👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 5 книг, які допоможуть розібратися в собі

5 книг, які допоможуть розібратися в собі

1. Фрит Кріс — “Мозок і душа. Як нервова діяльність формує наш внутрішній світ”
У цій книзі англійського нейробіолога Кріса Фріта в доступній формі розповідається про те, як потроєний ментальний світ. Як зароджуються, форсується і розвиваються психічні образи про реальний світ у свідомості людини.Також Фрит робить акцент на тому, як змінюється психічний стан людини при тих чи інших обставинах ззовні, при певних поведінкових реакціях. Книгу буде корисно почитати тим людям, у яких робоча діяльність забирає багато “нервових клітин”, вона допоможе відповісти на питання про парафіях дратівливості і нервової нестійкості.
2. Манфред шпіцер — “Вся правда про мозок. Популярна неврологія”
Невропатолог Манфред Шпіцер у своїй книжці розкриває буттєві таємниці мозку, приводячи приклади зі своєї лікарської практики. У цій книзі ви знайдете відповіді і незаперечні доводи до популярним твердження,наприклад, як шоколад впливає на мозкову активність, чому здоровий секс контролює рівень тестостерону, а не навпаки і таке інше.
3. Джек Льюїс, Адріан Вебстер — “Мозок: коротке керівництво”
Книга відповідає на найбільш часто задаються питання про мозок і його діяльності. Наприклад, чи може мозок працювати в багатозадачному режимі? Яке півкуля відповідає за творчу складову процесу людської діяльності і чому? Інформація, описана в книзі двома психологами, допоможе вам точніше розбиратися в пристрої мозку і застосовувати отримані знання на практиці.
4. Ася Казанцева — “Як мозок змушує нас робити дурниці”
Книга, написана журналісткою, захоплюється наукою, може в захоплюючій формі, дізнатися відповідь на питання про те, чому ми, свідомі люди, витворяємо такі дурниці у життя.
5. Дойдж Норман — “Пластичність мозку. Приголомшливі факти про те, як думки здатні змінювати структуру і функції нашого мозку”
Джойд Норман представляє вам книгу, в якій легким і доступною мовою викладає самі строгі наукові гіпотези про те, як мозок здатний змінювати власну структуру і задане функціонування завдяки думок і дій людини. Яскраві приклади з лікарської практики самого Нормана лише підтверджують його теорії наочно.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >