Home / Бізнес / Бібліотека сучасного бізнесу

Бібліотека сучасного бізнесу

На цих книгах будується робота керівників у всьому світі. Їх цитують, обговорюють і рекомендують на найвищому рівні. В них міститься передова практика світового бізнесу, сучасні знання, що застосовуються провідними керівниками найефективніших компаній. Це настільні книги утвореного бізнесмена.
Книга 1. «10 смертних гріхів маркетингу», Філіп Котлер, почесний професор знаменитої Kellogg Graduate School of Management у Northwestern University, США
Як уникнути типових помилок, намагаючись максимально успішно продати свій продукт? Визнаний світовий авторитет в області сучасного маркетингу дає вичерпну відповідь на це питання. Він виділив 10 помилок, які допускають практично всі керівники. Але хто попереджений, той озброєний. Досвід інших компаній вбереже вас від необачних вчинків.
Книга 2. «Тайм-менеджмент за Брайана Трейсі. Як змусити працювати на вас», Брайан Трейсі, голова Brian Tracy International – компанії з кадрових ресурсів з філіями в 31 країні, США
Як встигати більше? Як справлятися з постійно зростаючим обсягом завдань? Визнаний і шанований у всьому світі фахівець з тайм-менеджменту відповідає на ці й інші питання. Його цінні методики можна використовувати і для організації робочого часу ваших підлеглих.
Книга 3. «Керівництво Ernst & Young щодо складання бізнес-планів», Брайен Форд, Джей Борнстайн, Патрік Пруэтт, провідні експерти Ernst & Young – однієї з найбільших у світі (входить в «велику четвірку») аудиторських компаній, Великобританія
Досвідчені співробітники компанії Ernst & Young докладно описують і розбирають на конкретних прикладах всі аспекти підготовки бізнес-плану, а також методи залучення фінансування, у тому числі в разі реструктуризації та банкрутства; дають практичні поради, які допоможуть правильно представити план особам, які приймають рішення.
Книга 4. “Правила прибуткових стартапів”, Верн Харниш, засновник всесвітньої організації підприємницької EO (Entrepreneurs’ Organization), США (ТОМ ВІДСУТНІЙ)
Практик, який увійшов в десятку головних мислителів у малому бізнесі (за версією журналу Fortune Small Business), написав книгу для керівників, які хочуть почати новий проект, створити новий продукт, відкрити новий підрозділ. З чого почати? Як презентувати? Як написати бізнес-план? Як добути капітал? Як створити бренд? Як підібрати співробітників? Автор взяв за основу досвід Джона Рокфеллера, родоначальника великої династії мільярдерів.
Книга 5. «Вибір найсильніших. Як лідеру приймати головні рішення про людей», Клаудіо Фернандес Араос, партнер і член керівного комітету компанії Egon Zenhder International, що спеціалізується на підборі вищих керівних кадрів, США
Як знаходити і розставляти «правильних людей за правильним позиціях»? Цього мало де вчать, а метод проб і помилок обходиться дорого. Тому часто топ-менеджери передоручають підбір кадрів експертам. Але це не вихід. Основних працівників керівник повинен вибирати сам. Цей навик можна натренувати. Ніяка інша інвестиція в свій розвиток не дасть такої високої віддачі.
Книга 6. «Я чую вас наскрізь. Ефективна техніка переговорів», Марк Гоулстон, відомий професор психіатрії, США
Як, натрапивши на глуху стіну, пробитися через неї і домогтися потрібного результату: отримати відповідь, умовити зробити щось або не робити? Свою унікальну методику один з кращих психіатрів Америки створив у ході роботи з парламентерами ФБР і поліції США. Автор навів дев’ять основних правил і дванадцять швидких технік, які безпрограшно працюють в переговорах, що довели на практиці агенти ФБР.
Книга 7. «СПІН-продажу», Ніл Рэкхем, засновник консалтингової компанії Huthwaite Inc.
СПІН-продажу – це техніка проведення зустрічей з потенційним покупцем, заснована на самому масштабному дослідженні великих продажів, проведеному компанією Huthwaite. Досить сказати, що добра половина компаній зі списку Fortune 500 навчає за цією програмою своїх продавців.
Книга 8. «Цілісна життя. Ключові навички для досягнення ваших цілей», Ліс Хьюітт, керівник компанії The Power of Focus, Джек Кенфілд, генеральний директор компанії Chicken Soup for the Soul Enterprise, Марк Віктор Хансен, популярний коуч, автор багатьох бестселерів, США
Як не згоріти на роботі? Як правильно ставити мету, щоб підвищити шанс її реалізації вдвічі? Як вибрати головне і не зациклюватися на другорядному? У книзі зібрані рецепти, як це зробити максимально ефективно.
Книга 9. «Ефективний керівник», Пітер Друкер, американський економіст, публіцист, один з найвпливовіших теоретиків менеджменту XX століття
Що означає бути успішним керівником? Якими навичками він повинен володіти? Пітер Друкер, класик менеджменту, переконаний, що критерієм успішності керівника є його здатність «бути ефективним». Всупереч поширеній помилці, Друкер запевняє: ефективність не визначається рівнем інтелекту, вродженими талантами і здібностями. Ефективний керівник відрізняється тим, що використовує практичні методики, якими можна і потрібно навчитися. У своїй книзі «Ефективний керівник» Друкер визначає і описує п’ять практичних елементів ефективної управлінської діяльності, які необхідно знати, щоб досягти успіху.
Книга 10. «Репозиціювання. Бізнес в епоху конкуренції, змін та кризи», Джек Траут, президент Trout & Partners, маркетингової консультаційної фірми, що має відділення в 23 країнах світу, США
Якщо ви не можете знайти вільну нішу, використовуйте стратегію репозиціонування, радить Джек Траут. Її суть проста: щоб вселити людям нову ідею продукту, необхідно витіснити стару. Траут на прикладі відомих компаній розповідає, як це зробити. Після того як колишній міф буде скинутий, люди самі почнуть активно шукати, чим би заповнити порожнечу. А тут ви зі своїм продуктом чи послугою.
Книги 11, 12. «Структура в кулаці» (у 2 томах), Генрі Мінцберг, професор провідної бізнес-школи світу INSEAD, професор менеджменту МакГилльского університету в Монреалі, Канада
Як створити таку структуру організації, яка забезпечить її довге і успішне існування? Як правильно делегувати повноваження? У чому секрет ефективного розподілу службових обов’язків? Як налагодити дієву систему контролю, уникнувши при цьому зайвої бюрократизації? Немає жодного питання по структурі компанії, не розглянутого в цій книзі.
Поповнюйте свою бібліотеку!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.