Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / 10 прийомів в типографіці, які повинен знати кожен дизайнер

10 прийомів в типографіці, які повинен знати кожен дизайнер

У цій статті ми розповімо вам про деякі прийоми в типографіці, які ви можете використовувати для того, щоб поліпшити свої дизайнерські навички і вразити друзів і колег.
1. Переверніть
Ви запитаєте, чому це вам захочеться кернить перевернутий текст? А тому, що цей метод дозволяє вам побачити форми літер і відстань між ними, не читаючи текст, так ви зможете краще зосередитися на кернінг, не відволікаючись на утримання. Це досить зручна і корисна техніка, яка допоможе вам з кернінгом.
2. Розмиття
Ще одна перевірена техніка — це розмити текст (можливо зробити скріншот і розмити Photoshop, або трохи скосити очі). Брайан Хофф розповідав у своїй статті, що йому подобається робити зір розмитим, трохи косячи очі. Це дозволяє йому сфокусуватися на контрасті і білих проміжках між літерами, не відволікаючись на самі літери.
3. Повітряні кулі Ще один, можливо більш абстрактний, спосіб кернінгу — це уявити, що між кожною буквою є кулі однакового розміру і об’єму, що відокремлюють букви один від одного. Намагайтеся розташувати букви так, щоб кулі не випирали знизу і зверху. Це цікава техніка, яка може істотно допомогти.
4. Використовуйте «о» замість пробілу
Дуже важливо дотримувати однакову відстань між словами. І щоб переконатися, що ви розставили слова візуально правильно, уявіть, що є буква «о» між ними.
5. «Ггрні» заголовки
У заголовку кернінг більш помітний, тому вам потрібно зробити все правильно. Рубані шрифти допоможуть акцентувати ваші помилки. Коли працюєте з грнленими шрифтами, переконайтеся, що у вас встановлений жорсткий трекінг. Якщо вам потрібно встановити значення кернінгу в -10 між практично кожною буквою, то вам варто використовувати значення трекінгу в -10, перш ніж ви почнете працювати з відстанями між літерами.
6. Забудьте про «Small Caps»
Джон Беррі точно знає про всі ці штуки — адже, зрештою, він написав кілька книг з типографіці. Його топовий рада? Забути про існування «Small Caps». Ця команда вам не тільки не допоможе у вашій роботі, але й ускладнить її.
7. Не використовуйте багато шрифтів
Дуже важливо використовувати не більше трьох шрифтів за один проект. Велика кількість різноманітних шрифтів ускладнює читання і розуміння тексту. Зазвичай один шрифт має різні режими, і дизайн вийде набагато чистіше і чіткіше, якщо використовувати один шрифт. Подумайте про це, коли зберетеся використовувати кілька шрифтів в одному проекті.
8. Оренда шрифтів
Оренда шрифтів — це відмінне рішення проблеми, коли ви ще не визначилися з тим, який шрифт використовувати. Сервіс оренди шрифту дозволяє вам спробувати його в дії перш ніж ви його купите. Ви можете орендувати шрифт на день або місяць — як вам потрібно. Звичайно, деякі сервіси дозволяють вам протестувати шрифт прямо на сайті, але це зовсім не те ж саме, що і використовувати його на наявній обкладинці або тлі.
9. Не розтягуйте і не здавлюйте текст
Якщо тільки вам не потрібно застосувати якийсь специфічний ефект або ви не працюєте з ілюстрацією, не потрібно розтягувати, стискати і всіляко мучити шрифт, порушуючи баланс. В результаті розтягування та стискання ви отримаєте гидкий та потворний текст. Якщо ви збираєтеся змінювати шрифт, переконайтеся, що це гарна ідея, і що ви не зведете нанівець багатогодинні праці дизайнера цього шрифту.
10. Думайте про текст як про голосі
Цікавий прийом запропонував Хун Кім: «Працювати з текстом — це те ж саме, що і контролювати чийсь голос. Подумайте про візуальному якості тексту, як про якість голосу. Дизайн типографіки не тільки візуальний, але і аудіальний. Якщо у вас є хороший сценарій — найміть хороших акторів».

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.