Home / Депозит / Банківський вклад, як зробити його вигідним?

Банківський вклад, як зробити його вигідним?

Природно, люди, які збираються покласти гроші в банк, цікавляться в першу чергу його вигідністю і надійністю. Однак процентна ставка – це далеко не все, що потрібно враховувати. Обов’язково треба врахувати мета такого вкладу.

Люди дійсно звертаючись в банк з одного в общем-то завданням – покласти гроші на строковий рахунок, насправді мають на увазі зовсім різні цілі. Одні хочуть просто зберегти гроші, інші воліють заробити, а у третіх є просто зайві кошти, які не повинні висіти мертвим вантажем. Відповідно, до самих депозитами пред’являються зовсім різні вимоги.

Детальніше про найвигідніший вклад

Процентна ставка в даному випадку важлива, але в меншому ступені. У даній ситуації, найвигідніший вклад – далеко не завжди той, за яким ставка вище. Так як вигода, яку дає ставка на кілька відсотків вища, ніж в середньому по системі, повністю перекривається неприйнятним для ваших цілей умовою. Більш того, це може призвести до того, що ви навіть втратите гроші.

Наприклад, ви робить внесок у розрахунку накопичити грошей на покупку певного товару. Це означає, що вам в першу чергу потрібно вклад з можливістю поповнення і бажано на протязі всього дії договору та без обмежень по сумі. Такий внесок дасть вам можливість поступово накопичувати гроші, отримуючи при цьому додатковий процентний дохід.

Якщо ви шукайте внесок як варіант отримання, насамперед, додаткового прибутку, то вам слід розглянути варіанти вкладів з капіталізацією відсотків. Особливо це стосується великих сум. Зазвичай такі вклади дадуть вам надбавку до відсоткової ставки в один пункт, іноді в два. З урахуванням того, що після нарахування відсотків вони приєднуються до основної суми – це дає значний фінансовий виграш, в принципі це найвигідніші вклади, які можуть дати банки.

Мінуси вкладів

Проте головний мінус таких вкладів в тому, що зняти їх раніше терміну у вас не вийде або приведе з великим штрафам, іноді до 70% від суми нарахованих відсотків. Такий вклад не буде цікавий тим особам, які збираються використовувати строкові вклади для зберігання грошей. Їм слід вибирати депозити зі спеціальною можливістю дострокового зняття грошей. І хоча ставка по них, як правило, істотно нижче, ніж по звичайних, ви отримуєте можливість в будь-який момент скористатися цими коштами. В результаті кошти використовуються набагато ефективніше.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.