Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Автокредит — кредит для фізичних осіб

Автокредит — кредит для фізичних осіб

Автокредит — кредит для фізичних осіб, позику на придбання автомобіля, який видається в розмірі від 70 до 100 % від вартості транспортного засобу; як правило, автомобіль виступає забезпеченням за кредитом. Також автокредит — різновид споживчого кредиту, коли банк видає цільову позику на покупку автомобіля. Згідно з кредитною угодою, отримана сума не може бути витрачена ні на що інше. Найчастіше, вона перераховується безпосередньо продавцю машини, у якого ви вирішили придбати транспортний засіб.

Умови надання кредиту

Існують різні схеми кредитування. В залежності від банку, програми, яку він реалізує вимоги до позичальника можуть бути свої особливості. Але, в цілому, кредитна установа оцінює потенційного клієнта за кількома критеріями:

фінансовий стан позичальника; вік; кредитна історія; відповідність кредитної політики банку; пакет документів і т. д..

Ці фактори впливають на процентну ставку, термін кредиту, розмір початкового внеску і суми комісій . Крім того, банки не видають автокредити позичальникам, у яких тимчасова прописка, так як не хочуть йти на підвищений ризик у разі неповернення кредиту. Однак все-таки існують ситуації, коли клієнт з тимчасовою реєстрацією може оформити автомобіль в кредит. Так, банк може дати кредит під заставу автомобіля, що купується; може оформити кредит на термін дії тимчасової прописки; загальний трудовий стаж позичальника повинен бути не менше одного року, а на місці останньої роботи він повинен був пропрацювати від трьох до шести місяців.

Основні види автокредиту

Безвідсотковий автокредит — продавець надає покупцеві машину в комерційну розстрочку. Ця заборгованість автосалону за договором переходить до банку. Подібні кредити — спільні продукти автосалонів і кредитних організацій. Як правило, ця схема кредитування характеризується великими пенями і штрафами за затримку платежів, значною вартістю оформлення та обслуговування кредиту.

Автокредит без КАСКО — кредит, при якому оформлення КАСКО, страхування ризиків угону і збитку, не обов’язково. Характеризується високими процентними ставками. Як правило, можливість отримати таку позику є тільки у тих позичальників, які хочуть придбати уживаний автомобіль .

Автокредит без початкового внеску — кредит, при отриманні якого позичальнику не потрібно вносити початковий внесок. Характеризується підвищеними вимоги до потенційних клієнтів.

 

Для отримання такої позички часто необхідні підтвердження постійно прописки, копія трудової, 2-ПДФО і т. д.

Автокредит на вживані автомобілі — банківська позика на машини з пробігом. Характеризується більш високою процентною ставкою і великим початковим внеском в порівнянні з наданням кредитів під купівлю нових автомобілів. Особливу увагу потрібно приділити перевірці юридичної «чистоти» машини.

Кредитування trade-in — ця схема кредитування передбачає можливість внесення початкового внеску за рахунок продажу наявного автомобіля..

Кредит buy-back — кредит на покупку автомобілів з зворотним викупом. Передбачена можливість придбання нових автомобілів в автосалонах з можливістю повернути автомобіль дилерові в кінці терміну кредиту. Сенс програми полягає в тому, що клієнт сплачує відразу 30 — 50 % від вартості авто. При цьому платіж розраховується так, що до закінчення терміну кредиту частину коштів залишається не виплаченою. І у покупця з’являється вибір: виплатити суму, що залишилася, продовжити кредит або повернути автомобіль автосалону. Схема взаємодії учасників угоди (фізична особа, банк, автосалон) досить складна. І, як правило, такий кредит коштує дорожче стандартного.

Стандартний список документів для оформлення автокредиту

паспорт громадянина України;
другий документ, що засвідчує особу (нерідко це обов’язково водійське посвідчення, можливо, військовий квиток, або закордонний паспорт);
довідка про доходи за формою 2НДФЛ (не завжди обов’язково, часто можна принести довідку про доходи у вільній формі), або 3 ПДФО для приватних підприємців;

довідка про займану посаду і стаж. Вимога зазвичай не менше 6 місяців на одному місці, іноді рік. Буває, що крім цього потрібен безперервний стаж протягом якогось періоду часу;
копія трудової книжки, завірена роботодавцем.

Список не повний, перераховані тільки основні документи. Проте, слід пам’ятати, що можна отримати кредит, взагалі, з мінімальним пакетом, правда, коштувати він буде дорожче.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!