8 1/2 ідей для зростання конверсії

Підвищення конверсії – це постійна гонка. Якщо ви хочете бути серед лідерів і отримувати все більше клієнтів (або ж хоча б залишатися на тому ж рівні), то необхідно постійно займатися веб-аналітикою і на основі отриманих даних вносити зміни на сайт.
У сьогоднішній статті я поділюся з вами новими ідеями щодо збільшення конверсії. Спробуйте кожен з цих способів. Вони допоможуть вам підняти продажі сайту.
Попередження! Звичайно, не всі способи підійдуть саме вашому сайту. Відзначайте саме ті, які здаються вам цікавими конкретно для вашого проекту.
1) Позбавтеся від бічної колонки
Сайдбар часто корисний і дозволяє розмістити додаткову інформацію або навіть заклик до дії. Але якщо ви відмовитеся від нього, то зможете ефективніше використовувати простір тематичної частини, детальніше пропрацювавши структуру продає тексту і його дизайн.
І найголовніше – потенційний клієнт буде сканувати текст зверху вниз, не відволікаючись на бічну колонку. Більше шансів отримати конверсію. Особливо гарний такий спосіб, якщо ви продаєте 1 продукт або 1 послугу на сайті (а додаткові сторінки є допоміжними).
2) Спрощуйте точки контакту
Контакт у вас може бути по телефону, або через форму онлайн-чат (миттєві повідомлення). Саме тому не варто плодити безліч різних закликів з формою Контакти, які дублюють один одного, але володіють різними формулюваннями. Приклади:
Написати нам
Замовте консультацію
Зворотний дзвінок
Контакти
Велика кількість різних закликів для однакової форми впливає негативно. Перевірено на нашому власному сайті. Це просто призводить до зниження заявок. На новому ми відмовилися від такої великої кількості закликів (і, до речі, новий сайт вже скоро буде запущений).
3) Використовуйте соціальні докази активніше
Зазвичай відгуки на цільовій сторінці є доповненням продає тексту. Однак має сенс спробувати зробити їх основою. Тобто щоб саме відгуки були основним важелем, який впливає на рішення клієнта про співпрацю з вами. Тут допоможе правильна компоновка сторінки і дизайн.
Таке часто використовують на головних сторінках сайт, але такий же варіант має сенс спробувати і на цільових. Якщо у вас є хороші реальні відгуки. І, до речі, фотографія клієнта у відгуках працює краще логотипу компанії. Тому намагайтеся розміщати відгуки від реальних людей (b2b від представників компанії).
4) Повторюйте заклик до дії кілька разів
Психологія людини – дивовижна штука. Якщо постійно повторювати йому якесь твердження, то він швидше повірить у нього. Тому заклик до дії повинен бути присутнім у кількох місцях на сторінці. Спробуйте розмістити його на початку тексту, середині і кінці.
Наприклад, для одного нашого проекту з англійської мови основним закликом став саме той, який розміщувався посередині. А якби його не було?
А ще заклик варто тестувати: Який наказ до дії? Тестуємо кнопку призову
5) Цифри і факти на стіл
Це можуть бути:
Реальні відгуки
Цифри, досягнення
Нагороди та сертифікати
Роки роботи і кількість клієнтів
Кількість співробітників
Кількість реалізованих проектів
Розміщуйте якомога більше даних про вашу компанію. Це допомагає продавати. Завжди.
6) Тестуйте спрощену форму заявки
На час приберіть зайві дані і залиште тільки 2 необхідні поля: телефон і ім’я або ім’я та e-mail (залежить від вашої компанії). І подивіться, як зміниться поведінка відвідувачів.
Спробуйте прибрати форму заявки і залишити один телефон. І навпаки. Як зміниться конверсія? Тут можуть бути несподівані результати.
Наприклад, на сайті компанії, яка займається знищенням шкідливих комах і гризунів ми зробили великий заклик (немов величезна кнопка) з телефоном компанії. Саму ж форму заявки розмістили в боковій колонці і зробили менш помітною, так як наші тести показали, що для цієї компанії телефон набагато ефективніше форми.
Акцент на формі знижував загальну кількість заявок в три рази порівняно з акцентом на телефоні. Тестуйте. Результати можуть бути несподіваними.
7) Пробуйте різні формулювання на кнопках призову
Самий популярний приклад йде з англомовних сайтів.
Застарілий (слабкий) варіант:
«Sign up today»
Хороший варіант на сьогоднішній день:
«Increase Your Revenue. Sign Up today»
Додавайте кінцеву вигоду прямо на кнопку призову.
8) Тестуйте різні подарунки
Подарунок сильно впливає на конверсію. Іноді додавання подарунка взагалі ніяк не змінює продажу, а іноді заміна одного подарунку на інший веде до різкого стрибка конверсії. Раджу іноді спробувати хоча б 3 варіанти подарунків, поставивши на них акцент на цільових і вказавши їх у контекстній рекламі, а потім порівняти результати.
Для однієї компанії по установці вікон ефективним виявився подарунок у вигляді безкоштовного вивозу сміття. А от різні аксесуари до вікон йшли гірше. Вони є у багатьох і на конверсію не впливали. Ми порівняли в контексті 3 подарунку:
Вивіз сміття
Сітка в подарунок
Засоби для миття вікон
Перший підняв конверсію, а другий і третій взагалі ніяк не вплинули на неї. Тобто можна було навіть давати рекламу без цих подарунків.
Бонусний рада:
Працюючи над продають сторінками, подумайте, наскільки для вашої аудиторії важливий текст? Ви можете зробити сторінку з великою кількістю тексту або графіки? Що захоче ваша аудиторія? Спробуйте різні варіанти. Іноді графіка говорить більше, ніж текст. І не забувайте про варіанти з відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.