Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 6 перевірених способів заробити грошей!

6 перевірених способів заробити грошей!

Заробіток на біржах коментарів

  1. Приходимо додому, відкриваємо гугл і знаходимо біржі 2 коментарів: qcomment і wpcomment. За 30 хвилин, увечері, з обох бірж можна заробити 150 грнлів.
    150р*30д= 4500 грнлів
  2. Якщо ви не копірайтер, то це не біда, не варто кричати, що ви спец і берете 5$ за килознак. Спробуйте взяти пару замовлень, за середньою ціною 20 грнлів за 1000 знаків без пробілів (збп). Не беріть великі обсяги, для початку 10 000 в день (по часу приблизно 60 хвилин забере).
    10к*30д*20 р)= 6000 грнлів.
  3. Forumok і Prospero. Поняття не маю, скільки там можна заробити, але бачив, що там багато завдань. Якщо у вас є сторінка у ВК, FB і Twitter, то за мінімальною ціною 0.03$ можна хоча б 1500 грнлів заробити.
    Всього 3 цих способу здатні принести близько 300 доларів в місяць.
  4. Взяти середній кредит у банку, місяць видачі кредитів на форумах під «смачний» відсоток — заробіток вийде не великий, але чим погана ідея? Варто оцінити всі ризики і добре зважити свої цілі.

Для тих, хто трохи знайомий з сайтами:

Продавати готові семантичні ядра людям. Де взяти? Якщо є Кейколлектор (програма коштує 1500 грнлів) і доступи до будь статистикам будь-яких сайтів (бажано, звичайно — комерційним) — парсим стату, заганяємо в кейколлектор — отримуємо купи ключів. Відсіваємо пустушки і отримуємо велику пачку запитів. Живих запитів, більше половини яких немає в Вордстаті (в цьому і цінність).

Після чого є 2 варіанти — або продавати відразу «як є» — дешево, але 30-40 баксів за хорошу пачку ключів згрнати можна (10 продажів = 300-400$).

Або розбити на групи і продавати дорожче під гаслом: «Все розбите і растусовано — вам тільки взяти пачку запитів і написати за ним статтю». Продавати на форумах. І у себе на блозі. Цільова аудиторія — SEO-оптимізатори.

Взяти цю растусованную пачку і замовити по ним написання дешевих статей, після чого самому ретельно їх перечитати і відредагувати і продати в рази дорожче.
Продавати раджу на біржах готових статей. На біржах продавати з описом: «Статті для оновлення сайту, заточені під запити … … і …, для людей і гарно структуровані. — багатьом лінь писати статті тільки заради оновлення. А тут — візьмуть за милу душу. Продавати не дорожче 2$ за килознак.
Один мій знайомий тільки такими рерайтами і годується. Працює 1,5 року — на місяць вже виходить за 900$. Спочатку було по 150-200$, поки не наростив обсяги і не навчився продавати статті дорого.
Семантичне ядро по суті — пасивний заробіток. 1 раз зробив і продавай себе.
Редакторська робота — зробив ТЗ, отримав тексти і сиди читай, редактируй кожен день перед сном — не напряжно, але бабки є.

Дуже непростий спосіб, з гарною віддачею. Вимагає певних навичок і повне розуміння сленгу.
Вибираєте тематику з — кредити, бізнес, будівництво, ремонт, нерухомість, туризм .. мб авто і медицина ще.

Хвилина часу

Забираєте на самий самий сайт (або кілька) з обраної тематики, наприклад якщо брати будівництво ремонт можна зайти на stroy .ru там обираєте собі кластер (розділ) і витягуєте з статей (вірніше з їх заголовків — підзаголовків) ключі, пробиваючи в вродстате, так десь штук 50 цікавіше нч ключиків, через хвилин десять глянувши на статтю ці ключі будуть самі вимальовуватися перед вашим поглядом . На виході у вас 50 цілком собі якісних ключів на певну тематику, це може бути облаштування заміського будинку, штукатурні роботи, і тп.

Безкоштовним софтом (типу магадан, слово*б або якщо колектор взагалі супер) витягуєте хвости якщо вони є. 15 хв спарс + 20 хвилин сміття викинути

Складаєте тз рерайтеру на 50 статей по 2к головний ключ + хвостики 20 хвилин на оформлення у ворд файлі
Пиляйте тему на біржі контенту (благо їх маса вже розвелося) або ще десь, так можна і так знайти умільців що пишуть тексти по 50 центів за килознак — зазвичай це дуже нікудишній текст з всілякими помилками, тому виділяємо 3 години на редагування і перечитку.

У той час як вам пишуть статті, заходьте на сайт паблік шаблонів (в залежності від движка знайомого вам) краще західний і вибираєте пристойний шаб але без химерною графіки, просто і зі смаком. Встановлюєте його на денвер налаштовуєте і тп розібратися з усіма основними двигунами — 2 години часу максимум на рівні почистити від посилань, перетягнути модулі, поставити плагін — благо в мережі повно інфи, виділимо на все це справа хай 4 години.

Відредаговані статті заливаєте на сайт, додаєте картинки по кілька на статтю, прописуєте тайтли, метатеги (як правильно можна знайти в мережі). на все це справа піде 3 години з перервами на каву, головне дивіться за красиво відформатованим текстом (терпіти не можу коли чорти що з контентом на сторінці).

Продаєте те що вийшло на серч, телдери, позиціонуєте як сайт під НЧ запити для збору трафіку і тп. У пості пишіть правду не треба писати про супер уникализированный або навіть унікальний шаблон є умільці), копірайт найвищого рівня і тп. Напишіть як є, рерайт + оптимізація під ключі + чистий симпатичний паблік шаблон.

Такі сайти беруть від 150 $ (зазвичай 200-210). В першу чергу їх забирають хлопці які торгують сайтами прийнятими в міралінкс, ггл, прсэйп і т. п., вони прекрасно розуміють що переплачувати за унік шаблон нафіг не потрібно, а ті нч ключики дадуть у майбутньому той самий мінімальний трафік який потрібен для потрапляння в ці біржі + комерційна тематика вашого сайту позначиться.

Разом 12 годин часу (розбийте на 4 дні при вашій завантаженості як раз) + 50$(рерайт) — профіт від 100$ за 4 дні або від 95$ якщо продавати на серч (5$ відкриття теми).

Якщо беремо що у вас є приблизно 8 тижнів або 56 днів, а на один сайт йде 6 днів (4 на роботу а 2 на відпочинок і похибки) вообщем 9 штук повинні встигнути, разом від 900$ — 1400$
+ можна експериментувати (извращатсья) і писати рерайт самому (типу як би заощадити на малій дистанції) або навпаки витратити доп гроші на установку і налаштування-чистку шаблону за вашим тз (зазвичай 15-20$) і заощадити час.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!