Home / Бізнес / 8 порад, як почати свою справу

8 порад, як почати свою справу

Рано чи пізно робота в офісі набридає, хочеться працювати на себе, а не виконувати накази начальника. В голову приходять різні думки, наприклад, почати свою справу. Поки це нова для вас сфера діяльності, ви обережно робите перші кроки, збираєте інформацію. На даному етапі ви потребуєте в доброму раді і підтримки, який допоможе і далі йти у вибраному напрямі.
1. Чим більше, тим краще?
Ваш бізнес може пропонувати безліч послуг і продуктів. Вам здається, що чим більше продуктів ви продаєте або послуг пропонуєте, тим краще у вас йдуть справи. Ви відкриваєте паралельно декілька бізнесів і сподіваєтеся, що в разі невдачі з одним «вистрілить» інший. У такому разі ви просто розпорошуєте власні сили і не можете сфокусуватися. А підсумок може очікувати плачевний, як у прислів’ї про двох зайців. Поставте пріоритетним завданням якість, а не кількість. Нехай у вас буде дійсно хороший продукт або послуга, а не безліч посередніх.
2. Думайте про свою справу.
Всесвіт — дружня середа, яка містить всі необхідні ресурси. Варто придивитися навколо, і ви можете знайти і реалізувати свою можливість. Це можуть бути нові технології або новаторські ідеї. Ви повинні навчитися відрізняти зерна від полови. Якщо щось має відношення до бізнесу – візьміть на озброєння. Якщо ні — пройдіть повз. Налаштуйте фільтр вашого сприйняття під кутом пошуку нових можливостей і витягання вигоди з них.
Головне – не зависайте довго над однією ідеєю, інакше можете поринути туди на шкоду життєвим інтересам і іншим, можливо кращим, ідей. Якщо ви знайшли, як вам здається, хорошу ідею, проаналізуйте її попередньо. Разлинуйте листок навпіл і вкажіть всі плюси і мінуси. Тільки після цього приймайте рішення Вам почати свою справу або все ж пошукати іншу бізнес-ідею.
3. Робити те, що вам не подобається.
Іноді ми стикаємося з завданнями, які нам не подобаються. Тоді є спокуса залишити «на потім» або проігнорувати таку задачу. Але у випадку рішення розібратися з цим завданням мозок знаходить ресурси на її рішення. В іншому випадку у вас може виникнути проблема із-за залишеної завдання.
Найкращий спосіб досягти ефективності – виконати завдання найкращим з можливих способів. Завдання здасться вам більш цікавою, якщо ви оригінально підійшли до її вирішення або спробували змінити своє сприйняття на отримання нового досвіду або досвіду.
5. Живіть тут і зараз.
Часто буває, що нове починання занадто довго розвивається. Залишайтеся в сьогоденні. Не загадуйте далеко вперед. Планування – важлива задача, а очікування гіршого в майбутньому виснажує ваші ресурси. Зосередьтеся на тому, що ви робите. Озирніться назад і подумайте, скільки сил вже вкладено, бути може, пора зробити перерву і відпочити.
Коли ви дивитеся занадто далеко вперед, у вас може з’явитися сумнів у своїх силах: «а раптом я не дійду так далеко». Почавши свою справу, поступово просувайтеся. Вирішуйте нагальні завдання.
6. Менше слів, більше діла.
Коли ви хочете щось зробити – просто робіть це. Не думайте, не кажіть – робіть. Як у прислів’ї «у нас багато розумних людей, але мало рішучих». Почніть щось робити прямо зараз, і як тільки ви почнете, то наберете свою швидкість. В іншому випадку Ви ризикуєте ніколи не почати своєї справи.
7. Позбавтеся від своїх страхів.
Наші страхи причаїлися в підсвідомості. Можливо, вони родом з дитинства або з’явилися протягом життя. Неважливо, як вони там опинилися. Це лише думки.
Є безліч речей, які хотілося б зробити, але щось вас зупиняє. Ви повинні опрацювати свої страхи. Знайти ці думки і позбутися від них. Чим більше ви будете йти на свої страхи, тим міцніше і більш цілісний буде ваша особистість і те, чим ви займаєтеся.
З тієї ж причини, коли ви боїтеся чого-то і наймаєте іншого зробити за вас цю роботу, ви витратите вдвічі більше часу, а отримаєте менше. Ви повинні бути головного і говорити, що і як треба робити.
8. Моделюйте.
Не пробуйте винайти колесо, користуйтеся вже відомими напрацюваннями. Інші люди до вас займалися бізнесом і досягли в цьому успіху. Візьміть за приклад людини, який надихає вас і є при цьому успішним. Тоді ви знайдете те, чого могли б повчитися.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно