Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Джипінг.

Бізнес-ідея: Джипінг.

Сьогоднішня ідея бізнесу ідеально підійде тим, хто проживає на території міст, які приваблюють велику кількість туристів. В ідеалі – це узбережжя або гірські райони. У чому полягає суть ідеї? Все дуже просто. Якщо ви добре знаєте ліси, поля, гори тих місць, де проживаєте, та ще й є власником гарного джипа, то ви можете організувати бізнес на позашляхових турах.
Для цього вам знадобляться:
Позашляховик. Підійде навіть вітчизняний УАЗ, який, треба відзначити, є однією з найпопулярніших машин для організації поїздок по бездоріжжю. Якщо його у вас зараз немає, то його придбання обійдеться в суму близько 100 000 грнлів (варіант б/у). Погодьтеся, це зовсім невелике вкладення в досить прибутковий бізнес. При бажанні, можна красиво декорувати автомобіль. Наприклад, деякі розфарбовують його в який-небудь екзотичний колір («зебра», «леопард» або який-небудь яскравий колір), щоб відразу ж привернути увагу потенційних клієнтів.
Наступний момент – маршрути. Вам необхідно придумати кілька (чим більше, тим краще) маршрутів по цікавим місцям. Кожен маршрут має бути не менше 10-20 км і проходити через місцеві визначні пам’ятки. Не зайвим буде прокатати бажаючих самим непрохідними лісами та болотами, щоб ті відчули всю ступінь екстриму!
Реклама. В даному випадку кращою рекламою буде сам ваш автомобіль. Поставте його в багатолюдному місці. Де постійно багато відпочиваючих. Поруч можна поставити табличку з маршрутами і цінами, щоб туристи могли вивчити і вибрати найбільш цікавий шлях.
Тепер про приємне – про прибуток. Вартість маршруту до 10 км становить в середньому 500 грнлів з людини. У машину поміщається 4 людини-туриста. Загальна 2000 грнлів. Витрата бензину складе не більше 5 літрів за одну поїздку (і це по бездоріжжю!). Вартість літра бензину 30 грнлів. Разом 150 грнлів на одну поїздку. 1850 грнлів чистого прибутку.
А тепер порахуйте, скільки таких поїздок можна зробити за один день?

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.