Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 10 методів, які збільшать ваше вміння вирішувати проблеми і генерувати дотепні ідеї

10 методів, які збільшать ваше вміння вирішувати проблеми і генерувати дотепні ідеї

У нашій статті описані десять, на перший погляд, кумедних, але, на другий і третій, — дуже ефективних технік прийняття рішень, прорахованих і розроблених у повній відповідності з вченням де Боно. Насправді, їх повинно було бути п’ятнадцять: по одній на кожен місяць року. Але про дві ми просто забули.
1. Метод «6-3-5»
Розшифровується просто: шість чоловік придумують по три ідеї кожні п’ять хвилин. Запроси гостей (співробітників), посади в коло, запитай, як у них справи. Не чекаючи відповіді, дай кожному з папірця, вели написати на ній три ідеї, по одній у стовпчику, та засіки на годиннику п’ять хвилин. Після цього попроси учасників помінятися картками. Тепер вони повинні письмово підтримати або розкритикувати кожну з трьох ідей, які їм дісталися; на все про все знову дається п’ять хвилин. Поміняйтеся картками знову, і знову, і знову. Робіть так до тих пір, поки прибиральниця не вижене вас, тому що їй треба мити підлоги, або доки всі вісімнадцять ідей не будуть прокоментовані кожним з учасників. Вся процедура в ідеалі займе півгодини, і врешті в тебе на руках будуть вісімнадцять оригінальних ідей і дев’яносто ідей-коментарів. Вже непогано, але можна і їх відточувати далі, використовуючи наші поради.
2. Процедура Янга
Вона ж процедура попарного порівняння. Припустимо, ви з друзями будуєте плани на ніч з п’ятниці на неділю. Один пропонує клуб, другий — покер, третій — сауну, четвертий проситься додому і нічого не хоче, бо забув прийняти таблетки. Склади турнірну таблицю, використовуючи всі альтернативи. Як у футболі, тут можлива або перемога, або нічия. Якщо покер «зіграв внічию з сауною (альтернативи здаються однаково нудними) — одне очко; якщо виграв — три. Підрахуйте окуляри, перестаньте витрачати час і розходьтеся по домівках. Все одно процедура Янга працює тільки для ситуацій з безліччю (від шести) альтернатив.
3. Метод GROW
Вибач, але тут G — це не та G, про яку пишуть в журналах, а Goal. Тобто твоя мета або стан, якого ти хочеш досягти. R — це Reality, правда життя. O — це Obstacles, перешкоди на шляху, і одночасно Options, тобто варіанти подолання труднощів. Ну а з W все зовсім очевидно. Як ти і припускав, це Ways forward, тобто конкретні кроки з перетворення бажаного в дійсне. Як працює формула цілком? Візьми словник і подивися в ньому слово «планшет». Потім візьми планшет. Або хоча б просто аркуш паперу. Напиши в лівому верхньому куті свою G — для більшості людей це «влада над світом і багато грошей». Потім у правому верхньому куті намалюй R — «влада над асистенткою і мало грошей». Простягни стрілку від Reality до Goal. Простягнув? Не поспішай радіти: у тебе як і раніше мало грошей. Під стрілкою розпиши всі свої O. Наприклад: «Щоб було більше влади, потрібно більше грошей. Але щоб було більше грошей, потрібно перестати спати з асистенткою. Це якийсь глухий кут — журнал, допоможи!» Від кожного O простягни вниз ще кілька стрілок і придумай Options: взяти кредит; звільнити асистентку; підвищити її до зама, щоб шуби вона собі купувала сама; нарешті, створити соціал-націоналістичну партію. Нижче напиши чіткі W: запитати у відділі кадрів, покладається тобі заступник і можна звільнити людину на підставі того, що вона мовчить під час оргазму, або наклеїти вуса і дочитати, нарешті, Mein Kampf.
4. Метод Picture Association and Biotechniques
Ми не будемо перекладати цей термін, тому що він занадто очевидний, досить відомий, дуже наочний, а ми ще не знаємо, як його адекватно перекласти. Але ідея тут в тому, щоб надихнутися картинкою, що не має відношення до твоєї проблеми. Зайди в Інтернет і відкрий своє улюблене фото. Потім швидко закрий і знайди що-небудь пристойне, з зображенням якогось процесу або природного явища. Ідеально підійдуть панорами війни, картини дикої природи або виробничі кадри. Подумай, як те, що відбувається на картинці пов’язане з твоєю проблемою, або попроси підказки у знімка (тільки не вголос, щоб не виглядати зовсім вже ідіотом у своїх очах). Скажімо, ти господар заводу, і за останній тиждень п’ятеро твоїх підлеглих спочатку впали в казан з киплячою смолою, а потім відмовилися звільнятися за власним бажанням. Ти дивишся на картинку з маршируючими солдатами або пливучим лососем. Чому у них все працює, а у тебе — ні? Як би діяли солдати (або лосось) на твоєму місці? Випиши на листок будь-які ідеї, навіть самі божевільні. Солдати марширують під музику і їм добре? Може, і тобі поставити на заводі потужні динаміки, щоб крики впали в чан не було чути і не відволікали інших робітників? Хворих лососів з’їдають хижаки, і вони не руйнують лад? Може, і тобі тихо звільнити потерпілих, поки вони не збаламутили профспілка та інших робітників? Або, вже не знаємо, нацькувати на них ведмедів.
5. Метод PMI — Plus Minus, Interesting
Рада виписувати в один стовпчик плюси ситуації, а в іншій — мінуси, тобі напевно вже давали, і не раз. Молодець, що не слухався: зовсім неефективна техніка.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!