Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / 10 НАЙПОШИРЕНІШИХ ПОМИЛОК ПРИ ВІДКРИТТІ СВОЄЇ СПРАВИ

10 НАЙПОШИРЕНІШИХ ПОМИЛОК ПРИ ВІДКРИТТІ СВОЄЇ СПРАВИ

1. Незнання свого ринку
Дізнайтеся все можливе про своєї цільової аудиторії. Вам потрібно знати їхні звички і поведінка покупців: де вони бувають, улюблені медіа-канали, рівень доходу і т. д. Чим краще ви знаєте своїх потенційних клієнтів, тим конкретніше і ефективніше буде ваш маркетинговий план.
2. Недопрацьований бізнес-план
Великою помилкою може стати думка, що достатньо лише «накидати» бізнес-план, щоб почати працювати. До моменту виходу на старт у вас на руках має бути прогноз всіх витрат, максимально точний портрет аудиторії і конкурентів, а найголовніше – чітке уявлення про те, як ви збираєтеся отримувати прибуток. Без бізнес-плану, заснованого на дослідженнях і враховує всі деталі, ви не зможете позиціонувати себе як серйозного гравця на ринку і вам буде вкрай складно управляти своїм бізнесом.
3. Позики у друзів і сім’ї
Як правило, це закінчується катастрофою. Якщо у вас є відмінна ідея і добре продуманий бізнес-план, вам не складе труднощів отримати кредит у організацій, що спеціалізуються на цьому. Ви дійсно хочете залучати членів своєї сім’ї у ваш бізнес? Чи ви хочете ризикувати відносинами з близькими? У цій справі варто залишатися розсудливим і уникати спокуси, навіть якщо родичі активно пропонують свою фінансову допомогу.
4. Очікування негайного прибутку
Зазвичай у новій компанії минає рік-два на те, щоб почати отримувати виручку. Тому ви повинні бути впевнені, що вашого капіталу достатньо, щоб протриматися цей час, так як спочатку ви буде тільки витрачати гроші, а не заробляти їх. Усвідомлення і прийняття цього факту допоможе вам залишатися на плаву і не здаватися під гнітом нервового напруження.
5. Ігнорування потреб клієнтів
У центрі сьогоднішньої економіки стоять люди. Вам необхідно зосередитися на користь ваших клієнтів і пропонувати рішення їх проблем – ось що лежить в основі вашої прибутку. Якщо ваша компанія пропонує клієнтам якісні та дійсно корисні рішення, вони завжди будуть віддані вам з радістю порекомендують ваші послуги друзям.
6. Нехтування тестуванням
Єдиний вірний спосіб дізнатися, що добре працює для вашого бізнесу, – це планування, тестування та проведення аналізу будь-якого рішення. Це повинно стати частиною ваших повсякденних бізнес-процесів. Не варто вкладати всі свої заощадження в випадково вибране рекламне агентство або в масовий маркетинг. Тестуйте різні підходи на невеликій групі, щоб отримати перший відгук до того, як ви вкладете у що-то основну частину ваших коштів.
7. Економити на юристах і бухгалтерах
Прийміть той факт, що якщо у вас за плечима немає кількох років юридичної або бухгалтерської практики, вам не варто самостійно вирішувати такі критичні для вашого бізнесу питання. Експерти не дарма отримують свої гроші.
8. Будувати бізнес на обіцянках
Мати дружні відносини з підрядниками – це прекрасно. Проте коли справа стосується грошей, варто оформити ваші зобов’язання один перед одним на папері, щоб убезпечити ваші ж інтереси. Контракт – це не просто формальність. Підписуючи що-небудь, ви повинні бути впевнені, що розумієте і погоджуєтесь з тим, що написано чорним по білому.
9. Покладатися тільки на себе
При створенні нової компанії потрібно врахувати і проконтролювати величезну кількість речей. Проведення навіть невеликої операції може потребувати сторонньої допомоги, нехай навіть мова йде про короткострокових проектах. Знайдіть людей, чиї здібності зможуть доповнити ваші власні, щоб ви могли залишатися зосередженими на своїх ідеях та укладанні угод.
10. Принесення в жертву особистих відносин
Для вирішення більшості бізнес-питань вам доведеться постійно залишатися сфокусованими на ділі, і це може призвести до розладу в особистих відносинах. Повірте, вам знадобиться підтримка й турбота близьких, тому не варто нехтувати ними. Збереження хороших відносин може вплинути на ваше життя набагато сильніше, ніж ваш бізнес. Тому якщо ви не зможете зберегти їх, ваша справа також опиниться під загрозою.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.