Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Бізнес / 5 найсильніших бізнес-книг, які варто почати читати вже сьогодні!

5 найсильніших бізнес-книг, які варто почати читати вже сьогодні!

Додайте до себе на стінку, щоб не втратити.
1. Річард Бренсон — «До біса все, берись і роби»
«До біса все, берись і роби» – воістину унікальна книга, в якій мегауспешный британець відкриває для всіх бажаючих своє особисте кредо – брати від життя все, не розмінюючись на непотрібні страхи і побоювання. Дія і ризик – ось головні, на думку Бренсона, складові цього успіху. Книга несе дивовижний заряд оптимізму і стане «настільною» для кожної людини, здатної мислити нестандартно.
2. Майк Микаловиц — «Стартап без бюджету»
В першу чергу книга буде цікава тим майбутнім мільйонерам, за плечима яких не стоїть натовп заможних інвесторів. Стартап без бюджету – тема, яка сьогодні цікавить практично кожного підприємця, і у своїй книзі Майк Микаловиц розкриває всі секрети, яких у цього оригінального, енергійного і, безсумнівно, надзвичайно талановитого молодого автора, справді чимало. Для довідки: свій перший бізнес Микаловиц заснував у 24, та проблеми розвитку стартапів без початкового капіталу знайомі йому аж ніяк не з чуток.
3. Дональд Трамп -«Думай по-крупному»
Головна ідея книги, написаної у співавторстві з Біллі Занкером в 2007 році, полягає в тому, що уваги успішної людини заслуговують тільки великі цілі, досягнення яких можливе лише одним відомим способом – активною роботою кулаками» (звісно, в переносному сенсі). Як і інші численні бізнес книги Трампа, «Думки по-крупному» розвіює практично всі існуючі в сучасному бізнесі міфи та ілюзії, а також вчить підходити до вирішення будь-якої проблеми творчо.
4. Майстер Д. — «Роби те, що проповідуєш»
Ще одне прекрасне керівництво до дії від одного з гуру управлінського консалтингу. Четверта за рахунком робота талановитого американця, яка побачила світ у 2006 році, стане незамінним посібником з побудови прибуткової бізнес-структури, втіленої в рамках вашої компанії. Всі рецепти ефективного управління давно відомі, і секретів не існує – саме ця думка неодноразово висловлюється Майстером на сторінках книги, яка буде однаково корисною і цікавою, як топ-менеджерів, так і бізнесменам.
5. Джейсон Фрайд — «Rework»
Джейсон Фрайд – успішний підприємець і засновник проекту 37 Signals, який сьогодні б’є всі рекорди в сфері розробки і реалізації веб-додатків для ефективної роботи. Фрайду немає ще й сорока, і це ще одна з причин, що підігрівають чималий інтерес до цієї, безсумнівно, заслуговує уваги книзі. «Rework» не тільки дає непогані практичні поради щодо старту і вдосконалення вашої справи, але і в корені перевертає усталені погляди на бізнес в цілому. Як добитися успіху? Здобути свободу – ось головний, на думку Фрайда, відповідь на це питання.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN