Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес – ідея. Бізнес план виробництва туалетного паперу.

Бізнес – ідея. Бізнес план виробництва туалетного паперу.

Часи повального дефіциту пішли безповоротно. І тільки зі спогадів людей старшого віку або переглядаючи кадри старої хроніки можна побачити, як з московських магазинів виходять щасливі покупці з намистом з рулонів туалетного паперу на шиї. Про це вже можна згадати без посмішки. Сьогодні цей популярний санітарно-гігієнічний товар можна зустріти на полицях будь-якого магазину по всій території України і країн СНД.
І, як будь-яке виробництво товарів підвищеного попиту, бізнес виробництво туалетного паперу є дочень вигідним. По-перше, на цей товар існує постійний попит. По-друге, невисока вартість продукції є гарантією її розкупованості, як населенням, так і оптовими покупцями. Отже, виробник ніколи не буде проводити продукцію «на склад».
По-третє, на думку багатьох економістів-аналітиків, цей вид бізнесу є найбільш динамічним і швидко. Істотним мінусом виробництва туалетного паперу є досить висока конкуренція в цій сфері. І це необхідно враховувати, розробляючи цінову політику та маркетингову стратегію. Крім того, наявність конкурентів тільки підтверджує правильність вибору сфери діяльності.
Для організації виробництва туалетного паперу рекомендується створити підприємство у формі ТОВ. Бізнес план виробництва туалетного паперу має включати відомості про юридичну адресу підприємства, який буде друкуватися продукції, він знадобиться і для реєстрації підприємства. Як правило, виробниче приміщення має бути не менше 100 кв. метрів. В приміщенні необхідно виділити зону під виробництво, склади готової продукції і сировини.
Як правило, комплект обладнання для лінії по виробництву туалетного паперу включає перемоточный, втулковий, відрізний і пакувальний верстати. На перемоточном верстаті сировину перемотується на валики необхідних розмірів втулки, виготовлені на втулковий верстаті. Потім довгі валики на відрізних верстатах розрізаються на рулони туалетного паперу.
Все обладнання обійдеться в суму близько 45000 USD. До речі, вибираючи постачальника обладнання необхідно уточнювати, чи входить доставка, монтаж і налагодження устаткування у вартість, або потрібно буде оплачувати додатково.
Для роботи в цеху необхідно як мінімум 4-е працівника, в тому числі бухгалтер, технолог, комірник та водій-експедитор. Відповідно, мінімальний фонд заробітної плати буде становити не менше 1500 USD. По мірі розвитку бізнесу фонд зарплати буде збільшуватися. Реалізацію готової туалетного паперу рекомендується проводити оптовими поставками. В іншому випадку витрати значно зростуть через необхідність організації мережі роздрібної торгівлі.
Отже, фінансові результати роботи по виробництву туалетного паперу за підсумками першого місяця виглядають наступним чином.
Доходи:
У середньому повна завантаження лінії по виробництву туалетного паперу становить 30-ть тонн сировини. З цієї кількості сировини можна зробити 285 тисяч рулонів туалетного паперу. В середньому ціна рулона туалетного паперу становить 0,14 USD.
Таким чином, при повному завантаженні підприємства дохід складе 39900 USD.
Витрати:
— придбання сировини і витратних матеріалів – 17000;
— оренда – $9000;
— зарплата – $1500;
— інші витрати – $1000;
Всього видатків (без урахування придбання обладнання) – $28500.
Прибуток підприємства до сплати податків складе $11400.
Дерзайте!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!