Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7!
Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:Home / Бізнес / Бізнес – ідея. ЇСТІВНА УПАКОВКА ДЛЯ ПРОДУКТІВ.

Бізнес – ідея. ЇСТІВНА УПАКОВКА ДЛЯ ПРОДУКТІВ.

Точки швидкого харчування або так званого фаст-фуду міцно захопили міста і ринок громадського харчування. Якщо в України коли-то в перші кафе Макдональдса (McDonalds) шикувалися черги, а хлопці водили туди дівчат на побачення, то тепер різноманіття мереж фаст-фуду і доступні франшизи зробили цей ринок настільки конкурентним і звичним оку споживачів, що за клієнтів доводиться відчайдушно боротися.
Тиснуть на фастфудівців і екологи. Якщо в нашій країні це поки тиск не так явно і помітно, то в інших країнах світу мереж швидкого харчування постійно доводиться тримати удар під натиском громадських організацій «зелених» за тонни сміття, які залишаються після їжі — обгортки від гамбургерів, коробки для снеків, одноразові тарілки і стакани від кока-коли, пластикові тгрночки для пиття.
Суть бізнес ідеї.Технологія WikiCell. Вихід з ситуації знайшли у Бразилії. Мережа громадського харчування bob’s використовує їстівні обгортки, вироблені за технологією WikiCell, розробленої в Гарвардському Університеті. За заявами представника bob’s, одним пострілом можна вбити відразу двох зайців: з одного боку людям стало набагато зручніше їсти гамбургери і роли, немає необхідності нічого розгортати, пачкаясь і втрачаючи шматочки їжі по ходу справи, а з іншого боку в рази стає менше відходів, так і екологам гріх тепер скаржитися на варварську вигрнку лісів заради виготовлення одноразової упаковки для фаст-фуду.
Їстівна упаковка виготовлена з рисового борошна і за своїм принципом до болю нагадує коржі, широко використовувані в кавказької і середземноморської кухні в якості ємності для їжі. Тому цю бізнес ідею можна назвати інноваційною з великою натяжкою. Але в будь-якому випадку, є над чим поміркувати і подумати, як це можна застосувати в нашій країні. Чи приживеться таке ноу хау бізнес ідеї у сфері фаст-фуду у нас?
Як розвинути бізнес-ідею. Якщо згадати, що зараз дуже модно бути прихильником еко-товарів, вести здоровий спосіб життя, боротися за захист навколишнього середовища і за повернення до природних витоків, то можна звернутися до досвіду країн Південно-Східної Азії і острівних держав, де нерідко їжу загортають у їстівні листя рослин, а в якості тарілки для їжі використовують бананові або пальмове листя. Звичайно, можна піти в поширенні еко-тренда в України ще далі і запропонувати споживачам є їжу руками, як роблять в Індії. Але боїмося, що така ідея далеко не всім доведеться у нас в країні до вподоби.
До речі, деякі вітчизняні кафе вже давно взяли ідею з їстівними тарілками на замітку і роблять їх з тіста або хліба. У хлібних тарілках навіть подають гарячі супи.
А тут можна переглянути відео-репортаж про харківському вченого, який 15 років розробляв їстівний пакет для їжі. Для цього йому навіть довелося вивести особливий сорт кукурудзи, так як звичайний кукурудзяний крохмаль не підійшов. Можливо, продукти в кукурудзяних біорозкладаних пакетах скоро з’являться на прилавках.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн