Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Авторський переклад фільмів

Авторський переклад фільмів

Якщо ви володієте іноземною мовою в достатній мірі, щоб вловлювати хиби й неточності перекладу при перегляді загрніжних фільмів, то бізнес-ідея авторського перекладу фільмів як раз для вас. Хоча, якщо з лінгвістикою ви знайомі лише з чуток, але зате володієте відмінними організаторськими здібностями, і знаходитеся в пошуку ідеї для відкриття своєї справи, цей матеріал також може представляти інтерес для вас. Багато видів бізнесу народжуються і припиняють своє існування, стають неактуальними, і лише деякі з них тримаються «на плаву» століття, а то й тисячоліття. Переклад з іноземних мов відноситься саме до таких видів.
Послуги авторського перекладу в даний час вкрай затребувані. Крім перекладів фільмів, можна розробляти кілька інших напрямів:
Переклади навчальних семінарів
Телепередач
Відеоінструкцій
Рекламних роликів
Презентацій
Звичайно, не варто залишати без уваги і звичайний переклад текстів, але дохід від цього в рази менше, ніж від переведення відеофайлів. Найголовніше в розробці цієї бізнес-ідеї – згуртувати навколо себе команду однодумців – групу з трьох-чотирьох людей, в якій кожен достатньою мірою володіє яким-небудь іноземною мовою. Самий «міжнародний» мова зараз вважається англійська, тому для точності перекладу в команді потрібно мати не менше двох осіб, здатних перекладати з англійської. Причому, кожен повинен робити свій незалежний переклад, а потім результати порівнюються, і виробляється остаточний варіант перекладу.
Організація бізнесу
Створення будь-якого бізнесу починається з реєстрації компанії. Як це зробити, я розповідав у попередніх статтях (як відкрити ТОВ, вибір між ТОВ та ВП). Перекладачів можна набрати з числа студентів Вузів, що навчаються на факультетах іноземних мов, школярів старших класів, відмінно успішних з іноземних мов, вчителів чи перекладачів, які бажають підробити. Для початку потрібно підшукати приміщення, в якому буде проводитися робота. Потрібно офісна техніка, професійне відео – та аудіо-обладнання. Створення власного інтернет-ресурсу тільки збільшить потік клієнтів. Зазвичай окупність такого проекту відбувається менш ніж за півроку. При розширенні бізнесу, можна почати пропонувати додаткові послуги: створення субтитрів – це передбачає наявність в групі спеціаліста з монтажу відео, дикторські послуги – потрібні люди з «поставленим» голосом. Як варіант, всіх професіоналів можна залучати до роботи на час появи замовлень такого роду, штат їх можна не вводити. У фірмі може значитися два-три людини, а насправді працювати більше десятка.
Потрібно розуміти, що успіх цієї справи залежить від того, наскільки якісно проведено авторський переклад фільмів або інших відеоматеріалів. Саме грамотність, унікальність перекладу впливає на потік клієнтів і репутацію компанії. Важливу роль відіграє маркетингова стратегія: реклама, вивчення конкурентного ринку, створення постійної клієнтської бази. Успіхів вам!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!