Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Багатий, бідний тато Р. Кійосакі

Багатий, бідний тато Р. Кійосакі

«Ця книга показує абсурдність життя російських докторів наук, які все життя не можуть вибратися з боргів. Дана книга присвячена ліквідації тотальної фінансової неграмотності і нерозуміння того, куди діваються гроші»
«Робота за зарплату – це короткострокове рішення довгострокової проблеми»
«Бізнес в України та сусідніх країнах важче створити, ніж на заході»
Популярні книжки з багатообіцяючими назвами «Як заробити мільйон за рік», «Як досягти успіху», «Як забезпечити собі багату старість», «Як вийти на пенсію молодим» вже давно стали набридати. У цих книгах, як правило, є якийсь підступ. Наприклад, один із робочих варіантів заробити мільйон — написати про це книжку. Другий нібито робочий спосіб — спробувати скопіювати чужий успіх. І чим більше ви будете читати подібної літератури, тим більше ви будете, що по суті вам буде потрапляти або вода, або цитування думок інших писак.
Роберта Кійосакі Багатий тато, бідний тато
Роберта Кійосакі Багатий тато, бідний тато
Хто ці люди? Звідки? Чи домоглися вони самі? Що саме і за який період часу? Які початкові умови у них були? Питань виникає безліч.
Критичний огляд
Основна фішка книги, яка випливає з назви і досвіду життя автора… оповідання йде як спогади сина про те, ЯК його виховували два батька, один з яких багатий, інший бідний… модель виховання перенесена Робертом на парадигму фінансового мислення в майбутньому. У зв’язку з таким зіставленням було б правильно в назві поставити не кому, а союз І!
Книга «Багатий тато, бідний тато» Роберта Кіосакі досить сильно піддавалася критиці — енергійні хлопці, які бажають миттєво розбагатіти, так і не знайшли на її сторінках чарівного швидкодіючого секрету. Замість дива була лише банальна ідея: працювати, зароблене по можливості не витрачати, а вкладати в справу. Ось і весь секрет!
Роберт Кійосакі не написав інструкцію для побудови бізнес-проекту, він не відкривав професійних секретів і не описував лазівки в законі і підприємництво, які б полегшили життя починаючому ПП. В ній навіть немає НЛП. Він просто звернув увагу на кілька важливих моментів у мисленні сучасної людини. Кількох важливих недоліків у фінансовому освіту, які до пенсії саме псують їй життя.
Може виникнути враження, що японець говорить про надмірно простих і банальних речах, писати книжки про яких — чисто дитячий садок.
Але виникає питання. Якщо там все так просто і всім зрозуміло, то чому ж бідні люди — точно так само бідні, як і бідняки з його книги? І чому вони роблять такі ж безглузді помилки, якщо ці істини так прості? Чому в книжці багатії багатіють, а бідняки юшку їдять? І чому все те ж саме відбувається у реальному житті.
Російська людина може почерпнути з книги не менше, ніж будь-який інший. Адже мова в ній, насамперед про програшному мисленні і невміння розпоряджатися своїми грошима, а вже потім про чисто американських способи їх видобутку та примноження.
Немає сенсу при підвищенні зарплати переїжджати у п’ятикімнатну квартиру — оренда збільшиться пропорційно нової зарплати.
Не потрібно при підвищенні на роботі купувати нову машину або набір мажорній побутової техніки — ціни на їх придбання і ціни на електрику можуть перевищити зарплатний куш.
І вже точно не потрібно орючи на двох роботах палити найдорожчі сигарети і обідати в ресторанах.
Якщо у тебе з’являються великі гроші — не витрачай їх задоволення. Притримай їх, пусти в справу, організуй регулярний дохід — і тільки тоді вирушай жерти в центральних шинках. Адже зарплата — це так чи інакше фіксована сума, і різко стрибнути вище неї не вийде. Не можна серйозно примножити свій дохід таким чином — ти ж працюєш на ці гроші, а не гроші на тебе. Ти не пускаєш їх в обіг, не вкладаєш у бізнес-оборот, а просто пускаєш в тгрну, проїдаючи і розбазарюючи на цяцьки. У більшості випадків великої зарплати не буває — вона завжди маленька. Завжди начальник козел, який тебе завжди має і не оцінює належним чином.
Бізнес в України та сусідніх країнах важче створити, ніж на заході. Це всі давно знають, і не раз проклинали білий світ, багато разів обломивши кігті про звірячі закони, податки і банальне шахрайство з усіх боків. А враховуючи кризу, стає зовсім смішно під час читання рекомендацій щодо активів, пасивів, авторське право і дивіденди.
Однак той, хто шукає, той завжди знайде. Важче — не означає неможливо. Приміром, інтернет — відмінне не оране поле, на якому може себе спробувати кожен. Є безліч історій про те, як прості хлопці і дівчата посидівши на дупі рік-півтора виходили на дохід, що перевищує кілька тисяч доларів. І адже ніхто не забороняють їм вкласти цей дохід у що-небудь ще. Що більшість з них, власне, і робить.
Книга »Багатий тато, бідний тато» не ставила перед собою завдання навчити кожного будувати ?6?

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!