Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 20 бізнес-тез Олега Тинькова.

20 бізнес-тез Олега Тинькова.

Теза 1. Успіху не досягнеш, не спробувавши. Можна все життя сумніватися, але коли треба і ризикнути, якщо є бажання стати підприємцем. Буває, що людині добре в ролі менеджера, це теж варіант.
Теза 2. Не буває успіхів без невдач. Поваги гідний почав справу, але зазнав невдачі, ніж той, хто навіть не спробував.
Теза 3. Криза – чудовий час для старту бізнесу. Конкуренти мають «скелетів у шафі» (борги, помилки в брэндах і продуктах, негативну історію взаємин з клієнтами etc). Можна швидко вийти на ринок, врахувавши їх помилки, з кращим продуктом.
Теза 4. Не женіться за низькою ціною. Зробіть якість, і ваш товар купуватимуть за більш високою ціною, ніж у конкурентів.
Теза 5. Чиновники і силовики – не така велика проблема, як прийнято думати. Робіть бізнес законно, і тоді не буде необхідності ні від кого відкуповуватися.
Теза 6. Освіта для підприємця – не обов’язкова якість. Воно більше необхідно менеджерам. Приклад – Річард Бренсон страждає дислексією і дуже погано вчився в школі.
Теза 7. Базова освіта дає теоретичні знання, однак підприємцям потрібні практичні знання. Їх краще отримувати з досвіду свого і чужого, зі ЗМІ, з аналізу всіх цих знань. Потрібно займатися самоосвітою, добре розбиратися у своєму бізнесі.
Теза 8. Помилково твердження, що «всі ніші зайняті». Завжди можна знайти маленьку нішу, в якій можна заробляти. Головне зрозуміти, у чому ваш продукт або послуга краще, ніж у конкурентів.
Теза 9. Твердження про те, що попит створює пропозицію невірно. Пропозиція нової послуги або товару саме по собі створює попит на нього.
Теза 10. Орієнтуйтеся на бізнес з великою маржею. Він «пробачить» неминучі помилки.
Теза 11. Помилки обов’язково будуть, без них не буває руху вперед. Треба, щоб помилки не стали фатальними, а після цих помилок треба рухатися вперед.
Теза 12. Працюйте на ринку, який знаєте і розумієте. Різниця в менталітеті і маленькі деталі можуть зробити неуспішним бізнес в іншому регіоні або за кордоном.
Теза 13. Вмійте делегувати, але контролювати.
Теза 14. Багаті батьки = відсутність стимулу досягати чогось у житті для людини. Тому я вирішив не залишає своїм дітям готівкові гроші.
Теза 15. Росія – країна талановитих людей, але історична несправедливість (70 років в соціалізмі) і лінощі заважають російським досягати серйозних цілей.
Теза 16. Соціалізм зло – тільки капіталізм створює у людей необхідність добре працювати. При соціалізмі люди розраховують на державу, в результаті низька продуктивність праці. В результаті люди в середньому живуть краще за капіталізм, а не соціалізм, тобто система більш справедлива і з соціальної точки зору
Теза 17. Я більше поважаю тих, хто спробував і зазнав невдачі, ніж тих, хто навіть не спробував.
Теза 18. Вихід з кризи не буде легким, але це створює хороші можливості для ефективних бізнесменів. Під час буму всі прибуткові бізнеси, а при стагнації виграють найкращі, найбільш конкурентоспроможні.
Теза 19. Якщо ідея хороша, залучити гроші можна: якщо не в кредит, то шляхом партнерства.
Теза 20. Кожен не зможе стати з нуля справжнім підприємцем. Для цього потрібно перемогти лінь, працювати по 20 годин, займатися самоосвітою.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!