Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / 5 вправ, які допоможуть знайти ваше призначення

5 вправ, які допоможуть знайти ваше призначення

Знаєте, як зрозуміти, своїм шляхом ви йдете? Досить просто. Якщо щоранку ви встаєте наповненим енергією і творчими ідеями — ви на своєму шляху. Якщо ж ви ненавидите дзвін будильника і піднімаєтеся з поганим настроєм — пора змінювати роботу. Ось кілька вправ, які допоможуть вам зрозуміти, чим вам треба займатися насправді.
Вправа 1. Повернути дитячу зацікавленість
Знаєте, чим відрізняється геній від простої людини? Геній відстоює своє право займатися улюбленою справою. Зазвичай це відбувається в самому ранньому віці.
Відповідайте собі на питання, чим ви любили займатися в дитинстві. Ще до того як ваші батьки почали впихати у вас установки, що «малюванням на хліб не заробиш» або «танці — це несерйозно». Напишіть три речі, які вас реально захоплювали в дитинстві. Це невелика підказка, куди прагнути.
Вправа 2. Шукаємо закономірності: 20 улюблених занять
Тепер давайте складемо список з 20 ваших улюблених занять. Нехай деякі з них вам здаються банальними (наприклад, їсти смачну їжу) — все одно пишіть. Коли список буде готовий, подивіться уважно на ці заняття. Бачите закономірності? Може бути, у вашому списку превалюють справи, пов’язані з допомогою людям? Або якісь спортивні заняття? Або справи, пов’язані зі спокійною монотонною роботою?
Зрозумійте, за яким груп можна розбити цей список. Він допоможе вам зрозуміти, яким життям ви хотіли б жити.
Вправа 3. Ваше ідеальне оточення
Якщо у вас ніхто не вірить, то повірити самому в себе стає ще складніше. Саме тому середовище, що породжує переможців, майже завжди складається з переможців. На жаль, середовище, в якому ми звикли рости, не сприяє створенню геніїв.
Уявіть, що світ за ніч змінився під ваші запити. І на ранок він буде наповнений такими людьми, якими ви захочете. Якими будуть ці люди? Якими якостями вони володіють? Може, всі вони творчі, або, навпаки, це люди, які склали сопромат на п’ять з плюсом? Може, вони все роблять швидко, або, навпаки, ви б хотіли уповільнити світ?
Що ви дізналися про себе і що вам потрібно, щоб повністю проявити себе?
Вправа 4. П’ять життів
А тепер уявіть: у вас буде п’ять життів. І в кожній з них ви зможете стати тим, ким хочете. Як ви проживете ці п’ять життів?
Ця вправа, як і всі інші, ви можете підігнати під себе. Якщо дасте ради за три життя — беріть три. Потрібно десять — ні в чому собі не відмовляйте. Я вибрала п’ять тільки тому, що мені подобається це число.
Отже, уявіть, що одне життя ви присвятіть біології, другу — професійних подорожей, третю — для того, щоб завести велику родину з купою дітей, у четвертій станете скульптором, а в п’ятій — астронавтом. Яка подобається більше?
Найважливіше тут зрозуміти наступне: якщо вам треба вибрати лише одну життя, нехай навіть ту, що вам більше всього подобається, вам все одно буде не вистачати інших. Тому що вони — це ваша невід’ємна частина. Нам в голови вдовбали: «Визначся!». І це сумно.
У світі зустрічаються люди, народжені для єдиної мети, але це рідкісний виняток. Кожна з ваших життів містить що-то, що ви дуже любите і в чому потребуєте. І ви можете привнести це в своє життя.
Вправа 5. Мій ідеальний день
Зараз нам належить довга прогулянка по вашій уяві. Візьміть ручку і листок, і погнали. Отже, яким ви бачите свій ідеальний день?
Проживіть цей день в теперішньому часі та у всіх подробицях: де ви прокидаєтеся, який це будинок, хто лежить поруч з вами, що ви їсте на сніданок, який одяг ви одягаєте, що ви робите, якою роботою ви зайняті, вдома або в офісі?
Не обмежуйте свою фантазію. Описуйте день, який би проживали, будь у вас абсолютна свобода, необмежені засоби і всі сили і вміння, про які ви тільки мріяли.
Після того як список складений, поділіть всі ваші фантазії на три групи:
1. Що з цього вам необхідно як повітря.
2. Що необов’язково, але все одно дуже хотілося б мати.
3. Без чого можете обійтися.
Наше життя складається з життєвого досвіду, історій, ролей, відносин, заробітку, навичок. Що з цього ми самі вибираємо. Що з того, що ми називаємо своїм вибором, насправді є компромісом. Що-то взагалі випадковість. Щось з цього необхідно і дуже дорого. Але все це — не ви.
Зосередьтеся на собі. Знайдіть те, що любите. І почніть рухатися до свого призначення.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.