Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Ануїтетний або диференційований платежі: що вигідніше позичальникові ?

Ануїтетний або диференційований платежі: що вигідніше позичальникові ?

 
 Аннуитетный или дифференцированный платежи: что выгоднее заемщику ?

У наш час, напевно, кожен хоча б раз у своєму житті стикався з кредитуванням. Якщо платити вчасно і платежами, зазначеними у договорі, то проблем з кредитом не буде. Але платежі можуть бути двох видів: ануїтетний і диференційований. Який же вигідніше?
Для початку треба розібратися: в чому відмінності цих платежів? Крім назви, природно. Диффернцированный платіж передбачає нерівні платежі за весь термін кредитування. Іншими словами, чим ближче до погашення кредиту, тим менше буде платіж. Але в перші місяці, доведеться серйозно економити, щоб оплачувати великий щомісячний платіж. Перші місяці відбувається виплата відсотків і заборгованості за основним боргом.
Ануїтетний платіж являє собою однакові платежі протягом всього терміну кредитування. Тільки суть платежу полягає в тому, що в перші місяці відбувається погашення відсотків і лише мала частина заборгованості, а в самому кінці йде виплата основного боргу і мізерні відсотки за користування кредитом.
При деяких підрахунках, можна з’ясувати, що дуже багато залежить від терміну кредитування і суми. На перший погляд здається, що перший спосіб вигідний при довгому терміні кредитування. Але якщо ретельно провести розрахунок, виявляється, що це не так.
Багато позичальників навіть не замислюються про те, який вид платежів їм вибрати. Їм головне – схвалення заявки. Але не розібралися до кінця в банківських розрахунках, можна потрапити в негарну ситуацію. Тому кредити треба закривати як можна швидше, і по можливості робити хоча б частково-дострокове погашення, щоб відбувався перерахунок процентів і суми боргу. Це реальна можливість заощадити і не переплачувати за позикою.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.