Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / 8 кроків до скорочення заборгованості по кредитній карті

8 кроків до скорочення заборгованості по кредитній карті

8 шагов к сокращению задолженности по кредитной карте

Присутність заборгованості по кредитній карті є дуже дорогим, і не тільки тому, що ви повинні сплатити всі відсотки, але і тому, що майбутній дохід буде направлено на оплату минулих покупок. Скорочення заборгованості по кредиту дозволяє зберегти більшу частину доходів, в доповнення до збільшення кредитного ліміту за рахунок кредитної карти, що може знадобиться в майбутньому, коли будуть потрібні кошти за низькими відсотковими ставками.

1. Припинити використання карти

Як би не намагалися погасити заборгованість по кредитній карті, у вас нічого не вийде, якщо ви кожен місяць витрачаєте більше грошей, ніж повертаєте на карту. Візьміть всі свої кредитні картки, і обов’язково використовуйте тільки дебетові картки, чеки та готівка для покупок. Якщо виникнуть проблеми з погашенням кредиту, краще відмовтеся від покупки, які ви не можете собі дозволити.

2. Зниження процентних ставок

Зверніться з проханням до кожного з банків по кредитним карткам, щоб зробити процентні ставки нижчими. Отримання більш низьких ставок збільшує щомісячний платіж, і при цьому ви оплачуєте залишок боргу. Часто банки знижують ставки, принаймні, до двох відсотків, особливо якщо ви розглядаєте переказ залишку на карті з більш низькою ставкою.

3. Автоматизація мінімальних платежів

Штрафи та пені за прострочення платежів по кредитній карті коштують грошей, які могли б використовуватися, щоб знизити заборгованість. Щоб уникнути цього, з вашого дозволу, банк може кожен місяць, виробляє автоматичне погашення мінімальних платежів з поточного рахунку на кожну з ваших кредитних карт. Це також економить ваш час, щоб гуртувати кожного платежу окремо.

4. Зменшення витрат

Зменшення балансу кредитної картки відбувається швидше, якщо платити більше коштів, ніж мінімальний щомісячний платіж. Щоб зробити це, необхідно скоротити витрати бюджету. Виберіть предмети розкоші і відмовтеся від них, і використовуйте всі ці гроші для погашення боргів. До цього відносяться непотрібні покупки одягу, їжа в ресторанах, платне кабельне ТБ, алкоголь, книги, фільми та розважальні заходи.

5. Зробити додаткові платежі

Кожен місяць, зробіть додатковий платіж по кредитній карті з високою процентною ставкою. Чим більше додаткова оплата, тим швидше скоротиться заборгованість по кредитній карті. При оплаті боргу по карті з високою процентною ставкою зменшиться сума відсотків, яку платите кожен місяць.

6. Використовуйте додаткові доходи

Коли отримуєте непередбачені додаткові доходи, наприклад, премію на роботі, податкові відрахування або дар готівкою, їх можна застосувати в якості додаткової оплати кредитної картки. Несподівані гроші підуть на погашення боргу, і ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте.

7. Відстеження ваших успіхів

Допоможіть собі самі, відстежуючи зменшення залишків коштів на кредитних картах. Заведіть журнал і відзначайте загальну суму заборгованості, що залишилася кожен чи місяць кожен квартал, в залежності від того, як часто хочете бачити зміни. Це буде сприяти вам, і надихати рухатися в правильному напрямку.

8. Допомога друга

Виплата боргів по кредитній карті, представляє, набагато більше задоволення, коли ви робите це з одним. Якщо у вас є конкурентоспроможний однодумець в цій грі, щоб змагатися, хто зможе покласти більше своїх доходів на погашення боргу, чи хто зможе вибратися першим з боргів. При цьому необхідно регулярно ділиться змінами, можливо, деякими з кращих стратегій, які ви знайшли.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!