Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес – ідея. ЇСТІВНА УПАКОВКА ДЛЯ ПРОДУКТІВ.

Бізнес – ідея. ЇСТІВНА УПАКОВКА ДЛЯ ПРОДУКТІВ.

Точки швидкого харчування або так званого фаст-фуду міцно захопили міста і ринок громадського харчування. Якщо в України коли-то в перші кафе Макдональдса (McDonalds) шикувалися черги, а хлопці водили туди дівчат на побачення, то тепер різноманіття мереж фаст-фуду і доступні франшизи зробили цей ринок настільки конкурентним і звичним оку споживачів, що за клієнтів доводиться відчайдушно боротися.
Тиснуть на фастфудівців і екологи. Якщо в нашій країні це поки тиск не так явно і помітно, то в інших країнах світу мереж швидкого харчування постійно доводиться тримати удар під натиском громадських організацій «зелених» за тонни сміття, які залишаються після їжі — обгортки від гамбургерів, коробки для снеків, одноразові тарілки і стакани від кока-коли, пластикові тгрночки для пиття.
Суть бізнес ідеї.Технологія WikiCell. Вихід з ситуації знайшли у Бразилії. Мережа громадського харчування bob’s використовує їстівні обгортки, вироблені за технологією WikiCell, розробленої в Гарвардському Університеті. За заявами представника bob’s, одним пострілом можна вбити відразу двох зайців: з одного боку людям стало набагато зручніше їсти гамбургери і роли, немає необхідності нічого розгортати, пачкаясь і втрачаючи шматочки їжі по ходу справи, а з іншого боку в рази стає менше відходів, так і екологам гріх тепер скаржитися на варварську вигрнку лісів заради виготовлення одноразової упаковки для фаст-фуду.
Їстівна упаковка виготовлена з рисового борошна і за своїм принципом до болю нагадує коржі, широко використовувані в кавказької і середземноморської кухні в якості ємності для їжі. Тому цю бізнес ідею можна назвати інноваційною з великою натяжкою. Але в будь-якому випадку, є над чим поміркувати і подумати, як це можна застосувати в нашій країні. Чи приживеться таке ноу хау бізнес ідеї у сфері фаст-фуду у нас?
Як розвинути бізнес-ідею. Якщо згадати, що зараз дуже модно бути прихильником еко-товарів, вести здоровий спосіб життя, боротися за захист навколишнього середовища і за повернення до природних витоків, то можна звернутися до досвіду країн Південно-Східної Азії і острівних держав, де нерідко їжу загортають у їстівні листя рослин, а в якості тарілки для їжі використовують бананові або пальмове листя. Звичайно, можна піти в поширенні еко-тренда в України ще далі і запропонувати споживачам є їжу руками, як роблять в Індії. Але боїмося, що така ідея далеко не всім доведеться у нас в країні до вподоби.
До речі, деякі вітчизняні кафе вже давно взяли ідею з їстівними тарілками на замітку і роблять їх з тіста або хліба. У хлібних тарілках навіть подають гарячі супи.
А тут можна переглянути відео-репортаж про харківському вченого, який 15 років розробляв їстівний пакет для їжі. Для цього йому навіть довелося вивести особливий сорт кукурудзи, так як звичайний кукурудзяний крохмаль не підійшов. Можливо, продукти в кукурудзяних біорозкладаних пакетах скоро з’являться на прилавках.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!