Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Домашній дитячий сад

Бізнес ідея: Домашній дитячий сад

Багато молоді батьки хоч раз в житті скаржилися на дитячий садок, який відвідують їх діти. Молоді мами часто незадоволені роботою вихователів, харчуванням, розпорядком дня і санітарними умовами дошкільних установ. Кожна матуся в своїй уяві малює «ідеальний» дитячий садок: маленька групка дітей, до п’яти осіб, активні розвиваючі заняття, домашнє харчування, а головне можливість постійно втілювати в життя свої ідеї і побажання. Це все цілком реально і назва такого бізнес-проекту «домашній дитячий сад».
Що вам необхідно? По-перше, наявність власних дітей. У ваш дитсадок будуть охочіше приводити дітей, якщо туди буде ходити ваш власний дитина. По-друге, просторе приміщення, бажано будинок. Дітям необхідно простір для ігор і двір для прогулянок. По-третє, наявність кількох подруг-ентузіасток з дітьми від двох до п’яти років. Спочатку про вас ніхто не знає, тому пошук клієнтів необхідно починати за принципом «сарафанного радіо». Звичайно ж, для перших клієнтів доведеться зробити величезні знижки. І, по-четверте, знадобиться спеціальне обладнання для годування, ігор і розвитку дітей.
Як почати? Починати треба зі знайомства і спільних прогулянок з такими ж молодими батьками. Запропонуйте залишити з вами кількох дітей на пару годин для розвиваючих занять. Якщо батькам і дітям це сподобалося, продовжите перебування дітей на цілий робочий день. Як вже згадувалося, перші діти повинні відвідувати ваш дитячий садок майже безкоштовно. За цей час ви здобуваєте необхідний досвід і звикаєте до нового виду діяльності.
Що необхідно? Вам доведеться купити достатню кількість іграшок, розвиваючих книг, наборів для творчості, а також дитячий посуд. Пам’ятайте, що все має бути однакове. Це допоможе уникнути сварок між дітьми. Обов’язково з’ясуйте у батьків про стан здоров’я дітей, їх смакові переваги і можливі алергічні реакції. Запитуйте у батьків їх думку і побажання. Хотіли б вони, щоб їхні діти відвідували додаткові заняття, наприклад танці чи малювання. Пам’ятайте, що попит народжує пропозицію, а додаткові заняття – це ваш додатковий дохід.
Дуже часто велика прибуткове підприємство виростає з маленького домашнього бізнесу, а короткі заняття з дітьми подруг з часом можуть стати центром дитячої творчості або приватним дитячим садом, де вже не ви будете в ролі няньки-доглядальниці, а на вас буде працювати цілий штат педагогів-професіоналів. Головне не зупинятися на досягнутому і твердо вірити в успіх.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!