Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / 8 класних звичок, які варто взяти на озброєння прямо зараз.

8 класних звичок, які варто взяти на озброєння прямо зараз.

Ось вісім корисних порад, які допоможуть вам бути більш організованими і продуктивними, а також зберегти своє здоров’я. Почати привести своє життя в порядок ми настійно рекомендуємо прямо з цієї хвилини!
1. Контроль запитів сторонніх ресурсів
Почніть серйозніше й уважніше ставитись до надання стороннім сервісам, програм, додатків доступу до будь-яких ваших даних (наприклад, в соціальних мережах). Якщо сумніваєтеся, краще відхиліть запит. Регулярно перевіряйте, кому ви дали дозвіл на доступ в недавньому минулому, і ігноруйте запити програм, якими ви не користуєтесь.
2. Організація додатків
Витратьте трохи часу на те, щоб привести свій телефон в порядок. Перегляньте всі встановлені програми і видаліть непотрібні вам. Решта програми можна розподілити по папках або хоча б в логічному порядку. Щоб уникнути хаосу, завантажуйте нові утиліти в папку «Нове» або на окрему сторінку. Якщо свіжі програми не використовуються в перші два тижні, безжально видаляйте їх!
3. «Запиливание паролю
Дослідження показують, що багато хто як і раніше продовжують встановлювати не надто мудровані паролі, незважаючи на очевидні ризики. Не будьте одним з них. Зараз існує величезна кількість безкоштовних онлайн інструментів для створення складних паролів, які дуже важко зламати.
4. Турбота про поставу
Зробіть над собою невелике зусилля і подбайте про своє тіло і здоров’я, коли працюєте за комп’ютером, ноутбуком або яким-небудь іншим сучасним гаджетом. Придбайте зручне офісне крісло, скоротіть час перебування за ноутбуком лежачи на дивані, купіть спеціальну підставку для планшета, — тільки зробіть це як можна швидше. Ваше тіло обов’язково подякує вам за це.
5. Резервне копіювання
Останні дослідження показують, що 43% власників комп’ютерів створюють резервні копії даних не частіше одного разу на рік, і тільки 10% роблять бекапи на регулярній основі. А ризик втрати важливих даних надзвичайно великий. Спробуйте різні рішення, програми і утиліти, заведіть щоденник сеансів резервного копіювання, і головне — коли прийде час наступного сеансу, не пропускайте його.
6. Розбір папки «Вхідні»
Якщо у вас зібралася гора непрочитаних емейлів, саме час їх розібрати зараз і ввести звичку робити це регулярно. Почитайте поради по організації свого електронного ящика; створіть папки, налаштуйте фільтри, встановіть ярлики — все це допоможе вам заощадити час на розборі і прочитання листів. Введіть звичку чистити папку «Вхідні» в кінці кожного дня або тижня. Тоді проблем з поштового трясовиною, засасывающей вас все глибше і глибше, більше не виникне.
7. Упорядкування фотографій
У вас теж є цілі гігабайти завантажених картинок і розкиданих по різних папках фотографій? Впорядкувати всі наявні зображення — це, мабуть, одна з найскладніших завдань, з якої ви повинні впоратися [ми в вас віримо;)]. Чи Будете ви створювати нові альбоми, завантажувати фотографії на фото-сайти (для зберігання та шарінга) або сортувати картинки безпосередньо при їх завантаженні, — ми бажаємо вам величезного терпіння!
8. Регулярне придбання нових техзнаний
Щотижня знаходите час, щоб дізнаватися щось нове про технології, які вас оточують. Сьогодні вивчили нову комбінацію клавіш на комп’ютері, завтра — як змінити налаштування програм для збільшення продуктивності вашого смартфона, і так далі. Так пройде цілий рік, а в кінці нього ви зрозумієте, що ваші техзнанія значно покращилися.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.