👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 10 геніально просунутих на ринок товарів. Частина 1.

10 геніально просунутих на ринок товарів. Частина 1.

Як маленька маркетингова хитрість призводила до різкого стрибка продажів:
Red Bull
Почнемо з тонізуючий і стимулюючого, з енергетиків. Давним-давно в далеких-далеких США і Європі Red Bull тільки-тільки виходив на ринок і був слабким, маловідомим брендом. Конкуренцію йому складали ветерани: Pepsi, Labatt, Coca-Cola і Molson. Упевнені в собі компанії, відомі на кожній рекламної розтяжці. Позиціонування у всіх товарів цієї категорії було єдиним: тонус, стимуляція, підвищення працездатності за рахунок резервів організму (це властивість не афішувалося).
Просував товар Дітріх Матешиц, і він запропонував зробити наступне:
● штучно підвищити ціну у два рази у порівнянні з конкурентами (спірне крок, читаємо далі)
● зменшити обсяг тари
● привести товарну тару до виду «батарейка»
● розміщувати напої в магазинах в нестандартних для них місцях (До речі, слід зауважити, що «енергетики» з тієї пори в магазинах продаються де попало: в вино-горілчаних відділах, ковбасних і навіть кондитерських)
● Роздавати ящики з Red Bull студентам в університетських кампусах.
Ідея прижилася, студенти зраділи дуже приємною халяви, яка, до речі, чудово гармоніювала з горілкою, завдяки цьому з’явився фірмовий і надпопулярний коктейль: Vodka Red Bull.
IKEA
Був час, коли IKEA тільки-тільки приходила в США. І все б нічого, та продажу були гірше нікуди. Виявилося, що все дуже просто: дизайн американцям подобався, однак їх повністю не влаштовували габарити, які не відповідали великим розмірам їхніх будинків. Все, що потрібно збільшити габарити меблів.
Camel
Всі ми знайомі з тизерної рекламою, мета якої — привернути увагу споживача чимось провокаційним, незвичайним. Але мало хто знає, що сама перша «тізерна» реклама була застосована саме разом з випуском Camel на ринок Америки.
Тютюнова компанія швидко збагнула, що зображення верблюда на пачці — не тільки яскрава і запам’ятовується картинка, але ще і відмінний персонаж для проведення рекламних акцій.
Як це було. За кілька днів до надходження перших партій сигарет у продаж фахівці компанії відправили в газети майже 90 американських міст розбурхують розуми оголошення. Перше наголошувала: «Верблюди». Слідом з’явилися оголошення «Верблюди йдуть», а після — «Завтра в місті верблюдів буде більше, ніж в Африці та Азії разом узятих!». Перелякані, заінтриговані городяни з ентузіазмом і подивом дізналися правду: «Сигарети „Верблюд“ вже тут!» — так звучало останнє оголошення. Рекламна акція була настільки вдалою, що майже всі любителі тютюну спробували Camel.
AlkaSeltzer
Як змусити споживача брати товару рівно в два рази більше? Просто! Покажіть йому це.
У 1960 році вийшов рекламний ролик, чиї герої вживали не одну, а дві таблетки «антипохмелина». Слідом вдвічі збільшилися і продажі. Аналогічним чином пропонують двічі намилювати голову шампунем і вживати по дві жувальні гумки в подушечках.
Pepsi
Найбільш вдалим маркетинговим ходом Pepsi можна вважати те, як продавалася «газована вода» за часів Великої Американської Депресії. У той час Coca Cola продавала свої напої в пляшках по 170 мл, тоді як Pepsi тиражувала свій напій тарою на все 340 мл Ціна Pepsi була такою ж як і у Coca Cola: 5 центів за пляшку (1,5 грнля!!!). Такий сильний демпінг ціни ще і супроводжувався залипающей в мозку пісенькою про те, що «цей напій — для Вас!».
Таким чином протягом двох років, починаючи з 1936 року компанія збільшила свій прибуток і продажі в два рази, а слоган бив в американські мізки ще добрих 20 років. Навіть зараз можна зустріти відлуння тієї політики: пластикові пляшки Pepsi володіють об’ємом 0,66 літра, тоді як Coca Cola розливає свою продукцію тари за 0,5 літра.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >