Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Кредит / Автокредит на вживані автомобілі – плюси і мінуси

Автокредит на вживані автомобілі – плюси і мінуси

Якщо Ви хочете придбати автомобіль, у якого був господар, то напевно запитаєте: «чи Є певні переваги від придбання уживаного автомобіля в кредит?!». Безсумнівно у автокредиту на старі автомобілі є плюси, наприклад, один з них – мінімальні витрати на придбання автомобіля. Автокредит на старі автомобілі дозволяє позичальнику придбати автомобіль в мінімальні терміни, не відкладаючи гроші на купівлю транспортного засобу, протягом декількох років і зводить на немає, необхідність витрачати велику суму власних коштів на покупку авто.

Автокредит на старі автомобілі може обійтися Вам не набагато дорожче, ніж покупка автомобіля за рахунок власних накопичених коштів. Чому, запитаєте Ви? Все просто, відсоток по кредиту не сильно перевищує пороговий рівень інфляції, отже, взявши автомобіль в кредит, Ви не витратите дуже велику суму на відсотки, а шлях до Вашої мрії скоротиться в рази. Взявши кредит на старий автомобіль, Ви зможете, відразу отримавши права, сісти за кермо власного автомобіля.
Оформлення автокредиту на старі автомобілі більш привабливо, ніж придбання нового автомобіля в плані ціни. Автомобіль з пробігом коштує набагато дешевше нового автомобіля і крім того, оформивши кредит на старі автомобілі, Ви зможете розплачуватися за своє авто протягом декількох років маленькими платежами.
Брати автокредит на старий автомобіль краще всього в спеціальному автосалоні, де Вас проконсультують досвідчені механіки, яка машина прослужить довше, а кредитні фахівці допоможуть підібрати більш вигідну систему кредитування.

Ще одна перевага оформлення автокредиту на старий автомобіль – невеликий перелік документів, необхідний для покупки автомобіля, завдяки скороченню суми кредитування.
Купуючи уживаний автомобіль в спеціальному салоні Ви отримаєте певні гарантії і в короткі терміни вже станете законним власником автомобіля.
Старі автомобілі більш затребувані, ніж нові, все це, безсумнівно, обумовлюється їх ціною, але ж у автокредитування на старі автомобілі є і певні мінуси. Ви не знаєте як довго Вам прослужить Ваше нове придбання без поломок. Якщо на новий автомобіль Ви отримаєте певні гарантії і в разі поломки Вам безкоштовно відремонтують його в автосалоні або замінять на інший в деяких випадках, то з старим автомобілем на таке не варто сподіватися. Ремонтувати машину доведеться за свій рахунок, у кращому випадку за рахунок страховки, але це поодинокі випадки.

 

 

Якщо стаття “Автокредит на вживані автомобілі – плюси та мінуси” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн