Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Джипінг.

Бізнес-ідея: Джипінг.

Сьогоднішня ідея бізнесу ідеально підійде тим, хто проживає на території міст, які приваблюють велику кількість туристів. В ідеалі – це узбережжя або гірські райони. У чому полягає суть ідеї? Все дуже просто. Якщо ви добре знаєте ліси, поля, гори тих місць, де проживаєте, та ще й є власником гарного джипа, то ви можете організувати бізнес на позашляхових турах.
Для цього вам знадобляться:
Позашляховик. Підійде навіть вітчизняний УАЗ, який, треба відзначити, є однією з найпопулярніших машин для організації поїздок по бездоріжжю. Якщо його у вас зараз немає, то його придбання обійдеться в суму близько 100 000 грнлів (варіант б/у). Погодьтеся, це зовсім невелике вкладення в досить прибутковий бізнес. При бажанні, можна красиво декорувати автомобіль. Наприклад, деякі розфарбовують його в який-небудь екзотичний колір («зебра», «леопард» або який-небудь яскравий колір), щоб відразу ж привернути увагу потенційних клієнтів.
Наступний момент – маршрути. Вам необхідно придумати кілька (чим більше, тим краще) маршрутів по цікавим місцям. Кожен маршрут має бути не менше 10-20 км і проходити через місцеві визначні пам’ятки. Не зайвим буде прокатати бажаючих самим непрохідними лісами та болотами, щоб ті відчули всю ступінь екстриму!
Реклама. В даному випадку кращою рекламою буде сам ваш автомобіль. Поставте його в багатолюдному місці. Де постійно багато відпочиваючих. Поруч можна поставити табличку з маршрутами і цінами, щоб туристи могли вивчити і вибрати найбільш цікавий шлях.
Тепер про приємне – про прибуток. Вартість маршруту до 10 км становить в середньому 500 грнлів з людини. У машину поміщається 4 людини-туриста. Загальна 2000 грнлів. Витрата бензину складе не більше 5 літрів за одну поїздку (і це по бездоріжжю!). Вартість літра бензину 30 грнлів. Разом 150 грнлів на одну поїздку. 1850 грнлів чистого прибутку.
А тепер порахуйте, скільки таких поїздок можна зробити за один день?

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.