Home / Бізнес / 5 книг, які допоможуть розібратися в собі

5 книг, які допоможуть розібратися в собі

1. Фрит Кріс — “Мозок і душа. Як нервова діяльність формує наш внутрішній світ”
У цій книзі англійського нейробіолога Кріса Фріта в доступній формі розповідається про те, як потроєний ментальний світ. Як зароджуються, форсується і розвиваються психічні образи про реальний світ у свідомості людини.Також Фрит робить акцент на тому, як змінюється психічний стан людини при тих чи інших обставинах ззовні, при певних поведінкових реакціях. Книгу буде корисно почитати тим людям, у яких робоча діяльність забирає багато “нервових клітин”, вона допоможе відповісти на питання про парафіях дратівливості і нервової нестійкості.
2. Манфред шпіцер — “Вся правда про мозок. Популярна неврологія”
Невропатолог Манфред Шпіцер у своїй книжці розкриває буттєві таємниці мозку, приводячи приклади зі своєї лікарської практики. У цій книзі ви знайдете відповіді і незаперечні доводи до популярним твердження,наприклад, як шоколад впливає на мозкову активність, чому здоровий секс контролює рівень тестостерону, а не навпаки і таке інше.
3. Джек Льюїс, Адріан Вебстер — “Мозок: коротке керівництво”
Книга відповідає на найбільш часто задаються питання про мозок і його діяльності. Наприклад, чи може мозок працювати в багатозадачному режимі? Яке півкуля відповідає за творчу складову процесу людської діяльності і чому? Інформація, описана в книзі двома психологами, допоможе вам точніше розбиратися в пристрої мозку і застосовувати отримані знання на практиці.
4. Ася Казанцева — “Як мозок змушує нас робити дурниці”
Книга, написана журналісткою, захоплюється наукою, може в захоплюючій формі, дізнатися відповідь на питання про те, чому ми, свідомі люди, витворяємо такі дурниці у життя.
5. Дойдж Норман — “Пластичність мозку. Приголомшливі факти про те, як думки здатні змінювати структуру і функції нашого мозку”
Джойд Норман представляє вам книгу, в якій легким і доступною мовою викладає самі строгі наукові гіпотези про те, як мозок здатний змінювати власну структуру і задане функціонування завдяки думок і дій людини. Яскраві приклади з лікарської практики самого Нормана лише підтверджують його теорії наочно.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.