Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 5 відштовхують звичок: час зайнятися самовдосконаленням

5 відштовхують звичок: час зайнятися самовдосконаленням

Будь-який бізнес, навіть самий ізольований, пов’язаний з спілкуванням. А це означає, що для ефективної комунікації потрібно працювати над собою. Ми пропонуємо перелік з п’яти найбільш неприємних звичок/рис характеру, які потрібно викорінювати в собі будь-яку ціну.
1. Ви невдаха
Є такі люди, про яких можна відразу можна сказати, що вони невдахи. І фінансовий успіх тут абсолютно ні при чому. Тому що ці люди не звикли працювати на результат: вони обіцяють, вони ниють, вони охають, ахають і зітхають. Постійно скаржаться на свою нелегку долю, галасливого сусіда або ушлих постачальників. Найменша неприємність в їх життя стає суспільним надбанням.
Як зуміти розпізнати в собі невдаху?
— Уважно прислухатися до власних розмов і реакцій: можна скільки завгодно лаяти провайдера, але не обов’язково це робити вголос.
— Зважувати важливість озвучується інформації: чи так вже потрібно знати вашим діловим партнерам, що ви сьогодні не виспалися, а запас кави у вашому будинку підійшов до кінця?
— Простежити за колегами: якщо вони стають мовчазними при вашому наближенні, у них тут же з’являються невідкладні справи або вони співчутливо перезираються між собою, — ви скиглій.
Кожен раз як ви зберетеся скаржитися, вдихніть глибше, витримайте паузу і замініть негативну інформацію приємною. Позитивне мислення і енергійні дії — найкращі ліки від ниття.
2. Ви базіка
У вас в оточенні був коли-небудь людина, яка б постійно базікав: квартиронаймач, начальник, пасажир з сусіднього крісла в автобусі, дитина? Тоді ви знаєте, як це втомлює. А чи не є ви самі таким любителем поспілкуватися?
Як зловити себе на тому, що ви багато розмовляєте?
Односкладові відповіді співрозмовників, поспішне завершення бесіди слухачами, нудьгуюче або відсутній вираз обличчя з боку слухачів, напружені пози або нетерпляче перевалювання з ноги на ногу, — все це ознаки того, що людина втомився від вашої балаканини.
Ви повинні навчитися перестати говорити так багато і передавати ініціативу співрозмовникові. Навчіться слухати і не перебивати. Завжди ведіть внутрішній діалог з самим собою і намагайтеся зробити так, щоб дати всім учасникам розмови можливість висловитися. Ще один хороший спосіб — перед тим як щось сказати, порахуйте до трьох. Найімовірніше, що ви упустите момент, коли можна буде перебити співрозмовника і перетягнути ковдру на себе. Зовсім трохи практики, і ви станете справжньою душею компанії.
3. Ви постійно відволікаєтеся
Як думаєте, чи довго люди будуть терпіти в своєму оточенні людину, якого покликали на обід, а він базікає по телефону? До якого звернулися за порадою, а він поліз перевіряти електронну пошту? Якого запросили на зустріч, а він у кожну вільну хвилин лізе в смартфон, щоб перевірити сторінку в Facebook? Працювати в режимі багатозадачності — це одне, а ось робити багато справ одночасно, нехтуючи колегою або співрозмовником — зовсім інше.
Одного разу змусьте себе під час розмови або обіду відволіктися і подивитися навколо — в зібрався компанії, крім вас, ще хтось відволікається на телефон (ноутбук, планшет)? Побороти це досить просто: потрібно розставити пріоритети і скоротити спілкування з гаджетами. Між електронним листуванням і розмовою з реальною людиною — завжди вибирайте живе спілкування. Не можете не заглядати в інтернет — залиште на час обіду або наради свій телефон або ноутбук в сусідній кімнаті або вимкнути їх.
4. Ви поблажливі
Навіть якщо ви знаєте більше і краще інших, ніколи не дозволяйте поблажливий тон в спілкуванні. Це ранить, це схоже на зарозумілість. Зверніть увагу на свою поведінку з оточуючими: ви спілкуєтеся або повчаєте, ви вчите або критикуєте, до вас звертаються за допомогою або ви даєте непрохані поради? Терпіння, співчуття і схильність до викладання допоможуть позбутися від цієї жахливої манери поведінки.
5. Ви нещирі
Ви не червонець, щоб усім подобатися. Немає нічого поганого в тому, щоб озвучити точку зору, яка не збігається з поглядами співрозмовника. Немає нічого страшного в тому, щоб бути по можливості собою. Краще сказати неприємну правду, але зробити це у ввічливій манері з повагою до опонента, ніж погоджуватися з тим, що вам не по душі. Люди завжди відчувають, коли їх обманюють і намагаються уникати спілкування з тими, хто з якихось причин веде себе неприродно. Краще не висловлювати свою думку взагалі або говорити щось нейтральне («це цікаво», «можна спробувати», «я не впевнений, що це правильно, але має сенс перевірити на практиці»), ніж переконувати інших у тому, у що ви не вірите.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!