Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7!
Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:Home / Бізнес / Бізнес-ідея: атракціон «Нестримне колода»

Бізнес-ідея: атракціон «Нестримне колода»

Напевно, кожен з вас мріє про бізнес, яким можуть займатися абсолютно все, що можна всюди брати з собою, що дозволяє добре заробляти і не вимагає великих вкладень і подальших витрат на обслуговування. Брати з собою – можна ноутбук. На ньому можна виконувати найрізноманітніші завдання. Але для його функціонування потрібна електроенергія, а для комфортної роботи необхідний інтернет. Та й далеко не кожна людина має достатньо знань і навичок для створення бізнесу з допомогою комп’ютера та інтернету.
Прикладів бізнес без вкладень теж можна привести масу. Найчастіше це надання будь-яких послуг. Знову ж таки, необхідні певні цінні знання або навички. Без них заробити на послугах не вийде. І так далі.
Але якщо ми скажемо, що існує бізнес, яким може займатися абсолютно будь-яка людина. А ще його організація не змусить вас залазити в борги і брати кредити. Адже для старту потрібно всього 5000 грнлів. Або навіть менше. На його обслуговування не потрібно ніяких витрат. Його можна возити з собою в машині. Його можна використовувати на різних територіях. А ще він дозволить заробляти 100-200 тисяч грнлів на місяць. Мова йде про вуличному атракціоні «Нестримне колода» або «П’яне колода».
Що являє собою атракціон «П’яне колода»?
Це ще більш просте і геніальне пристрій, ніж «П’яний велосипед», про яку ми розповідали в одному з минулих публікацій. По суті, це якась конструкція, що складається з дерев’яного бруска і декількох металевих деталей.
Брусок – це і є колоду. При бажанні можна використовувати і справжнісіньке колоду. Такий атракціон буде виглядати ще більш колоритно. Якщо ж вам більше до душі красиві поліровані дошки, вам сподобається товстий брусок. Колода має бути досить важким, щоб його складно було утримувати в руці протягом тривалого часу. Але, в той же час, воно повинно бути «підйомним». Тобто, щоб середньостатистичний чоловік (а це і є цільова аудиторія) був здатний підняти колоду і протримати його в повітрі протягом деякого часу.
Далі до колоди кріпиться свого роду ручка, що складається з трьох деталей, що утворюють П-подібну форму. Верхня металева планка, яка є безпосередньо ручкою, що вільно обертається. Вона на підшипниках. Саме за рахунок цього обертового кріплення дану конструкцію і прозвали атракціоном «Нестримне колода».
Працює колода наступним чином. Просто піднімаємо його за круглу поперечину і намагаємося утримати протягом тривалого часу. Зазвичай, щоб виграти, потрібно протриматися три хвилини. Але, як правило, рука здається протягом першої хвилини участі в цьому веселому видовище. Таким чином, виграти в цьому нехитрому атракціоні виходить у 10-20 чоловік з 1000.
Як заробити з допомогою атракціону «Нестримне колода»?
Перше – вам знадобиться колоду. Якщо збираєтеся працювати у звичайних міських парках або на площах, напевно, вистачить і одного атракціону. Якщо ж ви живете в великому туристичному центрі, на узбережжі або хочете працювати на великих святкових заходах, можливо, варто купити кілька «Яних колод». Ціна питання – 5000-7000 грнлів. Хочете заощадити? Змайструєте такий атракціон самостійно. Це нескладно. А в мережі багато матеріалів по темі.
Друге – автомобіль. Колода адже не маленьке і не легке. В кишені не понесеш.
Третє – людина, яка буде залучати клієнтів. Так званий – зазивала. У ролі ведучого можете бути ви самі. Єдина умова – ви повинні вміти утримувати колода протягом трьох хвилин або довше. Тобто, ви повинні показати публіці, що це не обман, що це цілком можливо. Потрібно тільки зуміти.
Далі встановлюємо вартість участі – від 50 до 200 грнлів. І не забуваємо про призи. Це можуть бути іграшки або грошовий приз. У будь-якому випадку, незалежно від типу подарунка, його ціна не повинна бути нижче 700-1000 грнлів. Не турбуйтеся. Як вже було сказано вище, виграє один-двоє з сотні.
Власне, це все, що необхідно, щоб почати заробляти на атракціоні «Нестримне колода». Місце розташування (як і у випадку з іншими вуличними розвагами) – парки, майдани, пляжі вашого міста.
Хочете охопити максимальну кількість клієнтів? Запропонуйте їм кілька атракціонів. Наприклад, колоду, п’яний велосипед, нестримний турнік і т. п
Автор: Олег Маркарян

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн