Home / Бізнес / 5 СПОСОБІВ ВРЯТУВАТИ НЕВДАЛИЙ ДЕНЬ

5 СПОСОБІВ ВРЯТУВАТИ НЕВДАЛИЙ ДЕНЬ

У вас коли-небудь випадав такий день, коли вам здавалося, що все йде не так? Починалося все лише з однієї незначної помилки або з чогось більш серйозного, але день здавався вже безповоротно испочренным. Зупинити низку неприємностей, що відбуваються з вами в цей день, — це майже як змінити швидкість руху вашого дня. І ось як це потрібно зробити:
1. Провітріть свої думки
В такі дні наш розум може стати нашим найлютішим ворогом. Ми тяготимся переживаннями про помилки, які вже зробили, і чекаємо нових у майбутньому. Щоб уникнути цієї низки невдач ви повинні провітрити свою голову. Можна піти прогулятися, зробити невеликий кава-брейк або всього пару хвилин помедитувати за робочим столом. Який би спосіб ви не вибрали, ці кілька хвилин для перепочинку можуть змінити напрям всього дня.
2. Виберіть легку перемогу
Часом для подолання втрат і поразок вам потрібна всього одна перемога. І абсолютно неважливо, якщо вона буде маленькою. У такий день, коли ви відчуваєте, що все йде не так, ваш розум може стати вашим найлютішим ворогом. Вибір на користь невеликої легкої перемоги може виявитися ключем до повернення вашої впевненості в собі.
3. Нехай все зійде з потом
Створивши багатогранне суспільство, ми все ж досі залишаємося homosapiens, відчуваючи необхідність щодня «полювати» за їжею і боротися за виживання. У нас виникає реакція «бийся або тікай», яка краще всього підходить для ситуації, коли потрібно вижити в цьому світі, але така поведінка ніяк не можна назвати продуктивним для атмосфери середньостатистичного офісу. Невелика фізичне навантаження може допомогти спалити всі «гормони стресу», які ви самі створили, а також провітрити розум.
4. Поміняйте заняття
Якщо якесь заняття наполегливо е бажає у вас виходити, з’ясуйте, чи є у вас можливість помінятися цим заняттям з колегою, а від нього отримати щось, що не подобається йому? Вам все одно віддадуть якесь складне доручення, але, можливо, воно виявиться вам під силу, на відміну від того заняття, яке ввело вас в низку неприємностей.
5. Виходите з цієї ситуації гідно
Часом деякі речі дійсно виходять з-під нашого контролю. Можливо, ви прийшли на роботу хворими чи маєте якісь інші обставини, що перешкоджають вам закінчити день на високій ноті. У будь-якому випадку, іноді зійти з дороги, яка веде до неприємностей, — це найкращий спосіб уникнути їх. Запам’ятайте, дуже часто поганий день можливо закінчити ще до того, коли це вже пізно зробити. Так що ніколи не здавайтеся раніше часу!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.