Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Статті / Ануїтетний або диференційований платежі: що вигідніше позичальникові ?

Ануїтетний або диференційований платежі: що вигідніше позичальникові ?


			
	  	Аннуитетный или дифференцированный платежи: что выгоднее заемщику ?

У наш час, напевно, кожен хоча б раз у своєму житті стикався з кредитуванням. Якщо платити вчасно і платежами, зазначеними у договорі, то проблем з кредитом не буде. Але платежі можуть бути двох видів: ануїтетний і диференційований. Який же вигідніше?
Для початку треба розібратися: в чому відмінності цих платежів? Крім назви, природно. Диффернцированный платіж передбачає нерівні платежі за весь термін кредитування. Іншими словами, чим ближче до погашення кредиту, тим менше буде платіж. Але в перші місяці, доведеться серйозно економити, щоб оплачувати великий щомісячний платіж. Перші місяці відбувається виплата відсотків і заборгованості за основним боргом.
Ануїтетний платіж являє собою однакові платежі протягом всього терміну кредитування. Тільки суть платежу полягає в тому, що в перші місяці відбувається погашення відсотків і лише мала частина заборгованості, а в самому кінці йде виплата основного боргу і мізерні відсотки за користування кредитом.
При деяких підрахунках, можна з’ясувати, що дуже багато залежить від терміну кредитування і суми. На перший погляд здається, що перший спосіб вигідний при довгому терміні кредитування. Але якщо ретельно провести розрахунок, виявляється, що це не так.
Багато позичальників навіть не замислюються про те, який вид платежів їм вибрати. Їм головне – схвалення заявки. Але не розібралися до кінця в банківських розрахунках, можна потрапити в негарну ситуацію. Тому кредити треба закривати як можна швидше, і по можливості робити хоча б частково-дострокове погашення, щоб відбувався перерахунок процентів і суми боргу. Це реальна можливість заощадити і не переплачувати за позикою.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN