Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес – ідея. Бізнес план виробництва туалетного паперу.

Бізнес – ідея. Бізнес план виробництва туалетного паперу.

Часи повального дефіциту пішли безповоротно. І тільки зі спогадів людей старшого віку або переглядаючи кадри старої хроніки можна побачити, як з московських магазинів виходять щасливі покупці з намистом з рулонів туалетного паперу на шиї. Про це вже можна згадати без посмішки. Сьогодні цей популярний санітарно-гігієнічний товар можна зустріти на полицях будь-якого магазину по всій території України і країн СНД.
І, як будь-яке виробництво товарів підвищеного попиту, бізнес виробництво туалетного паперу є дочень вигідним. По-перше, на цей товар існує постійний попит. По-друге, невисока вартість продукції є гарантією її розкупованості, як населенням, так і оптовими покупцями. Отже, виробник ніколи не буде проводити продукцію «на склад».
По-третє, на думку багатьох економістів-аналітиків, цей вид бізнесу є найбільш динамічним і швидко. Істотним мінусом виробництва туалетного паперу є досить висока конкуренція в цій сфері. І це необхідно враховувати, розробляючи цінову політику та маркетингову стратегію. Крім того, наявність конкурентів тільки підтверджує правильність вибору сфери діяльності.
Для організації виробництва туалетного паперу рекомендується створити підприємство у формі ТОВ. Бізнес план виробництва туалетного паперу має включати відомості про юридичну адресу підприємства, який буде друкуватися продукції, він знадобиться і для реєстрації підприємства. Як правило, виробниче приміщення має бути не менше 100 кв. метрів. В приміщенні необхідно виділити зону під виробництво, склади готової продукції і сировини.
Як правило, комплект обладнання для лінії по виробництву туалетного паперу включає перемоточный, втулковий, відрізний і пакувальний верстати. На перемоточном верстаті сировину перемотується на валики необхідних розмірів втулки, виготовлені на втулковий верстаті. Потім довгі валики на відрізних верстатах розрізаються на рулони туалетного паперу.
Все обладнання обійдеться в суму близько 45000 USD. До речі, вибираючи постачальника обладнання необхідно уточнювати, чи входить доставка, монтаж і налагодження устаткування у вартість, або потрібно буде оплачувати додатково.
Для роботи в цеху необхідно як мінімум 4-е працівника, в тому числі бухгалтер, технолог, комірник та водій-експедитор. Відповідно, мінімальний фонд заробітної плати буде становити не менше 1500 USD. По мірі розвитку бізнесу фонд зарплати буде збільшуватися. Реалізацію готової туалетного паперу рекомендується проводити оптовими поставками. В іншому випадку витрати значно зростуть через необхідність організації мережі роздрібної торгівлі.
Отже, фінансові результати роботи по виробництву туалетного паперу за підсумками першого місяця виглядають наступним чином.
Доходи:
У середньому повна завантаження лінії по виробництву туалетного паперу становить 30-ть тонн сировини. З цієї кількості сировини можна зробити 285 тисяч рулонів туалетного паперу. В середньому ціна рулона туалетного паперу становить 0,14 USD.
Таким чином, при повному завантаженні підприємства дохід складе 39900 USD.
Витрати:
— придбання сировини і витратних матеріалів – 17000;
— оренда – $9000;
— зарплата – $1500;
— інші витрати – $1000;
Всього видатків (без урахування придбання обладнання) – $28500.
Прибуток підприємства до сплати податків складе $11400.
Дерзайте!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.