Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / 10 ознак того, що вам не можна бути підприємцем

10 ознак того, що вам не можна бути підприємцем

Перш ніж поміняти теплий офіс, більш-менш стабільну зарплату і чіткі перспективи кар’єрного зростання на вельми сумнівне задоволення вільного підприємництва, перевірте, наскільки ви готові до змін.
Президент компанії EggMarketing & Communications Сьюзен Пейтон вказала десять ознак того, що вам не варто поспішати з вибором підприємницької стежки. Усі вони перераховані нижче.
Ви захоплені ідеєю власного бізнесу, але у вас немає плану, як заробляти гроші і розвивати майбутнє справа. Однією захопленості для успішного бізнесу недостатньо. Якщо думка про необхідність розробки такого плану наводить на вас тугу, не треба ставати підприємцем.
У вас немає грошей. Старт будь-якого бізнесу — це не спосіб «швидко розбагатіти». Можуть пройти місяці або роки, поки ви почнете отримувати прибуток. До цього моменту вам потрібні кошти для оплати витрат по бізнесу та особистих витрат.
Ваша ідея не затребувана ринком. Якщо ви не вирішуєте проблему або не задовольняєте потреби ринку, доведеться туго з пошуком клієнтів.
У вас відбулися серйозні зміни в житті. Можливо, ви нещодавно обзавелися сім’єю або стали щасливим батьком. Запуск власної справи тільки додасть проблем в нових умовах життя. Відкладіть свої бізнес-плани до кращих часів.
Ви просто хочете бути господарем самому собі. Але врахуйте, що в цьому випадку вами почнуть розпоряджатися ваші клієнти. Вони будуть диктувати, що і як вам робити. І якщо їм не сподобається ваш продукт, вони не будуть його купувати. А підтримки у вигляді стабільної зарплати вже не буде.
Ви — головний годувальник у родині. Перехід від стабільної зарплати до нерегулярним, не піддається точному плануванню доходів стає серйозним випробуванням для багатьох сімей. Краще поднакопите грошей, щоб ваш підприємницький старт не став важким ударом по сімейному добробуту.
У вас немає досвіду в обраній сфері діяльності. Юрист, що відкриває кондитерську, може зіткнутися з проблемами у виборі постачальників та оренди торговельної точки. Рано чи пізно він освоїть тонкощі торгівлі булками, але на це знадобиться час.
Ви хочете займатися тим, що вам подобається. Але та ж кондитерська — не стільки солодка здоба до чаю, скільки купа паперової роботи, спілкування з банками та перевіряючими та інші адміністративні обов’язки.
Ви не дуже розуміються в бізнесі. Хоча МВА не є необхідною умовою для того, щоб відкрити власну справу, такі курси допомагають отримати загальне уявлення про маркетинг, бухгалтерії, фінансах та управлінні. Без фундаменту бізнес-освіти ваше ділове починання може бути зруйнована як картковий будиночок.
Ви не особливо захоплені ідеєю власного бізнесу. Якщо ви не готові віддати своїй справі десятиліття, присвячуючи роботі 80 годин в тиждень, вдень і вночі, менше спілкуючись з сім’єю, — не ставайте підприємцем. Так ви захистите себе і своїх близьких від болю, яку доведеться випробувати, зіткнувшись з перерахованих вище.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.