Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 21 причина недовіри людей до вашої компанії

21 причина недовіри людей до вашої компанії

Як думаєте, чому багато компаній викликають у споживачів здивовані і недовірливі погляди? Може, тому, що вони роблять щось таке, що не викликає довіри, а самі і не знають про це?
Щоб компанію полюбили, можна найняти консультанта з брендінгу або звернутися в консалтингове агентство, але є ідея трохи краще. Перш ніж витрачати гроші на агентства, подивіться уважно на свою компанію і буквально розкладіть її діяльність по поличках для виключення тих гострих моментів, які відвертають потенційних клієнтів. Цілком можливо, що саме за цих дій ваші покупці і розбігаються в жаху, — так що міняйте стратегію і побачите чудеса, що відбуваються з вашою популярністю.
1. Відштовхуючий дизайн сторінки
І все ж зустрічають по одягу. Основна відмінність сучасних сайтів — простота і зручна навігація. У відвідувачів вашої сторінки саме такі відчуття? Напевно, ви чули про такий тест, коли новому відвідувачу дається всього три секунди, щоб зорієнтуватися на сайті. Якщо ж перевантажити його відволікає анімацією, повільно завантажуються картинками або недолугої навігацією, то в голову приходить одна з двох думок: «на цьому сайті можна підчепити вірус» або «якщо у них на сайті такий бардак, що ж тоді в самій компанії відбувається?». Обидві думки відлякують відвідувача, і рука його вже тягнеться клацнути по кнопці «Назад» і швидше звідси піти.
2. Немає контактів
Чому з вами можна зв’язатися? Якщо у вас на сайті немає контактної інформації — ні телефону, ні адреси електронної пошти, ні звичайного адреси — то створюється враження, що ви не хочете, щоб з вами можна було поспілкуватися. Тобто клієнт повинен витратити на вас свої гроші, а ви, напевно, говорити з ним, не мають наміру. І запам’ятайте, кнопка «Зв’язатися з нами», ведуча на сторінку з формою зворотного зв’язку — це не вихід з положення, і вона не замінить номери телефону та адреси електронної пошти.
3. Немає інформації про ціни
Немає розцінок? Немає навіть натяку на те, скільки можуть коштувати ваші товари або послуги? Знаєте, про що це говорить людям? — «Я хочу продати тобі цю штуку!». І вже точно всі ми знаємо, як сильно люди «люблять», коли їм щось продають.
Так-так, я знаю, у вас все не так просто і ціна залежить від багатьох факторів, які треба враховувати. Якщо ми завысим ціну, то це відлякає споживачів. Але ж вам необов’язково публікувати сьогоднішній прайс-лист з вказаними з точністю до копійок розцінками, натякніть покупцеві скільки орієнтовно коштують ваші товари і послуги, і нехай він сам оцінить, чи по кишені йому вашу пропозицію.
4. Ви говорите загадками
Інформація на сайті занадто розпливчаста і важко вловити загальний зміст. Наповнення сайту не повинно вводити відвідувача в замішання. Дайте почитати публікуються статті кому-небудь не з вашої компанії. Чи зможе він зрозуміти, про що йде мова? Якщо читач не може цього зрозуміти, то він приходить до висновку, що компанія просто хоче його заплутати і пустити пил в очі. Проводите якесь незрозуміле захід з платним входом і початком після десяти вечора? Не приховуйте подробиць від своїх споживачів — навпаки, розкажіть докладно і будьте впевнені в тому, що не втратите їх довіру в майбутньому.
5. Ви пишете з ошипками
Написати докладний матеріал мало. Важливо, щоб читач відчув, що ви дбаєте про якість контенту в процесі його створення. Немає нічого більш непрофесійного, ніж текст, написаний з помилками. Необов’язково викладати склад як Олександр Сергійович Пушкін, але заради всього святого, не забувайте пропускати готовий матеріал через перевірку орфографії. Буде просто неповагою змушувати відвідувача сайту розбиратися в незрозуміло написаних текстах (адже вони, будемо відверті, і не стануть витрачати на це свій час). До того ж, якщо ви не в змозі перевірити текст на помилки, то як ви уявляєте собі надання послуг високої якості?
6. Ви створюєте контент для пошукових систем, але не для людей
Більшість фахівців, що займаються входять маркетингом, надають надзвичайно велике значення тому, як їхня компанія представлена в результатах пошукових машин, і для цього є поважні причини. Тим не менш, надмірне увагу часом перетворює матеріал сайту в щось подібне:
Наше маркетингове програмне забезпечення ідеально підходить для організації маркетингових програмних продуктів на підприємстві, яким потрібна допомога в автоматизації маркетингової розсилки.
