Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / 8 правил Роберта Кійосакі

8 правил Роберта Кійосакі

Вони не зроблять Вас багатим за замовчуванням, але сильно допоможуть на цьому шляху.
Правило 1. Ви повинні пристрасно хотіти розбагатіти.
Невелику, слабеньке бажання не приведе вас до успіху. Ви повинні всією душею зненавидіти бідність, безгрошів’я і буквально загорітися ідеєю знайти фінансову свободу. Тільки ця пристрасть і внутрішній вогонь здатні привести вас до багатства.
Правило 2. Ви повинні бути твердо впевнені, що гідні багатства і неодмінно досягнете його.
Якщо для вас характерні думки типу «Мені ніколи не розбагатіти», «Я не можу дозволити собі дорогі речі», «Треба економити» і т. п. — ви не розбагатієте. Щоб стати багатим, треба почати думати як багатий чоловік, а саме: «Я можу робити гроші», «Я можу дозволити собі все, що завгодно» і т. п.
Правило 3. Вам необхідно позбутися від страху втрати грошей.
Щоб розбагатіти, треба постійно вкладати гроші, і лише тоді вони будуть працювати на вас. Це ризик, і на цьому шляху неминучі втрати. Більшість людей не можуть розбагатіти саме тому, що надто важко переживають втрату грошей і бояться цього.
Чи готові ви дев’ять разів поспіль потерпіти невдачу і втратити гроші, якщо на десятий раз виграєте, і виграш окупить всі ваші втрати? Той, хто сміливо відповідає «Так», має шанси на велике багатство.
Правило 4. Вам доведеться скоротити свої витрати.
Відкласти купівлю предметів розкоші до кращих часів: багатий чоловік спочатку вкладає гроші в інвестиції, в бізнес і лише потім купуєте щось для себе. Більшість людей купують якраз навпаки: купують дорогі речі, щоб виглядати багатими.
Багатьом це вдається, але виглядати багатим — не означає бути багатим: якщо у вас є дорога машина, квартира, заміський будинок, але все це куплено в кредит або на останні гроші і у вас немає вільних коштів, які працювали б на вас, то ви не багаті, а бідні.
Правило 5. Вам треба скорочувати пасиви і нарощувати активи.
Пасиви — це все те, що вимагає витрат, не приносячи ніяких прибутків: квартира, будинок (якщо ви в ньому живете, а не здаєте в оренду), машина (якщо ви не заробляєте з її допомогою грошей) і т. д.
Активи — це все те, що приносить вам гроші: бізнес, інвестиції, нерухомість, що здається в найм і т. д. Якщо у вас зовсім немає активів або їх дуже мало — ви не розбагатієте.
Правило 6. Ви повинні бути готові піти з роботи за наймом і зайнятися власним бізнесом.
Тільки так ви зможете створити непогані активи і заробити достатню кількість грошей для майбутніх інвестицій — адже справжнє багатство створюється лише інвестуванням.
Вас не повинно зупиняти відсутність стартового капіталу — пригадайте, що ми живемо в інформаційний вік, коли для успішного бізнесу важлива насамперед гарна ідея. У вас є шанси закласти основи успішного бізнесу.
Правило 7. Опануйте мистецтво інвестування.
Навіть якщо у вас поки зовсім мало грошей, ви повинні освоїти мистецтво інвестування. Підвищуйте свою фінансову грамотність, вивчайте все можливе способи пропозиції грошей — піфи, акції, банки, нерухомість, дорогоцінні метали і т. д.
Починайте потроху інвестувати, вчіться отримувати швидкий прибуток (наприклад, купуючи і продаючи акції), і з часів за умови розвитку власного бізнесу ви зможете стати досить великим інвестором, щоб продати свій бізнес, відійти від справ і жити на доходи від інвестицій. Ось тоді й настане для вас бажана фінансова свобода.
Правило 8. Ви повинні дуже любить гроші.
Це правило, може бути, найважливіше: ви повинні любити гроші. Ви повинні думати про них, говорити про них, шукати нові способи їх примноження.
Це повинно бути для вас цікавим захоплюючим заняттям. Якщо вам не дуже цікаво все, що пов’язано з фінансами, — шансів на даний велике багатство у вас небагато.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.