Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 5 причин, чому робити бізнес в регіонах вигідніше

5 причин, чому робити бізнес в регіонах вигідніше

Прийнято вважати, що вся ділова життя — в столицях. Багато в пошуках щастя їдуть в Москву або Санкт-Петербург, аргументуючи це тим, що у великих містах більше можливостей. Але в регіонах їх теж чимало. Скрізь живуть люди зі своїми проблемами. І якщо ви можете вирішити їх, вони будуть готові платити вам. Варто тільки взяти на себе відповідальність і піти не тим шляхом, яким ідуть усі.
1. Можна зробити дешевше і краще
У регіонах легше зробити дорогий продукт при мінімумі витрат. Особливість великих міст, мегаполісів у тому, що в основі зарплати лежить вартість оренди житла та середньої споживчого кошика. У Москві ці суми апріорі завищені. В результаті ми отримуємо ситуацію, коли навіть не самий ефективний і висококваліфікований спеціаліст обходиться досить дорого.
В регіонах набагато легше знайти людей з золотими руками або класних профі за цілком адекватною ціною. При цьому, якщо система побудована правильно, кінцевий продукт виходить цінним, тому попит на нього буде і в Москві, і в інших регіонах, і навіть за кордоном.
2. Географічне положення може стати конкурентною перевагою
Я працюю по всій України — від Калінінграда до Владивостока, а також з Казахстаном і Монголією. І це найкраще місце розташування з точки зору мого бізнесу: доставка в Москву мені обходиться приблизно в стільки ж, скільки і доставка на Далекий Схід.
У нас в країні так заведено, що транспортування товару з Заходу на Схід, як правило, дорожче, ніж навпаки. Так, доставка однієї єврофури від Москви до Новосибірська коштує 120 000 грн., в той час як назад товар можна забрати за 40 000 на тій же машині. Іншими словами, якби я працював у Москві, працювати з замовниками з Сибіру мені було б куди складніше.
3. У регіонах легше стати першопрохідцем
Всі нові ідеї, нові тренди спочатку приходять в Москву, а потім вже поширюються в регіонах. І це ціле джерело ідей для спостережливих людей, які їздять по справах у столиці, за кордон. Так, наприклад, коли я був у Москві, мені сподобалася ідея автомийки при торговому центрі. Це дуже зручно: ти ходиш по магазинах, п’єш каву або йдеш в кіно, а в цей час твоя машина миється. Приміром, у нашому місті поки такого немає, і я був би радий, якщо б у Новосибірську з’явилася така автомийка.
Ідеї — ніщо без втілення, так що я не вважаю це крадіжкою. Я і сам вводив у своїй компанії рішення, які підгледів під час поїздок в Німеччину та Австрію.
4. У своєму місті легше вирішувати питання
Якщо місто не дуже велике, соціальна мережа компактніше — для вирішення будь-якого питання легше зателефонувати знайомим, друзям. Все-таки Росія — країна з азіатським нахилом, у нас прийнято працювати за принципом «брат-сват», і в цьому є свої плюси. Тобі набагато легше довіряти знайомого знайомого, ніж людям з вулиці при замовленні підряду чи вирішенні інших питань.
Взагалі, робити бізнес легше там, де є зв’язки, там, де ти знаєш потрібних людей. Коли москвичі приїжджають в регіони, на них дивляться як на ворогів і автоматично заламують для них високі ціни. Бути своїм в регіоні вигідніше.
5. Вдома є підтримка
Будь-який бізнес — це стрес. Сконцентруватися на робочих завданнях набагато легше, якщо поруч з тобою близькі, батьки, родина, друзі. Для бізнесмена надзвичайно важливо, щоб у нього був прикритий «тил». Якщо ти народився в Краснодарі, де залишилися твої сім’я-друзі, а бізнес ти вирішив робити в Москві, є ризик, що в якийсь момент тебе «накриє». Один у полі не воїн.
Є й інший вид підтримки від держави: різні гранти та субсидії. Я не прихильник таких речей, тому що якщо людина одного разу отримав грант, то його мозок починає думати в цьому напрямку — де б чого урвати, а не про те, як розвивати бізнес, адже він не ризикує своїми грішми.
Багато скаржаться на бюрократію в регіонах. Я вважаю, що бюрократія — це дурниця. Я взагалі не розумію словосполучення «гнобити бізнес», хоча у мене самого складне виробництво, пов’язане з проектуванням і будівництвом, і до нас приходять перевіряючі органи — пожежні інспекції, трудові, податкові, і вони знаходять недоліки. Але ми не ставимося до цього як до бажання вбити бізнес, просто усуваємо недоліки.
Підприємець — це людина, яка помічає недоліки і знає, як їх виправити. І зовсім не важливо, де це робити.
Вадим Кулубеков, засновник новосибірської компанії «Авіста Модуль», переможець міжнародної премії у сфері підприємництва

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!