8 кращих фільмів про маркетинг і рекламу

1. Generation П (2011)
Фільм по бестселеру Віктора Пелевіна про співробітника рекламного агентства, який досить успішно займається адаптацією західних брендів під російську ментальність.
Бонуси: у фільмі показана специфіка російської рекламної індустрії, а також багато прикладів рекламних роликів.
Відео: приклад успішної реклами.
2. Чого хочуть жінки ( 2000)
Мелодрама про спеціаліста одного з провідних рекламних агентств, який отримав здатність читати думки, завдяки чому просунувся по кар’єрних сходах.
Бонуси: показані будні творця реклами, а у головних ролях – Мел Гібсон і Хелен Хант.
Відео: приклад створення реклами.
3. Тут курять ( 2005)
Фільм про тютюнового лобіста, який просуває сигарети і намагається довести користь куріння. Показана виворіт рекламних кампаній, приклади PR-технологій та кризового маркетингу. Головний герой перемагає у дискусіях і приносить мільйони своєї компанії.
Бонуси: у фільмі багато прикладів того, як правильно вести суперечку і переконувати.
Відео: приклад роботи професійного маркетолога.
4. Сімейка Джонсів (2010)
Фільм про зразкову сім’ю, члени якої зовсім не родичі, а співробітники маркетингової компанії, які створюють ілюзію щасливого сімейного життя, а заодно рекламують дорогі товари.
Бонуси: у фільмі показано дію прихованого маркетингу.
Відео трейлер, в якому показана суть фільму.
5. Найбільший фільм з усіх коли-небудь проданих (2011)
Документальний фільм про бренди і реклами в кіно (продакт-плейсмент), який створений на гроші компаній, вклалися в рекламу своїх товарів у цьому фільмі. Головний герой вирішує головну проблему: як догодити всім спонсорам, але при цьому зберегти ідею фільму і остаточно не продатися?
Бонуси: у фільмі показано хитрощі продакт-плейсменту, а також багато прикладів креативного підходу до створення реклами.
Відео: чудеса нейромаркетинга на прикладі.
6. 99 франків (2007)
Фільм за культовим романом Фредеріка Бегбедера про майстра створення рекламних роликів, який впливає на те, що покупці захочуть завтра. Але одного разу він повстає проти системи і саботує власну рекламну кампанію.
Бонуси: показаний світ рекламної індустрії зсередини.
Відео: як придумують рекламу.
7. Крутійство (1997)
Фільм про те, як голлівудський продюсер створює інсценізацію війни для показу по телебаченню. Всі проблеми, що виникають під час зйомок, продюсер майстерно пускає на користь справі і ніколи не впадає у відчай. Фільм про те, як створюється дезінформація і як актори і режисери роблять новини.
Бонуси: у головних ролях Дастін Хоффман і Роберт Де Ніро.
Відео: приклад того, як підробляють новини.
8. Віктор Фогель – Король реклами (2001)
Фільм про молодого і досить незграбного хлопця, якому доручили розробляти рекламну кампанію для нової моделі Опеля. З фільму можна дізнатися про рекламних бюджетах великих концернів, а також про різницю між рекламою та мистецтвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.