Ви б виписали чек на ім’я компанії, яка пише так на своєму сайті? Думаю, що ні. І справа навіть не в тому, що така подача матеріалу говорить про те, що компанія застрягла в 2000-х, а в тому, що навіть після прочитання цього абзацу ви все одно не можете зрозуміти, чим саме займається ця фірма. Пишіть тексти для людей, використовувати адекватні і відповідні контексту ключові слова. Робот Google сам розбереться з тематикою вашого сайту — вже немає потреби вставляти незручні ключові слова у кожне друге речення.
7. У вас немає авторитету
Якщо ви не створюєте контент, з якого випливає, що ви серйозна компанія, то важко буде переконати потенційних клієнтів довіряти вам. Люди не схильні з радістю і наввипередки нести гроші сумнівним організаціям. Так що ведіть блог, освещайте технічну документацію, публікуйте електронні книги, знімайте про себе відео і записувати подкасти, знаходите згадки про себе в контенті інших ресурсів. Чим більше люди бачать те, скільки всього ви знаєте, тим міцніше їх упевненість у вас і вашої компанії.
8. Ви заманиваете клієнтів
Після підготовки контенту необхідно переконатися, що всі умови описані достовірно і чесно, особливо ті, які безпосередньо стосуються клієнтів і покупців. Якщо ви пропонуєте купон на знижку 50%, то повірте, він приверне увагу як величезна світлова вивіска з лампочками і музикою. Але якщо ваш клієнт захоче використати цей купон і з’ясує, що це можна зробити тільки в перший повний місяць високосного року, то вашому становищу не позаздриш. Вас приймуть за шахрая, який спеціально не розповів про умови використання купона заздалегідь.
9. Ви вимагаєте занадто багато особистих даних
Ви питаєте поштовий індекс? Хочете знати мій улюблений колір? Або питаєте чого я боюся найбільше? Навіщо вам це? Погодьтеся, є цілком логічна причина, по якій ви збираєте ту чи іншу інформацію, і ваш клієнт розуміє це. Але якщо ви ставите занадто багато особистих питань без видимої на те причини, то з’являється неприємне відчуття, ніби ви запасаєтеся інформацією про клієнта на чорний день або ж хочете передати цю інформацію третім особам. А такі думки приводять нас до того, що…
10. У вас недостатньо зрозуміла політика конфіденційності
Розкажіть відвідувачу сайту про вашу політику конфіденційності в той момент, коли він вводить персональну інформацію. Так він буде впевнений, що відомості про нього не будуть передані третім особам. Проста посилання над текстовим полем, зазвичай над полем для введення пошти, переконає потенційного покупця в тому, що отримані дані будуть використані обачно.
11. Немає сторонніх компаній, які могли б поручитися за вас
Іноді сторонні компанії і треті особи можуть вам допомогти. Є організації, які надають посилання-банери для надійних веб-сайтів. Найчастіше це може послужити для відвідувачів помітним сигналом, своєрідним маячком, що вказує на надійність компанії. Такі зовнішні атрибути особливо важливі для компаній, що надають різні послуги, і особливо тих, хто займається електронною комерцією і проводить грошові операції в режимі онлайн.
12. Ваші клієнти не говорять про вас
Щоб створити привабливий образ надійної компанії, вам доведеться догоджати не тільки сторонні організації, але й запастися десятком-другим відгуків від клієнтів і споживачів. Наявність відгуків і рекомендацій на сайті допоможе переконати потенційних клієнтів у надійності ваших послуг, товарів і пропозицій.
13. Погані відгуки про вашої компанії в мережі
Для побудови образу надійної компанії одних хороших відгуків буде мало. Постійно контролюйте ситуацію і відповідайте на негативні публікації про вашу компанію. За даними Socialnomics, 25% всіх результатів пошуку складає контент, створений користувачами на сайтах з відгуками, в блогах, оновлення в соцмережах. А згідно з даними eMarketer, 65% користувачів так званого покоління Y засновують своє рішення про покупку саме на цій інформації. Напевно, вашому бізнесу не піде на користь, якщо у потенційного клієнта першими враженнями про вашої компанії будуть величезні гілки форумів з незадоволеними споживачами.
14. Вас немає у соціальних мережах
Отже, в минулому році, в якості новорічного обіцянки самому собі, ви відкрили бізнес-сторінку в Facebook, покористувалися нею інтенсивно два тижні, а потім сяк-так оновлювали її раз у кілька місяців, поки повністю не залишили цю затію? І тепер вона ніби як ваш невеликий секрет, який і виглядає не особливо добре, якщо випадково наткнутися на неї. На сьогоднішній день існує безліч соціальних мереж і платформ, і ті компанії, які не присутні, в них виглядають як мінімум непідготовленими. Так, підтримка і присутність у соцмережах — це тяжка праця. Однак рекомендуємо підійти до цього питання серйозно, щоб ваші клієнти вважали вас сучасною компанією.
