Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Атракціон Лазерний лабіринт

Бізнес-ідея: Атракціон Лазерний лабіринт

Початкові вкладення: 630 грн.
Щомісячна прибуток: 500 грн.
Термін окупності: 2 міс.
Лазерні лабіринти — це порівняно новий і дуже цікавий атракціон. І сьогодні ми поговоримо про нього не як про розвагу, а як про спосіб почати свій бізнес.
Що являють собою лазерні лабіринти? Це збірна конструкція за типом кімнати, на стінах якої є лазерні апарати. Вони пускають в кімнату безліч різнокольорових лазерів, які можуть переплітатися між собою різними способами.
Суть гри в тому, щоб пробратися від однієї стіни до іншої, не торкнувшись ні одного променя. Якщо гравець зачіпає промінь, то спрацьовує звуковий сигнал. “Покаранням” за кожне торкання до променю може служити зменшення ігрових очок або зниження максимально допустимого часу проходження лабіринту.
Переваги лазерного лабіринту бізнесу
Лазерні лабіринти — це дуже вигідний бізнес, тому що:
— даний атракціон відносно новий і ще не “приївся” споживачам. А значить, він буде користуватися високим попитом;
конкуренція в цій сфері поки досить низька;
— ви можете вибрати практично будь-яке місце для розміщення атракціону;
— лабіринт легко збирати і розбирати, тому у вас не буде проблем з його транспортуванням з місця на місце;
— працювати лазерний лабіринт може цілий рік;
— лазерний лабіринт як бізнес має маленький термін окупності.
Де можна розмістити лазерний лабіринт?
Де завгодно. З-за того, що все обладнання для лазерного лабіринту в розібраному стані може поміститися в одну велику спортивну сумку, ви можете спокійно переміщати його з місця на місце. Це можуть бути торгові центри, розважальні комплекси, парки відпочинку, пляжі, міські ярмарки, ігрові кімнати, кінотеатри, набережні і так далі.
Яке обладнання потрібно?
Придбати необхідне обладнання для лазерного лабіринту можна у компаній, які займаються їх виготовленням. Таких компаній поки небагато, так як цей бізнес лише набирає своїх обертів. Однак, для вас як для підприємця це тільки плюс, адже ви зможете раніше інших зайняти своє місце під сонцем. Вартість обладнання невисока, тому це відмінний варіант для підприємців, не надто великим бюджетом. Лазерний лабіринт включає в себе такі елементи обладнання:
— микроплаты для управління;
— кріпильні деталі;
— лазерні модулі;
— проміжні блоки і “стіни”;
— комп’ютерне та програмне забезпечення;
— генератори туману та інші додаткові елементи.
конструкція лазерного лабіринту
Хто ваші клієнти?
Лазерний атракціон може бути цікавий як дітям, так і дорослим. Вікових обмежень не має — проходити крізь лазерні промені зможуть як 5-річні діти, так і люди віком 50 і більше років. Але найбільше такий атракціон, звичайно, буде цікавий для молоді.
Який потрібен персонал?
Лазерний лабіринт цілком може обслуговувати один працівник. Він буде приймати оплату і розповідати клієнтам про правила користування атракціоном. Але ще було б непогано наймати аніматора, який буде закликати людей на атракціон. Це буде особливо актуально, якщо ви розміщуєте атракціон в дуже людних місцях, де він зможе просто загубитися — у парках відпочинку, великих розважальних центрах і т. д.
Як залучати відвідувачів?
У цьому бізнесі, як і в будь-якому іншому, не обійтися без якісної реклами. Телевізійна реклама вже почала відходити на задній план по своїй ефективності, тому робіть упор на інтернет. Розміщення реклами на міських форумах і блогах, таргетована реклама на вашу цільову аудиторію — це вірний спосіб популяризувати такий бізнес і отримати нових клієнтів. Використовуйте також і зовнішню рекламу — бігборди, листівки, вивіски і т. д.
Друга, але не менш важлива частина залучення клієнтів — це сама організація вашого атракціону. Придумуйте цікаві сценарії проходження гри. Одна справа, коли перед гравцем стоїть завдання просто пройти лабіринт від точки “А” до точки “Б”, і зовсім інша справа, коли йому потрібно пограбувати банк або зламати секретний сейф! Другий варіант набагато цікавіше і він буде привертати більше уваги. З допомогою генератора туману, музичного супроводу та інших “фішок” ви зможете створити потрібну ігрову атмосферу.
Ще однією відмінною додатковою послугою буде фото – та/або відеозйомка того, як ваші клієнти проходять квест. Кожен захоче зафіксувати ті емоції, який він зазнав у лазерному лабіринті, і навіть погодиться заплатити за це окрему суму.
Покупка і установка лазерного лабіринту — це начебто й невеликий бізнес, але він може стати відмінним кроком до чогось більшого. Ви зможете розвивати цей напрямок і навіть побудувати свій власний розважальний центр з великою кількістю різних атракціонів. Або ж створити свою мережу саме лазерних лабіринтів по місту або регіону.
Комплектація аттаркциона:
— Основне обладнання
— Комплект лазерів
— Комплект дзеркал
— Кнопка
— Генератор диму
— УФ лампа
— Комплект світлодіодного підсвічування
— Обертові приводи
— Поступальні приводи
— Монтаж
Вартість комплекту 630 000 грнлів
Лазерний атракціон надає можливість клієнтам пробратися за відведений час з точки а в точку б, при цьому не зачепивши ні одного променя. За успішне виконання учасника чекає заохочення або якусь винагороду. Можна знижувати або підвищувати рівень складності при виконанні цього завдання. Проявіть свою креативність, коли будите придумувати завдання для ваших відвідувачів, чим більш нестандартною і цікавіше буде місія, тим цікавіше людям буде грати в цю гру.
Лазерний атракціон дуже популярний на заході і лише нещодавно з’явився в сучасній України та інших країнах, але вже встиг завоювати серця любителів гострих відчуттів. За бажанням після, гравець може придбати відеозапис як він долав лазерний лабіринт.
Яка ж окупність даної затії? Скільки на цьому можна заробити, і як залучити людей?
Це розвага працює так, що через нього може пройти 30 чоловік за годину. Ціна квитка становить близько 200 грнлів. При нескладному підрахунку можна заробити близько 6000 грнлів і це всього лише за одну годину. За день ця сума збільшується до 50 000 грнлів. Природно дні можуть бути як вдалими, так і не дуже. Ваше завдання полягає в тому, щоб про ваш лазерний лабіринт дізналося якомога більше людей. Домогтися цього можна за коштами якісної рекламної компанії.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!