Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Джипінг.

Бізнес-ідея: Джипінг.

Сьогоднішня ідея бізнесу ідеально підійде тим, хто проживає на території міст, які приваблюють велику кількість туристів. В ідеалі – це узбережжя або гірські райони. У чому полягає суть ідеї? Все дуже просто. Якщо ви добре знаєте ліси, поля, гори тих місць, де проживаєте, та ще й є власником гарного джипа, то ви можете організувати бізнес на позашляхових турах.
Для цього вам знадобляться:
Позашляховик. Підійде навіть вітчизняний УАЗ, який, треба відзначити, є однією з найпопулярніших машин для організації поїздок по бездоріжжю. Якщо його у вас зараз немає, то його придбання обійдеться в суму близько 100 000 грнлів (варіант б/у). Погодьтеся, це зовсім невелике вкладення в досить прибутковий бізнес. При бажанні, можна красиво декорувати автомобіль. Наприклад, деякі розфарбовують його в який-небудь екзотичний колір («зебра», «леопард» або який-небудь яскравий колір), щоб відразу ж привернути увагу потенційних клієнтів.
Наступний момент – маршрути. Вам необхідно придумати кілька (чим більше, тим краще) маршрутів по цікавим місцям. Кожен маршрут має бути не менше 10-20 км і проходити через місцеві визначні пам’ятки. Не зайвим буде прокатати бажаючих самим непрохідними лісами та болотами, щоб ті відчули всю ступінь екстриму!
Реклама. В даному випадку кращою рекламою буде сам ваш автомобіль. Поставте його в багатолюдному місці. Де постійно багато відпочиваючих. Поруч можна поставити табличку з маршрутами і цінами, щоб туристи могли вивчити і вибрати найбільш цікавий шлях.
Тепер про приємне – про прибуток. Вартість маршруту до 10 км становить в середньому 500 грнлів з людини. У машину поміщається 4 людини-туриста. Загальна 2000 грнлів. Витрата бензину складе не більше 5 літрів за одну поїздку (і це по бездоріжжю!). Вартість літра бензину 30 грнлів. Разом 150 грнлів на одну поїздку. 1850 грнлів чистого прибутку.
А тепер порахуйте, скільки таких поїздок можна зробити за один день?

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!