Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Автокредит на вживані автомобілі – плюси і мінуси

Автокредит на вживані автомобілі – плюси і мінуси

Якщо Ви хочете придбати автомобіль, у якого був господар, то напевно запитаєте: «чи Є певні переваги від придбання уживаного автомобіля в кредит?!». Безсумнівно у автокредиту на старі автомобілі є плюси, наприклад, один з них – мінімальні витрати на придбання автомобіля. Автокредит на старі автомобілі дозволяє позичальнику придбати автомобіль в мінімальні терміни, не відкладаючи гроші на купівлю транспортного засобу, протягом декількох років і зводить на немає, необхідність витрачати велику суму власних коштів на покупку авто.

Автокредит на старі автомобілі може обійтися Вам не набагато дорожче, ніж покупка автомобіля за рахунок власних накопичених коштів. Чому, запитаєте Ви? Все просто, відсоток по кредиту не сильно перевищує пороговий рівень інфляції, отже, взявши автомобіль в кредит, Ви не витратите дуже велику суму на відсотки, а шлях до Вашої мрії скоротиться в рази. Взявши кредит на старий автомобіль, Ви зможете, відразу отримавши права, сісти за кермо власного автомобіля.
Оформлення автокредиту на старі автомобілі більш привабливо, ніж придбання нового автомобіля в плані ціни. Автомобіль з пробігом коштує набагато дешевше нового автомобіля і крім того, оформивши кредит на старі автомобілі, Ви зможете розплачуватися за своє авто протягом декількох років маленькими платежами.
Брати автокредит на старий автомобіль краще всього в спеціальному автосалоні, де Вас проконсультують досвідчені механіки, яка машина прослужить довше, а кредитні фахівці допоможуть підібрати більш вигідну систему кредитування.

Ще одна перевага оформлення автокредиту на старий автомобіль – невеликий перелік документів, необхідний для покупки автомобіля, завдяки скороченню суми кредитування.
Купуючи уживаний автомобіль в спеціальному салоні Ви отримаєте певні гарантії і в короткі терміни вже станете законним власником автомобіля.
Старі автомобілі більш затребувані, ніж нові, все це, безсумнівно, обумовлюється їх ціною, але ж у автокредитування на старі автомобілі є і певні мінуси. Ви не знаєте як довго Вам прослужить Ваше нове придбання без поломок. Якщо на новий автомобіль Ви отримаєте певні гарантії і в разі поломки Вам безкоштовно відремонтують його в автосалоні або замінять на інший в деяких випадках, то з старим автомобілем на таке не варто сподіватися. Ремонтувати машину доведеться за свій рахунок, у кращому випадку за рахунок страховки, але це поодинокі випадки.

 

 

Якщо стаття “Автокредит на вживані автомобілі – плюси та мінуси” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!