуток: 200 грн.
Термін окупності: 6 міс.
Дана стаття – це досвід Європейських колег, які писали цю статтю спеціально на наш запит під російські умови. Переклад не скрізь зроблений якісно, просимо не лаятися!
Бізнес горизонтального буріння зроблений на досвід наших співробітників.
Коли робиться план бізнесу на горизонтальне буріння по іншим місцевостям, то ми звертаємо особливу увагу на умови місцевості. Намагаємося зробити дешевше і вигідніше для вас.
Ціни будуть залежати від того регіону, де буде відбуватися буріння. Горизонтальне буріння можна проводити майже цілий рік. При поганих погодних умовах ми не зможемо його провести.
В умовах мерзлої землі ми зможемо його зробити, але від цього буде залежати і ціна. Цей бізнес-план з горизонтального буріння, як і різні інші, які пов’язані з будівництвом, мають свої сезони. У європейській частині України сезоном буріння по горизонталі будуть такі місяці: березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад. Зимові місяці не будуть сезоном буріння по горизонталі. У цей період дуже сильно знижується активне будівництво.
Кількість замовлень в сезон має близько 20 замовлень на тиждень. Може бути навіть більше, це буде залежати від напливу людей. Якщо ви захочете, то зможете дуже легко повірити цей факт. Просто напишіть оголошення в газету і ви побачите, скільки вам буде дзвонити людей. Цим ви підтвердите наші слова. За тиждень ми зазвичай набираємо замовлень на цілий місяць. Так роблять і інші наші конкуренти.
Коли проходить вже два або навіть три роки наполегливої роботи, то оголошення можна навіть не давати, люди будуть дзвонити і йти до вас самі. Або ж за рекомендаціями своїх знайомих. Реклама на радіо зможе принести вам набагато більше клієнтів, ніж реклама, яку ви розмістите у звичайній газеті. Тому що в газеті на це можуть не звернути особливої уваги, а по радіо цього неможливо не помітити.
Для горизонтального буріння потрібно таке обладнання: тгрни сталеві бурильні, їх ціна буде близько 3450 грнлів. Ще потрібні будуть штанги для буріння, їх ціна 750 грнлів за одну.
У 2011 році в Центральній частині України були досить-таки середні ціни на бізнес-план з горизонтального буріння. Ціна була не дуже висока. Від 2000 до 4000 тисяч грнлів за те, щоб пробурити один метр свердловини. Така різниця в ціні від 2000 до 4000 тисяч грнлів відрізняється дуже багатьма факторами. Цими факторами можуть бути довжина свердловини, умови погоди, сам діаметр буріння. Це ще буде залежати від того, наскільки була зайнята фірма з горизонтального буріння, коли до неї звернувся клієнт.
Також із-за того, скільки у них буде відвідувачів на даний момент. Якщо ж ви будете робити вашу свердловину в місті Воронеж і її діаметр буде мати 125 мм і сама довжина свердловина не буде перевищувати 20-ти метрів, то ціна може обійтися близько 2000 грнлів за кожен її метр.
У Москві це буде набагато дорожче, близько 4000 грнлів за 1 метр свердловини. Якщо у Воронежі ви будете робити свердловину, яка буде більше, ніж 20 метрів, то її ціна буде трохи більше, ніж 3000 грнлів. Якщо довжина свердловини буде більше, ніж 50 метрів, то і ціна буде більше. Близько 4000 тисяч грнлів. Бажано бурити свердловину, довжина якої буде більше 50 метрів. Тому що вона буде чистіше, ніж та, яка має довжину 20 метрів.
Зараз ми проведемо розрахунок для свердловини з діаметром 1.25, довжина якої буде 20 метрів. Буріння такої свердловини не дуже складне і тому ціна буде помірною. Ваші витрати на таке буріння складуть 2000 грнлів за 1 метр буріння. Разом за 20 метрів 40000 грнлів.
Для такої свердловини нам знадобиться:
— Ціна за тгрну діаметром 1.25 буде становити 1 метр за 300 грнлів.
— На зарплату для двох працівників вам буде потрібно 2500 грнлів.
— Витрати на паливо вам обійдуться в 600 грнлів.
— Якщо ви захочете дізнатися склад грунту для полегшення буріння, то вам будуть потрібні послуги геолога 1000 грнлів.
— Не обійтися і без екскаватора його виклик буде коштувати за кожну годину роботи 1000 грнлів.
— Непередбачені витрати, за простої працівників, псування обладнання 1000 грнлів.
— Отже свердловина довжиною 20 метрів вам обійдеться в 17500 грнлів.
Якщо порахувати чистий прибуток від буріння свердловини, то вона повинна скласти 22500 тис грнлів.
Одна робоча бригада фахівців зможе бурити за один день близько 30 метрів свердловини. Для початку вам буде достатньо однієї бригади. Потім якщо ви захочете збільшити свій прибуток, то можна закупити ще устаткування і найняти людей. Для горизонтального буріння ціна на обладнання велика. Один комплект нового обладнання складе близько 300 тис грнлів.
Таким чином для того, щоб окупити своє обладнання вам потрібно пробурити всього 15 свердловин. Для буріння 15 свердловин вам знадобиться близько 15-20 днів. Навіть якщо ви будете працювати не на повну потужність і бурити всього 3 свердловини за тиждень, то все одно окупність проекту не перевищить 1,5 місяці. Сезон буріння свердловин складає з березня і до самого листопада.
За такий тривалий період одна бригада зможе пробурити близько 100 свердловин. Отже, якщо за один рік ви зможете бурити таку кількість свердловин, то ваша чистий прибуток складе 2 млн грнлів з однієї вашої бригади. За кожен місяць ваш дохід становитиме 150-200 тис грнлів залежно від вашої продуктивності.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!