15. Ви не берете участь в обговореннях в соціальних мережах
Присутність у соціальних мережах незмінно спричиняє за собою появу фанатів, тих, хто стежить за вашими оновленнями і хто буде реагувати на публікується вами контент. Йдіть від розмов? Що ж, соціальні медіа — це вулиця з жвавим рухом, а ті компанії, які не беруть участі у створених ними обговореннях, виглядають безглуздо. Уявіть, що ви йдете по вулиці, і перехожий задає вам питання, ви йому відповідаєте, а він мовчки йде. Дурне відчуття, правда? Так і з компаніями, бувають ті, хто не зацікавлений у вибудовуванні міцних довгострокових відносин зі споживачем.
16. Ви завжди захищаєте себе
Досить часто хто-небудь звинувачує компанію в тому, що вони сказали щось «не те». Іноді це дійсно якесь недоречне висловлювання компанії, а іноді це просто неправильна реакція аудиторії на ті чи інші слова. У будь-якому випадку правильним виходом з цієї ситуації буде вибачення, а не виправдувальна мова. Компанії, які не вміють реагувати на критику, часто звинувачують своїх читачів і тим самим відштовхують значне число шанувальників і прихильників бренду. Не віддавайте своїх споживачів і тих, завдяки кому ви досягли сьогоднішніх висот.
17. Ви розсилаєте листи тим, хто не давав на це згоди
Чи існує будь-яких більшу зловживання довірою, ніж незаконна бомбардування листами чиєюсь електронної пошти? Так, звичайно існує. Але в світі інтернет-маркетингу розсилка пошти тим, хто не підписувався на ваші новини, безумовно займає верхній рядок у списку дій, вбивають довіру. Останнє, з чим ви повинні боротися, — це репутація спамера, яка може упустити ваш авторитет не тільки в очах споживачів, але і в очах інтернет-провайдерів і поштових сервісів.
18. Від вашої розсилки важко відписатися
Навіть маючи повну базу адрес, чиї власники дали згоду на розсилку, можна заплямувати репутацію своєї компанії, якщо ви зробите складною процедуру відмови від розсилки новин.
Так, ми говоримо зараз про кнопці «Відписатися», часто розташованої в кінці листів. Найчастіше я відписуюся від якої-небудь компанії не тому, що я її раптом зненавидів, а з причини того, що я росту і рухаюся. Я міняю роботу, я більше не можу дозволити собі їх продукцію, мені більше не потрібні їхні послуги. Я більше не відкриваю листи, що надходять від цієї компанії, і ось я дозрів, щоб відписатися від розсилки. Знаєте, коли я дійсно відмовляюся від підписки з чистою і неприхованою люттю? Коли я маю намір спокійно відписатися від цих листів, а кнопка «Відписатися» ховається в надрах листи, як утікач від погоні. Такі речі неймовірно дратують людей, і вони не просто перестають вірити вам, вони починають вас ненавидіти.
19. Погане таргетування поштової розсилки
Поштові розсилки, які відправляють ретельно сегментованої аудиторії таргетовану інформацію, прекрасні. Завдяки їм ваша компанія виглядає як чарівник, точно знає приховані бажання споживачів. Розсилка ж з неякісним націлених змушує людей відчувати себе мішенню для продажу. Поштовий маркетинг — це двостороння комунікація, точно так само як соціальні медіа. Не відправляйте листи просто до людей. Пишіть свої пропозиції для них, щоб вони відчули ваше прагнення дати їм щось справді цінне.
20. Ваші листи потрапляють у спам
Кому в своїй пошті ви вірите найменше? Правильно, людям з папки зі спамом. Не допускайте, щоб листи вашої компанії опинялися там, перевіряйте налаштування пошти і користуйтеся Sender Score, щоб ваші листи були напевно доставлені вашим клієнтам.
21. Будьте ласкаві до всіх
Звичайно, це не причина, по якій люди вам не вірять, але про це варто поговорити. При кожній можливості демонструйте оточуючим любов ваших споживачів, потенційних клієнтів, визнання фанатів бренду, любов ваших співробітників до компанії і роботі. Більше кохання! Отримали хороший і добрий коментар в блозі — витратьте час, щоб подякувати автора. Ваше повідомлення в Twitter ретвітнули з коментарем — відразу ж відповідайте і покажіть, як високо ви цінуєте такі слова на вашу адресу. Постійну увагу і подяку за хороше ставлення клієнтів до вашої компанії зробить вас ще більш привабливою компанією в очах споживачів. А от якщо не робити так, то у людей буде складатися відчуття, що ви готові тільки брати, брати і брати, не віддаючи нічого натомість. І незабаром ви побачите, що люди просто перестали віддавати вам свою увагу і довіру.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!